home  szukajbaza pilotówo firmie...targidokumentye-mail

Austria, Wiedeń, Wiedeń,   wieden-grupy  
 Wiedeń - wycieczka 3/4 dni w programie Bratysława
Pobyt:wycieczka szkolna, wycieczka Europa,  
Dojazd:autokar,  
Wyżywienie:2 posiłki,  
Zakwaterowanie:hotel,  
   
 
[ oferta do druku ] [ drukuj przelew ]  
 GRYF - 3658475  BEATA - 3233555 JUSTYNA - 3159831

WYCIECZKI DO WIEDNIA 3-4 dni , Programy przykładowe - na zamówienie

W I E D E Ń - wariant I
1 dzień - Wyjazd ok.godz. 07.00 - Katowice. W godzinach popołudniowych przyjazd do Bratysławy, spacer po mie¶cie. Przyjazd do hotelu , zakwaterowanie, kolacja, nocleg.
2 dzień - godz. 800 ¶niadanie. Po ¶niadaniu wyjazd do Wiednia. W Wiedniu zwiedzanie miasta - Ring - Teatr Miejski - Ko¶ciół Minorytów - Plac Am Hof - Ko¶ciół Dziewięciu Chórów Anielskich - Plac Żydowski - Hoher Markt - Katedra ¦w. Stefana - czas wolny. Następnie siedziba Wielkiego Mistrza Krzyżackiego, spacer ulicami: Kärntner, Graben, Kohlmarkt - Hofburg: zwiedzanie skarbca - Heldenplatz. Około godziny 1800 wyjazd z Wiednia w kierunku hotelu. Kolacja , nocleg. (obok hoteliku istnieje możliwo¶ć zorganizowania dyskoteki).
3 dzień - godz. 800 ¶niadanie. Po ¶niadaniu wykwaterowanie z hotelu i wyjazd do Wiednia tras± jak poprzedniego dnia. Dalsze zwiedzanie : Pałac Schönbrunn - przyjazd na wzgórze Kahlenberg i zwiedzanie ko¶cioła ¶w. Józefa oraz tarasów widokowych. Wizyta w wesołym miasteczku (Prater - postój około 1 godz.). Następnie przejazd w kierunku przej¶cia granicznego w Znojmo, powrót do Polski przez terytorium Czech.
4 dzień - zakończenie imprezy w godzinach rannych.
CENA zależna od kilku czynników w tym , od ilo¶ci uczestników , zawiera
- Przejazd autokarem lux
- Zakwaterowanie w hotelu 3* ( Wiedeń, Czechy lub Słowacja ), pokoje 2,3 os. z łazienkami , 2 noclegi,
- Wyżywienie: 2 ¶niadania, 2 obiadokolacje,
- zwiedzanie miasta, opiekę pilota, ubezpieczenie NW i KL
Cena nie obejmuje:
- kosztu biletów wstępu wg. ustanenia

W I E D E Ń - wariant II
terminy: dowolne / dojazd: autokarem / ilo¶ć osób: min. 35 /
Program wycieczki ;
1 dzień - godz. 7.00 wyjazd autokaru (miejsce podstawienia autokaru do uzgodnienia). Przyjazd do Bratysławy w godzinach popołudniowych. Zakwaterowanie w hotelu klasy turystycznej (pokoje 2 ,3 osobowe - na dwa pokoje przypada wspólna łazienka). Wieczorem spacer po Starym Mie¶cie w Bratysławie. Kolacja w hotelu.
2 dzień - po ¶niadaniu przejazd do Wiednia. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Powrót do Bratysławy w godzinach wieczornych. Kolacja i nocleg .
3 dzień - po ¶niadaniu ponowny wyjazd do Wiednia. Ci±g dalszy zwiedzania miasta. W godzinach popołudniowych odpoczynek na Praterze - w wiedeńskim parku zabaw i wypoczynku. W godzinach wieczornych wyjazd w drogę do kraju.
4 dzień - przyjazd do Katowic we wczesnych godzinach rannych.

W ramach zwiedzania proponujemy m.in.: Belweder, Schönbrun, zabytki wzdłuż Wienzeile, objazd Ringu, Hoffburg, Kärtner Str, Katedra ¶w. Szczepana, Kahlenberg, Hundertwasser.

CENA: zależna od kilku czynników w tym , od ilo¶ci uczestników zawiera : 
- 2 noclegi, 2 ¶niadania i kolacje, 2 bezpłatne miejsca, przejazd autokarem, zwiedzanie miasta, opiekę pilota, ubezpieczenie NW i KL
Cena nie obejmuje : - kosztu biletów wstępu (ok. 20 EUR)

Organizujemy wyjady małych , większych grup na koncerty do Wiednia, zapraszamy
Skontaktuj się z nami :

BP GRYF , ul. 3-go Maja 23 a, 40-097 Katowice
tel. +32 / 206 9605 , 253 0537 tel/fax. +32 / 206 8633
gryf@gryftravel.pl
gadu-gadu : 3658475 , 4485745 , 3233555

Jeżeli będ± potrzebne zmiany, inny program opracujemy na życzenie, wiele innych opcji dla grup zgodnie z potrzebami klienta, nie ma atrakcji w Wiedniu, które nie możemy zrealizować. W naszej ofercie pobytu, życzeń jest wiele wyj±tkowych propozycji. Posiadamy niestandardowe rozwi±zania, które ci±gle rozwijamy. Dla naszych klientów zrobili¶my specjaln± odsłonę po¶więcon± dla Wiednia, miasto które jest dla nas istotne i polecane :

Zapraszamy, nasza specjalna odsłona dla Wiednia: www.wieden.wyjazdy.travel   
home  szukajbaza pilotówo firmie...targidokumentye-mail
© HSI