home  szukajbaza pilotówo firmie...targidokumentye-mail

Austria, Wiedeń, Wiedeń,   airporthotel  
 Wiedeń weekend , wyjazd rodzinny oferty indywidualne
Pobyt:wycieczka Europa, weekend, incentive,  
Dojazd:własny,  
Wyżywienie:¶niadanie,  
Zakwaterowanie:hotel,  
   
 
[ oferta do druku ] [ drukuj przelew ]  
 GRYF - 3658475  BEATA - 3233555 JUSTYNA - 3159831
Wiedeń wyjazd rodzinny
Dzień 1 : Przyjazd / przylot do Wiednia
- zakwaterowanie w Hotelu 3*
Dzień 2 : ¶niadanie w hotelu
- Wej¶cie do ZOO w Schönbrunn: Najstarsze na ¶wiecie zoo, stoi w nim o¶mioboczny pawilon, w którym para cesarska spożywała ¶niadania w otoczeniu czworonożnych pupili. Było to ich ulubione miejsce. Obecnie w tym budynku mie¶ci się kawiarnia. Warto zobaczyć tamtejsz± szklarnię, rafę koralow±, amazoński las deszczowy oraz liczne dzikie zwierzaki.
Niektóre okazy maj± wyj±tkowe, autentycznie barokowe, domki. Podobno wła¶nie tutaj przyszedł na ¶wiat pierwszy urodzony w niewoli słoń. Warto również wiedzieć, że zoo ma całkiem niezłe wyniki pod względem urodzin zagrożonych gatunków, www. zoovienna.at .
Dzień 3 : ¶niadanie w hotelu
- Prater : park rozrywki dla wielu, dla niektórych - miejsce nostalgicznych wspomnień, zielona oaza prawie dla wszystkich – oraz miejsce, w którym znajduje się Diabelski Młyn, jeden z najbardziej znanych symboli Wiednia. Wiedeński park Prater – tu sezon trwa od marca do paĽdziernika. Znany na całym ¶wiecie Riesenrad i kilka innych atrakcji czeka za to na turystów przez cały rok.
- Popołudniu można odwiedzić "Sauna na Praterze" to nazwa kompleksu z lokalami dla ludzi zainteresowanych kultur±, sztuk± i muzyk±. Klasycznej sauny tu nie ma, gdyż nazwa jedynie nawi±zuje do budowli, która stała tu niegdy¶. Dzi¶ s± tu restauracja i bar, klub muzyczny, taras i galeria sztuki, a także basen w ogrodzie. „Sauna” na Praterze mie¶ci się przy Waldsteingartenstraße 135, 1020 Wiedeń
www. pratersauna.tv .

Oferta ważna w przedziale czasowym od 12.08 – 31.10.2011r.
Osoba dorosła 140 € w pokoju dla 2 osób
dodatkowy nocleg: 50 € / osoba
Osoba dorosła 190 € w pokoju dla 1 osób
dziecko 0-5,9 lat ( jedno ), free
dziecko 6-11,9 lat : 60 € , zakwaterowanie dostawka w pokoju z dwoma osobami dorosłymi.

Cena od osoby zawiera:
- 2 noclegi w centrum Hotel 3***, ze ¶niadaniem
- 72 godziny Karta Wiedeńska (Vienna Card)
więcej niż 210 zniżek i bezpłatny przejazd metrem, autobusem, tramwajem przez 72 godziny z kart± rabatow±. Posiadaj±c kartę Wien-Karte możesz wzi±ć ze sob± za darmo jedno dziecko, które nie ukończyło jeszcze 15 roku życia (legitymacja).
- jazda na diabelskim młynie na Praterze
- wej¶cie do ZOO
- ubezpieczenie KL NNW
Cena nie zawiera
- transport własny, samochód, poci±g, autobus, samolot
lub na dodatkowe zamówienie wg. dostępnych opcji.
- dodatkowe usługi, programy zwiedzania w zakładce

Jeżeli będ± potrzebne zmiany, inny program opracujemy na życzenie, wiele innych opcji dla grup zgodnie z potrzebami klienta, nie ma atrakcji w Wiedniu, które nie możemy zrealizować. W naszej ofercie pobytu, życzeń jest wiele wyj±tkowych propozycji. Posiadamy niestandardowe rozwi±zania, które ci±gle rozwijamy. Dla naszych klientów zrobili¶my specjaln± odsłonę po¶więcon± dla Wiednia, miasto które jest dla nas istotne i polecane :

Zapraszamy, nasza specjalna odsłona dla Wiednia: www.wieden.wyjazdy.travel   


home  szukajbaza pilotówo firmie...targidokumentye-mail
© HSI