Biuro organizuje wyjazdy turystyczne & wyjątkowe eventy od 1994 r.
   Dbamy o jakość, bo ilość przychodzi każdego roku jak w turystyce i gospodarce.

 

32 206 96 05

32 253 05 37
pon-pt: 9-17, sob: 10-13
 
Oferty dnia
 
 
BP Gryf adres centrum miasta

   Katowice ul. Opolska 17,
   tel. 32 206 9605, 32 253 0537
   telefon kom. 509 377 825
   kontakty i zobacz dojazd

 
Wakacje wyloty z Niemiec
Blog BP GRYF
Reklama tylko dobre opcje
Buty męskie wyprzedaże i niskie ceny markowe buty
Markowe obuwie męskie
 
 
 
Arsenal Londyn wyjazdy

Arsenal Londyn wyjazdy

Arsenal Londyn wyjazdy na mecz z biletem, weekend w Londynie, sportowe emocje gwarantowane.
 
An-Arsenal

Arsenal Londyn wyjazdy na mecze z biletem

Arsenal Football Club - profesjonalny klub piłkarski z siedzibą w Londynie. Jest jedną z najbardziej utytułowanych angielskich drużyn, 13-krotnym mistrzem kraju, 13-krotnym zdobywcą Pucharu Anglii i najdłużej utrzymującym się w najwyższej klasie rozgrywek Premier League zespołem w Anglii. Na wyjazdy zaprasza BP Gryf.  
Holloway to dzielnica miejska na północ od Charing Cross. W centrum znajduje się obszar handlowy Nag's Head, pomiędzy bardziej mieszkalnymi dzielnicami Upper Holloway i Lower Holloway. 

 

Mecze BP Gryf wyjazdy
 

Biuro Podrózy Gryf proponuje wyjazdy na mecze piłki nożnej na klubowym stadionie Arsenal. Pakiety z zakwaterowaniem, bilety w dostępnych kategoriach. Poniżej przykładowe ceny, mogą się zmieniać.
 

Pakiet 1 nocleg + bilet na mecz ARSENAL wg. kategorii / cena za osobę w EUR *

dnia

Mecz Arsenal Londyn na Emirates Stadium

cena pakietu
Club Level Hospitality

21-08-2021

Arsenal - Chelsea

€ 390

11-09-2021

Arsenal - Norwich City

€ 230

25-09-2021

Arsenal - Tottenham Hotspur

€ 390

16-10-2021

Arsenal - Crystal Palace

€ 230

23-10-2021

Arsenal - Aston Villa

€ 230

06-11-2021

Arsenal - Watford

€ 230

27-11-2021

Arsenal - Newcastle United

€ 230

11-12-2021

Arsenal - Southampton

€ 230

14-12-2021

Arsenal - West Ham United

€ 230

28-12-2021

Arsenal - Wolverhampton

€ 230

01-01-2022

Arsenal - Manchester City

€ 415

22-01-2022

Arsenal - Burnley

€ 230

19-02-2022

Arsenal - Brentford

€ 230

26-02-2022

Arsenal - Liverpool

€ 515

12-03-2022

Arsenal - Leicester City

€ 290

09-04-2022

Arsenal - Brighton & Hove Albion

€ 230

23-04-2022

Arsenal - Manchester United

€ 490

07-05-2022

Arsenal - Leeds United

€ 290

22-05-2022

Arsenal - Everton

€ 305


Pakiet zawiera: 
- 1 nocleg w 3* hotelu ze śniadaniem, dodatkowy nocleg za dopłatą,
- 1 bilet na mecz na osobę,
- dostarczenie biletu do hotelu,
- ubezpieczenie KL NNW, TFG.

Kategorie biletów: Arsenal Club Level Hospitality 

Bilety CLH to miejsca siedzące na oficjalnym poziomie klubowym w Arsenalu. Miejsca znajdują się na środkowym poziomie Club Level i zapewniają najlepszy możliwy widok.
Pakiet CLH obejmuje:
Wyściełane siedzenia premium na środkowym poziomie, krótszy bok / róg stadionu,
Wszystkie miejsca zostaną umieszczone razem, minimum 2. Większe grupy mogą siedzieć w 2 rzędach bezpośrednio naprzeciw siebie, 
Napoje w przerwie: piwo, wino, napoje bezalkoholowe, herbata / kawa,
Oficjalny program kolejki,
Bezpłatna wycieczka po muzeum (dostępna kolejka),
Bezpłatna wycieczka po stadionie (tylko poza dniem meczowym),
Voucher o wartości 5 GBP do sklepu Arsenal Fan Shop i kiosków,
Możliwość kupowania jedzenia w punktach gastronomicznych znajdujących się na poziomie Club Level.


Wyjazdy z pełnym pakietem na mecze Premier League.
 
Istnieje opcja dodatkowa do biletu na mecz to zakupu pakietu z posiłkiem w formie bufetu (Highbury & Woolwich Buffet) lub napoje + posiłek w formie bufetu (Highbury & Woolwich Buffet).  Każdy z pakietów można kupić razem z biletem na dany blok. 
 
Pakiety: 3 daniowy bufet w jednej z restauracji na poziomie Club Level. Pakiet napojów obejmuje piwo, wino i napoje bezalkoholowe przed meczem. Na zapytanie przy stole serwowana jest butelka wina lub szampana. 

Pakiet z 3 daniowym posiłkiem w formie bufetu (Highbury & Woolwich Buffet):  95 €
Pakiet napoje + 3 daniowy posiłek w formie bufetu (Highbury & Woolwich Buffet):  120 €
 
Club Level: miejsca znajdują się w na środkowym obwodzie, miejsca  na południowo - wschodni rogu lub za bramkami. Dostęp do strefy barowej, napoje w przerwie meczu (domowe wino, piwo, napoje bezalkoholowe, kawa, herbata). Dostęp do loży na 2.5h przed meczem oraz 1h po meczu, wejście od strony Club Level South. Miejsca w strefie neutralnej. 
 
Inne kategorie biletów (na zapytanie) kat. D na szerokości boiska, dolne położenie; kat. C na szerokości boiska, górne położenie; kat. B na długości boiska górne położenie; kat. A na długości boiska dolne położenie. NN bez kategorii może być różne położenie, losowe.

Na zapytanie realizujemy zamówienia na uzgodnione przeloty, transfery, zwiedzanie miasta, bilety wstępów do atrakcji, dobre kolacje itp.
 

Data i czas

Dokładna data i godzina meczów Premier League zostanie ogłoszona na około 6 tygodni przed weekendem meczowym. Ze względu na nowe zasady, weekendowy start może być od w piątku 20:00 do poniedziałku 22:00 czasu lokalnego. Jeśli mecz weekendowy zostanie zmieniony i będzie rozgrywany pomiędzy powyższym zakresem czasu, nie ponosimy odpowiedzialności, jeśli klient nie może wziąć udziału w meczu. Należy o tym pamiętać podczas rezerwacji wycieczki, pakietów z biletami. Będziemy informować jak najwięcej o zmianach daty i godziny rozpoczęcia meczu.
 
Harmonogramy meczów pucharowych
W przypadku, gdy drużyny z Premier League będą rozgrywały mecz w ramach League Cup i FA Cup, które zaplanowane są podczas weekendów Premier League, takie mecze zostaną przesunięte. W przypadku odłożenia meczu PL, będziemy proponować inny w tym samym mieście (lub innym mieście, jeśli klienci chcą zamienić). Mogą wystąpić dodatkowe koszty wymiany, w zależności od meczu, który możemy proponować. Różnice cen zostaną naliczone w przypadku, gdy nowy mecz będzie droższy, lub zwrócone, gdy potrzebne będą tańsze bilety na nową grę. 
 

Zakup innych świadczeń, takich jak przeloty, będziemy sugerować aby wykupić już po potwierdzeniu daty i godziny rozgrywania meczu.
 

Mecze BP Gryf wyjazdy
 

Uwagi dotyczą wszystkich meczy :
1/ Ceny podane są w funtach angielskich (GBP) lub w EUR. Płatność w PLN wg. kursu sprzedaży waluty w PEKAO SA.
2/ Bilety są w sektorach dla kibiców gospodarza meczu lub sektorach neutralnych. W żadnym wypadku osoba na meczu nie może posiadać koszulek, szalików lub innych charakterystycznych znaków drużyny gości.
3/ Raz potwierdzony - sprzedany pakiet nie może być zwrócony lub zmieniony.
4/ Pełna zapłata wymagana jest w czasie rezerwowania.
5/ Nie ma gwarancji więcej niż 2 biletów razem.
6/ Data i godzina rozgrywania meczu może ulec zmianie z powodu wymagań telewizji , co nie upoważnia do rezygnacji i zwrotu pakietu.
7/ Istnieje możliwość zamówienia dodatkowych świadczeń tj.: transferów, przelotów, dodatkowych noclegów, wyżywienia, programów zwiedzania.

 
Londyn jest światowym miastem w dziedzinie sztuki, handlu, edukacji, rozrywki, mody, finansów, opieki zdrowotnej, mediów, profesjonalnych usług, badań i rozwoju, turystyki i transportu. Londyn jest często uważany za światową stolicę kultury.
 
Londyn zawiera cztery miejsca należące do światowego dziedzictwa UNESCO: The Tower of London; Kew Gardens; strona zawierająca Pałac Westminster, Opactwo Westminsterskie i Kościół Św. Małgorzaty; oraz historyczne osiedle Greenwich. Inne atrakcje to Pałac Buckingham, London Eye, Piccadilly Circus, katedra św. Pawła, Tower Bridge, Trafalgar Square i The Shard. Londyn jest domem dla wielu muzeów, galerii, bibliotek, wydarzeń sportowych i innych instytucji kulturalnych, w tym British Museum, National Gallery, Natural History Museum, Tate Modern, British Library i teatrów West End. Dla fanów Harrego Pottera najlepszą atrakcją może być Warner Bros. Studio Tour London – The Making of Harry Potter.
 

Londyn atrakcyjne wyjazdy

 

Club Level: miejsca znajdują się w na środkowym obwodzie, miejsca  na południowo - wschodni rogu lub za bramkami. Dostęp do strefy barowej, napoje w przerwie meczu (domowe wino, piwo, napoje bezalkoholowe, kawa, herbata). Dostęp do loży na 2.5h przed meczem oraz 1h po meczu, wejście od strony Club Level South. Miejsca w strefie neutralnej. 
 
DOSTAWA biletu na Premier League i Covid-19.

DOSTAWA biletu na Premier League i Covid-19.

 
Obecny plan Premier League zakłada powrót kibiców na stadion od października 2020 roku. Będzie to częściowo wypełniony stadion co najmniej do 1 stycznia 2021 roku (może zmienić się informacja z sierpień 2020 r.). Zaktualizujemy dostępność i opcje w odniesieniu do dostępnych miejsc do sprzedaży poza klubami. Może się zdarzyć, że dostępność zmieni się, a mecze będą rozgrywane za zamkniętymi drzwiami w takim przypadku skontaktujemy się ze wszystkimi klientami i znajdziemy rozwiązanie.
 
Scenariusz 1 i elementy składowe:
 
- Zamówiony bilet na mecz lub wydarzenie zostanie odwołane lub zostanie rozegrane bez publiczności. Klienci otrzymają zwrot całej kwoty wartości zamówienia za bilet na mecz. Kwota zamówienia za bilet na mecz zawsze będzie możliwe przeniesienie jako nota kredytowa na potrzeby przyszłych rezerwacji lub zamiana na inny mecz (różnice w wartości muszą być wyrównane lub uzupełnione).
- Rezerwacje hotelu: powiadomimy w trakcie rezerwacji, zamówienia. Wybieramy nieco droższą opcje z możliwością anulacji do określonego dnia.
- Wykupienie przelotu, zazwyczaj zachęcaliśmy do wykupienia jak najszybciej, bo będzie tańszy przelot. Z uwagi na covid-19, nikt nie wie jakie mogą zapadać decyzje Rządowe? Państwo decydują o terminie zakupu przelotu lotniczego na wybrany mecz z zachowaniem możliwości przesunięcia dnia meczu do czasu oficjalnego potwierdzenia.
 
Data i godziny rozegrania meczu.
 
Dokładna data i godzina meczów Premier League zostanie ogłoszona na około 6 tygodni przed weekendem meczowym. Ze względu na nowe zasady, weekendowy start może być od w piątku 20:00 do poniedziałku 22:00 czasu lokalnego. Jeśli mecz weekendowy zostanie zmieniony i będzie rozgrywany pomiędzy powyższym zakresem czasu, nie ponosimy odpowiedzialności, jeśli klient nie może wziąć udziału w meczu. Należy o tym pamiętać podczas rezerwacji wycieczki, pakietów z biletami. Będziemy informować jak najwięcej o zmianach daty i godziny rozpoczęcia meczu.
 
Scenariusz 2:
 
W przypadku wystąpienia ograniczeń w podróżowaniu między krajem wyjazdu a Wielką Brytanią, a klient nie będzie mógł podróżować, zwrócimy całkowitą kwotę zamówienia za bilet na mecz. Zastosowany zostanie ten sam proces zwrotu, jak wspomniano w scenariuszu 1.
 
Scenariusz 3:
 
Jeśli mecz będzie rozgrywany na stadionach (częściowo) zapełnionych i nie ma ograniczeń w podróżowaniu, a klient z jakiegokolwiek powodu nie chce jechać, wystawimy zamówione bilety do odsprzedaży innym klientom. Kwota odsprzedaży zostanie zaksięgowana i kwota ta może zostać wykorzystana do przyszłych rezerwacji. Nie można zagwarantować kwoty odsprzedaży ani ewentualnej odsprzedaży biletów.
 
Dane klienta:
 
W przypadku wszystkich rezerwacji potrzebujemy następujących informacji od wszystkich uczestników, aby potwierdzić rezerwację:
- Pełne nazwiska imiona jak w dokumencie podróży, dowód lub paszport wszystkich uczestników wyjazdu,
- Zgłaszamy narodowość polską,
- Daty urodzenia uczestników wyjazdu,
- Mogą pojawić się dodatkowe elementy w tym scan ze zdjęciem dokumentu podróży, jeden telefon komórkowy lidera zamówienia ze znajomością komunikatywnie języka angielskiego.
Dotrzymujemy zasad, reguł RODO.
 
Zasadniczo nie będziemy potrzebować kopii paszportu. Jednak czasem kluby mogą o to poprosić ze względów bezpieczeństwa. Jeśli kluby będą potrzebowały więcej informacji, skontaktujemy się z klientami tak szybko, jak to możliwe.
 
 
Zasady anulowania.
 
W żadnym wypadku nie anulujemy zamówień bez ograniczeń. Nie odpowiadamy za zmiany daty / godziny rozgrywania meczu lub żądania anulowania od klientów. W przypadku zmiany daty meczu, aktualne zamówienia będą ważne dla nowej daty meczu. Dlatego w przypadku potrzeby wykupienia przelotu lotniczego należy to uwzględnić, czyli poczekać do dnia oficjalnego potwierdzenia. o czy piszemy powyżej oraz o rezerwacji hotelu. 
W razie potrzeby będziemy mogli zamienić zamówienia na inny mecz, dodatkowe koszty zostaną omówione przed potwierdzeniem zamiany. Jeśli klienci nie będą mogli stawić się w nowym terminie, możemy odkupić bilety w cenie do uzgodnienia do tego czasu. 
Jeśli drużyna zagra w jednym z powyższych terminów w Pucharze Ligi lub Pucharze Anglii, mecz Premier League zostanie przełożony. W ten sam weekend zamienimy Twoje obecne zamówienie na alternatywne. Mogą obowiązywać dodatkowe koszty lub zwroty.
Rezerwacje grupowe / zamówienia, prosimy o kontakt z naszym zespołem z wyprzedzeniem, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do oferty / ceny.
 
 
Premier League wszystkie mecze.

Premier League wszystkie mecze.

BP Gryf zaprasza na wyjazdy mecze Premier League.
Wszystkie 380 mecze w nowym sezonie począwszy od 12 września. Od Października mecze z udziałem kibiców w ograniczonej ilości. Rozpoczęcie meczy o 15:00 w soboty i święta, chyba że określono inaczej. 
Sezon zakończy się w niedzielę 23 maja 2021 roku - zaledwie 19 dni przed przełożonym terminem Euro 2020.
 
Prosimy zwrócić uwagę na dwa istotne aspekty:
- Mecze z udziałem kibiców w ograniczonej ilości kibiców na stadionach są zaplanowane od października 2020 roku. Będzie to miało wpływ na trudności w dostępie biletów i ich ceny będą wyższe.
- Można zobaczyć ulubioną TOP drużynę, na stadionach innych klubów za niższą cenę.
 
W Londynie grają też: Crystal Palace, Fulham, West Ham oraz Arsenal, Tottenham, Chelsea. Praktycznie w każdej kolejce mamy dobre mecze, top drużyny.
W Manchester mamy dwie drużyny; Man City i Man Utd
W Liverpool dwie drużyny; FC Liverpool i FC Everton
 
Inne nowe / stare drużyny aktualnie w Premier League: 
Southampton miasto portowe na południe od Londynu 80 mil.
Aston Villa Football Club miasto Birmingham (lotnisko).
West Brom miasto West Bromwich w West Midlands blisko Birmingham (lotnisko).
Wolves, Wolverhampton Wanderers F.C. lokalizacja Wolverhampton, blisko Birmingham (lotnisko).
Leicester City Football Club w mieście Leicester, Birmingham 43 mile (lotnisko).
Brighton & Hove Albion Football Club, miasto Brighton na południe od Londynu 80 mil, nad morzem.
Newcastle United Football Club  miasto w Newcastle nad rzeką Tyne, (lotnisko).
Burnley Football Club miasto Burnley do Manchester 30 mil.
Leeds United Football Club w Leeds – miasto w północnej Anglii, w hrabstwie West Yorkshire.

Premier League zaczyna rozgrywki bez kibiców, ale tylko na miesiąc.
Sobota 12 września
12:30 Fulham v Arsenal 
Crystal Palace v Southampton
West Ham v Newcastle Utd
17:30 Liverpool v Leeds Utd 
 
Niedziela 13 września
14:00 West Brom v Leicester City
16:30 Tottenham v Everton
 
Poniedziałek 14 września
20:00 Brighton v Chelsea
20:00 Sheffield Utd v Wolves
 
Sobota 19 września
12:30 Everton v West Brom
Leeds Utd v Fulham
Leicester City v Burnley
Man Utd v Crystal Palace
17:30 Man Utd v Crystal Palace
 
Niedziela 20 września
12:00 Southampton v Tottenham
14:00 Arsenal v West Ham
      14:00 Aston Villa v Sheff Utd*
      14:00 Newcastle Utd v Brighton*
* Ze względu na udział w Pucharze EFL w czwartek 17 września
16:30 Chelsea v Liverpool
 
Poniedziałek 21 września
20:00 Wolves v Man City
 
Sobota 26 września
12:30 Brighton v Man Utd
Burnley v Southampton
Crystal Palace v Everton
Tottenham v Newcastle Utd
West Ham v Wolves
17:30 West Brom v Chelsea
 
Niedziela 27 września
12:00 Sheff Utd v Leeds Utd
14:00 Fulham v Aston Villa
16:30 Man City v Leicester City
 
 
Poniedziałek 28 września
20:00 Liverpool v Arsenal
 
Od października mecze z udziałem kibiców w ograniczonej ilości na stadionach, aż do pełnej pojemności!
Sobota 3 października
Arsenal v Sheffield Utd
Aston Villa v Liverpool
Chelsea v Crystal Palace
Everton v Brighton
Leeds Utd v Man City
Leicester City v West Ham
Man Utd v Tottenham
Newcastle Utd v Burnley
Southampton v West Brom
Wolves v Fulham
 
Sobota 17 października
Chelsea v Southampton
Crystal Palace v Brighton
Everton v Liverpool
Leeds Utd v Wolves
Leicester City v Aston Villa
Man City v Arsenal
Newcastle Utd v Man Utd
Sheffield Utd v Fulham
Tottenham v West Ham
West Brom v Burnley
 
Sobota 24 października
Arsenal v Leicester City
Aston Villa v Leeds Utd
Brighton v West Brom
Burnley v Tottenham
Fulham v Crystal Palace
Liverpool v Sheffield Utd
Man Utd v Chelsea
Southampton v Everton
West Ham v Man City
Wolves v Newcastle Utd
 
Sobota 31 października
Aston Villa v Southampton
Burnley v Chelsea
Fulham v West Brom
Leeds Utd v Leicester City
Liverpool v West Ham
Man Utd v Arsenal
Newcastle Utd v Everton
Sheffield Utd v Man City
Tottenham v Brighton
Wolves v Crystal Palace
 
Sobota 7 listopada
Arsenal v Aston Villa
Brighton v Burnley
Chelsea v Sheffield Utd
Crystal Palace v Leeds Utd
Everton v Man Utd
Leicester City v Wolves
Man City v Liverpool
Southampton v Newcastle Utd
West Brom v Tottenham
West Ham v Fulham
 
Sobota 21 listopada
Aston Villa v Brighton
Burnley v Crystal Palace
Fulham v Everton
Leeds Utd v Arsenal
Liverpool v Leicester City
Man Utd v West Brom
Newcastle Utd v Chelsea
Sheffield Utd v West Ham
Tottenham v Man City
Wolves v Southampton
 
Sobota 28 listopada
Arsenal v Wolves
Brighton v Liverpool
Chelsea v Tottenham
Crystal Palace v Newcastle Utd
Everton v Leeds Utd
Leicester City v Fulham
Man City v Burnley
Southampton v Man Utd
West Brom v Sheffield Utd
West Ham v Aston Villa
 
Sobota 5 grudnia
Aston Villa v Newcastle Utd
Brighton v Southampton
Burnley v Everton
Chelsea v Leeds Utd
Liverpool v Wolves
Man City v Fulham
Sheffield Utd v Leicester City
Tottenham v Arsenal
West Brom v Crystal Palace
West Ham v Man Utd
 
Sobota 12 grudnia
Arsenal v Burnley
Crystal Palace v Spurs
Everton v Chelsea
Fulham v Liverpool
Leeds Utd v West Ham
Leicester City v Brighton
Man Utd v Man City
Newcastle Utd v West Brom
Southampton v Sheffield Utd
Wolves v Aston Villa
 
Wtorek 15 grudnia
19:45 Arsenal v Southampton
19:45 Aston Villa v Burnley
19:45 Fulham v Brighton
19:45 Leeds Utd v Newcastle Utd
19:45 Leicester City v Everton
19:45 Sheffield Utd v Man Utd
19:45 West Ham v Crystal Palace
19:45 Wolves v Chelsea
 
Środa 16 grudnia
20:00 Liverpool v Tottenham
20:00 Man City v West Brom
 
Sobota 19 grudnia
Brighton v Sheffield Utd
Burnley v Wolves
Chelsea v West Ham
Crystal Palace v Liverpool
Everton v Arsenal
Man Utd v Leeds Utd
Newcastle Utd v Fulham
Southampton v Man City
Tottenham v Leicester City
West Brom v Aston Villa
 
Sobota 26 grudnia
Arsenal v Chelsea
Aston Villa v Crystal Palace
Fulham v Southampton
Leeds Utd v Burnley
Leicester City v Man Utd
Liverpool v West Brom
Man City v Newcastle Utd
Sheffield Utd v Everton
West Ham v Brighton
Wolves v Tottenham
 
Poniedziałek 28 grudnia
Brighton v Arsenal
Burnley v Sheffield Utd
Chelsea v Aston Villa
Crystal Palace v Leicester City
Everton v Man City
Man Utd v Wolves
Newcastle Utd v Liverpool
Southampton v West Ham
Tottenham v Fulham
West Brom v Leeds Utd
 
Sobota 2 stycznia
Brighton v Wolves
Burnley v Fulham
Chelsea v Man City
Crystal Palace v Sheffield Utd
Everton v West Ham
Man Utd v Aston Villa
Newcastle Utd v Leicester City
Southampton v Liverpool
Tottenham v Leeds Utd
West Brom v Arsenal
 
Wtorek 12 stycznia *
19:45 Arsenal v Crystal Palace
19:45 Aston Villa v Tottenham
19:45 Fulham v Man Utd
19:45 Leeds Utd v Southampton
19:45 Leicester City v Chelsea
19:45 Sheffield Utd v Newcastle Utd
19:45 West Ham v West Brom
19:45 Wolves v Everton
 
Środa, 13 stycznia *
20:00 Liverpool v Burnley
20:00 Man City v Brighton
 
* Mecze (Matchweek 18) początkowo przydzielone na 12-13 stycznia zostaną rozegrane w dniach 12-13 stycznia i 20 stycznia 2021 roku. Podział meczów zostanie ustalony po ogłoszeniu selekcji transmisji na styczeń.
 
Sobota 16 stycznia
Arsenal v Newcastle Utd
Aston Villa v Everton
Fulham v Chelsea
Leeds Utd v Brighton
Leicester City v Southampton
Liverpool v Man Utd
Man City v Crystal Palace
Sheffield Utd v Tottenham
West Ham v Burnley
Wolves v West Brom 
 
Wtorek 26 stycznia
19:45 Brighton v Fulham
19:45 Burnley v Aston Villa
19:45 Everton v Leicester City
20:00 Man Utd v Sheffield Utd
20:00 West Brom v Man City
 
Środa 27 stycznia
19:45 Chelsea v Wolves
19:45 Newcastle Utd v Leeds Utd
19:45 Southampton v Arsenal
19:45 Tottenham v Liverpool
20:00 Crystal Palace v West Ham
 
Sobota 30 stycznia
Arsenal v Man Utd
Brighton v Tottenham
Chelsea v Burnley
Crystal Palace v Wolves
Everton v Newcastle Utd
Leicester City v Leeds Utd
Man City v Sheffield Utd
Southampton v Aston Villa
West Brom v Fulham
West Ham v Liverpool
 
Wtorek 2 lutego
19:45 Aston Villa v West Ham
19:45 Burnley v Man City
19:45 Fulham v Leicester City
19:45 Leeds Utd v Everton
19:45 Sheffield Utd v West Brom
19:45 Wolves v Arsenal
20:00 Man Utd v Southampton
 
Środa 3 lutego
19:45 Newcastle Utd v Crystal Palace
19:45 Tottenham v Chelsea
20:00 Liverpool v Brighton
 
Sobota 6 lutego
Aston Villa v Arsenal
Burnley v Brighton
Fulham v West Ham
Leeds Utd v Crystal Palace
Liverpool v Man City
Man Utd v Everton
Newcastle Utd v Southampton
Sheffield Utd v Chelsea
Tottenham v West Brom
Wolves v Leicester City
 
Sobota 13 lutego
Arsenal v Leeds Utd
Brighton v Aston Villa
Chelsea v Newcastle Utd
Crystal Palace v Burnley
Everton v Fulham
Leicester City v Liverpool
Man City v Spurs
Southampton v Wolves
West Brom v Man Utd
West Ham v Sheffield Utd
 
Sobota 20 lutego
Arsenal v Man City
Aston Villa v Leicester City
Brighton v Crystal Palace
Burnley v West Brom
Fulham v Sheffield Utd
Liverpool v Everton
Man Utd v Newcastle Utd
Southampton v Chelsea
West Ham v Tottenham
Wolves v Leeds Utd
 
Sobota 27 lutego
Chelsea v Man Utd
Crystal Palace v Fulham
Everton v Southampton
Leeds Utd v Aston Villa
Leicester City v Arsenal
Man City v West Ham
Newcastle Utd v Wolves
Sheffield Utd v Liverpool
Tottenham v Burnley
West Brom v Brighton
 
Sobota 6 marca
Aston Villa v Wolves
Brighton v Leicester City
Burnley v Arsenal
Chelsea v Everton
Liverpool v Fulham
Man City v Man Utd
Sheffield Utd v Southampton
Tottenham v Crystal Palace
West Brom v Newcastle Utd
West Ham v Leeds Utd
 
Sobota 13 marca
Arsenal v Tottenham
Crystal Palace v West Brom
Everton v Burnley
Fulham v Man City
Leeds Utd v Chelsea
Leicester City v Sheffield Utd
Man Utd v West Ham
Newcastle Utd v Aston Villa
Southampton v Brighton
Wolves v Liverpool
 
Sobota 20 marca
Brighton v Newcastle Utd
Burnley v Leicester City
Crystal Palace v Man Utd
Fulham v Leeds Utd
Liverpool v Chelsea
Man City v Wolves
Sheffield Utd v Aston Villa
Tottenham v Southampton
West Brom v Everton
West Ham v Arsenal
 
Sobota 3 kwietnia
Arsenal v Liverpool
Aston Villa v Fulham
Chelsea v West Brom
Everton v Crystal Palace
Leeds Utd v Sheffield Utd
Leicester City v Man City
Man Utd v Brighton
Newcastle Utd v Tottenham
Southampton v Burnley
Wolves v West Ham
 
Sobota 10 kwietnia
Brighton v Everton
Burnley v Newcastle Utd
Crystal Palace v Chelsea
Fulham v Wolves
Liverpool v Aston Villa
Man City v Leeds Utd
Sheffield Utd v Arsenal
Tottenham v Man Utd
West Brom v Southampton
West Ham v Leicester City
 
Sobota 17 kwietnia
Arsenal v Fulham
Aston Villa v Man City
Chelsea v Brighton
Everton v Tottenham
Leeds Utd v Liverpool
Leicester City v West Brom
Man Utd v Burnley
Newcastle Utd v West Ham
Southampton v Crystal Palace
Wolves v Sheffield United
 
Sobota 24 kwietnia
Arsenal v Everton
Aston Villa v West Brom
Fulham v Tottenham
Leeds Utd v Man Utd
Leicester City v Crystal Palace
Liverpool v Newcastle Utd
Man City v Southampton
Sheffield Utd v Brighton
West Ham v Chelsea
Wolves v Burnley
 
Sobota 1 maja
Brighton v Leeds Utd
Burnley v West Ham
Chelsea v Fulham
Crystal Palace v Man City
Everton v Aston Villa
Man Utd v Liverpool
Newcastle Utd v Arsenal
Southampton v Leicester City
Tottenham v Sheffield Utd
West Brom v Wolves
 
Sobota 8 maja
Arsenal v West Brom
Aston Villa v Man Utd
Fulham v Burnley
Leeds Utd v Tottenham
Leicester City v Newcastle Utd
Liverpool v Southampton
Man City v Chelsea
Sheffield Utd v Crystal Palace
West Ham v Everton
Wolves v Brighton
 
Wtorek 11 maja
19:45 Brighton v West Ham
19:45 Burnley v Leeds Utd
19:45 Everton v Sheffield Utd
20:00 Man Utd v Leicester City
20:00 West Brom v Liverpool
 
Środa 12 maja
19:45 Chelsea v Arsenal
19:45 Newcastle Utd v Man City
19:45 Southampton v Fulham
19:45 Tottenham v Wolves 
20:00 Crystal Palace v Aston Villa
 
Sobota 15 maja
Brighton v Man City
Burnley v Liverpool
Chelsea v Leicester City
Crystal Palace v Arsenal
Everton v Wolves
Man Utd v Fulham
Newcastle Utd v Sheffield Utd
Southampton v Leeds Utd
Tottenham v Aston Villa
West Brom v West Ham
 
Niedziela 23 maja
16:00 Arsenal v Brighton
16:00 Aston Villa v Chelsea
16:00 Fulham v Newcastle Utd
16:00 Leeds Utd v West Brom
16:00 Leicester City v Tottenham
16:00 Liverpool v Crystal Palace
16:00 Man City v Everton
16:00 Sheffield Utd v Burnley
16:00 West Ham v Southampton
16:00 Wolves v Man Utd
 
 
Formularz kontaktowy
 
 
 
 
 
 
 
 

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe

W ciągu 24 godzin lub wcześniej, postaramy się wysłać propozycje, lub zadać dodatkowe pytanie uzupełniające. Prosimy pamiętać im więcej, im bardziej szczegółowe będzie zapytanie ułatwi nam i przyspieszy opracowanie oferty zgodnej z oczekiwaniami, udzielenie odpowiedzi.

 
 
 

Komunikaty na start 2021

               Sezon zimowe wakacje, wyjazdy, wycieczki, eventy zima 2021-22 już niebawem! 

Zima 2021 - 22 wyjazdy, bezpieczne wakacje nie tylko narty


        Wyjazdy na zimowe wakacje rok 2021 - 22, mamy nie tylko narty, zapraszamy do kontaktów BP Gryf.

 
Piłkarskie ligi EUROPY z KIBICAMI, startują, mamy pierwsze opcje na sezon 2021 - 22.
Jedziemy na mecze piłkarskie z biletami.
 
Wyjazdy na mecze piłkarskie EUROPA i TOP kluby z biletem na sezon 2021 - 22 roku
 
 
 
 
 
 
 
Zima wybrane oferty na narty Włochy i Austria PROMOCYJNE ceny
 
wyjazdy na narty oraz baseny termalne lato i zima
 
 
 
Covid-19 a turystyka lato 2021
Dobrze wiedzieć, opinie, uwagi i bieżące statystyki.

Wyjazdy 2021-22 bez problemów mogą być z "paszportem covidowym" szczepimy się !!!
 
 
Buty sportowe zimowe miejskie i trapery
Dobry sklep zaprasza. Dobry asortyment dla turysty na wyjazdy markowe buty w niskiej cenie.