Biuro organizuje wyjazdy turystyczne & wyjątkowe eventy od 1994 r.
   Dbamy o jakość, bo ilość przychodzi każdego roku jak w turystyce i gospodarce.

 

32 206 96 05

32 253 05 37
pon-pt: 9-17, sob: 10-13
 
Oferty dnia
 
 
BP Gryf nowy adres też Centrum
  Katowice ul. Opolska 17,
  tel. 32 206 9605, 32 253 0537
  telefon kom. 509 377 82 15
  Zapraszamy, zobacz dojazd
 
Wakacje wyloty z Niemiec
Blog Gryf Biuro Podróży
 
 
Praga piwne propozycje na weekend

Praga piwne propozycje na...

Festiwale i Spa piwne w Pradze, wycieczki i wyjazdy na weekend.
 
Piwne propozycje dla grup i nie tylko

Praga piwne propozycje i Spa w ofercie BP Gryf

Praga miasto piwa, festiwale piwa w Pradze odbywają się bardzo często, piwne Spa - oferty i wyjazdy są w naszej ofercie. Wyjazdy do Pragi, organizator BP GRYF.

Praga piwne Spa w ofercie BP Gryf. Praga posiada bardzo dużo atrakcji turystycznych, kulturalnych i rozrywkowych. Wizyta w piwnym SPA jest dodatkową atrakcją Pragi, miasta - kraju znanego na świecie z dobrego piwa. BP Gryf organizuje wiele wyjazdów do Pragi, wycieczki i dodatkowe atrakcje i szczególne eventy kulturalne i sportowe.

Atrakcyjne wyjazdy do Pragi z dobrym piwem

Uzupełnieniem programu pobytu w Pradze jest wizyta w piwnym Spa, ciekawa i wyjątkowa atrakcja.

Praga i Czechy znane są z dobrego piwa, atrakcyjnych kolacji w dobrych piwnych tawernach. Dodatkowo BP Gryf oferuje wizytę w piwnym Spa.
 

Piwne - Beer Spa w Pradze, zawiera: oryginalne piwo, nieograniczone zużycie jasnego i ciemnego piwa Krušovice, relaks w prawdziwym słomie pszenicznym przy ciepłym kominku, domowy chleb piwny, pojemność 1-4 osób.
 
Przykłady cenowe /zmienne/ za 2 osoby w jednej beczce:
 

1 godzina

2 godziny

3 godziny

4 godziny

5 godzin

450 zł

770 zł

1 130 zł

1 470 zł

1 800 zł


Piwne - Beer Spa / Beer Land / i sauna, zawiera dodatkowo: oryginalna sauna z chmielem, chłodzenie za pomocą tradycyjnych dębowych wiader, pojemność 1-6 osób
 
Przykłady cenowe /zmienne/ za 2 osoby 2 beczki: 

1 godzina

2 godziny

3 godziny

4 godziny

5 godzin

570 zł

1 000 zł

1 420 zł

1 850 zł

2270 zł


Piwne - Beer Spa Praga - to pomieszczenie relaksacyjne, gdzie czeka Państwa wyjątkowe przeżycie i oryginalne zabiegi pielęgnacyjne! Są w nich wykorzystywane wyłącznie naturalne surowce, materiały i staroczeskie procedury lecznicze.
 

Sam zabieg Beer Spa składa się z kilku etapów: kąpiel w piwie, nieograniczone spożywanie jasnego i ciemnego piwa Krušovice, odpoczynek na łóżku z prawdziwej słomy pszenicznej przy rozgrzanym kominku, degustacja domowego chleba piwnego.|

Atrakcyjne wyjazdy do Pragi z dobrym piwem


Opis piwnego zabiegu - Beer Spa: kąpiel w piwie – odbywa się w specjalnych kadziach, beczkach z wirującym piwem, ręcznie wykonanych z dębu królewskiego „Royal Oak”, polega na zanurzeniu się w naturalnych ekstraktach, z których warzy się czeskie piwo Krušovice - wybranych gatunkach chmielu, drożdży piwowarskich i słodów. Wysoka zawartość chmielowych olejków eterycznych przyczynia się do ogólnej witalizacji i otwarcia porów skóry. Drożdże piwowarskie, dzięki zawartości dużej ilości witaminy B i aktywnych enzymów, działają korzystnie na skórę i przyspieszają jej regenerację. Za sprawą tego wyjątkowego połączenia naturalnych składników i magicznego oddziaływania dębu królewskiego, który od pradawnych czasów był symbolem długowieczności i odporności, w czasie kąpieli zostaje pobudzona przemiana materii, następuje wypłukiwanie substancji szkodliwych z ciała, uwolnienie od wewnętrznego i zewnętrznego napięcia, zmęczenia i stresu, co zapewnia doskonały odpoczynek fizyczny i psychiczny. W czasie kąpieli w piwie można samodzielnie utoczyć nieograniczoną ilość prawdziwego czeskiego piwa Krušovice.

Atrakcyjne wyjazdy do Pragi z dobrym piwem

Odpoczynek na łóżku z prawdziwej słomy pszenicznej, która pomaga we wchłonięciu wszelkich witamin i ekstraktów z poprzedzającej kąpieli i pobytu w saunie. Podczas odpoczynku będą Państwo mogli skosztować świeżego domowego chleba piwnego. Odpoczywać będą Państwo przy ogniu buzującym w kominku.

 
W czasie zabiegu (1 godzina) będą Państwo mieć do dyspozycji cały Beer Spa wyłącznie dla siebie i będą Państwo mogli wypić nieograniczoną ilość jasnego i ciemnego piwa Krušovice.
 
Ważne informacje: nic nie muszą Państwo brać ze sobą, o wszystko zadbamy – przygotujemy dla Państwa bawełniane ręczniki i prześcieradła, lniane narzuty i pantofle z lipowego drewna. Lane będzie piwo premium Krušovice i podawany domowy chleb piwny.

Atrakcyjne wyjazdy do Pragi z dobrym piwem

Podczas zabiegu całe pomieszczenie BEER SPA będą Państwo mieć wyłącznie dla siebie – nasza obsługa zaprowadzi Państwa na miejsce, wszystko wyjaśni, a potem w czasie samego zabiegu nikt już nie będzie Państwu przeszkadzać.
 
Aby osiągnąć zamierzony efekt, radzimy po zabiegu zrezygnować przez kilka godzin z kąpieli lub prysznica. Nie muszą się Państwo obawiać niepożądanego, nieprzyjemnego zapachu, ponieważ po kąpieli w piwie pachną Państwo mieszanką chmielu, a drożdże piwowarskie pozostawiają Państwa skórę nawilżoną i atłasowo miękką.
 
Osoby uczulone na białka, drożdże i chmiel powinny przed kąpielą w piwie zasięgnąć porady lekarza.
 
Zaprasza BP Gryf organizator wyjazdów do Pragi oraz specjalne eventy.
 

Bogata oferta browarów czeskich zadowoli nawet najwybredniejszych miłośników złocistego napoju z pianką – tutejsze browary produkują rocznie kilkaset rodzajów piwa - na festiwalu do posmakowania 150 rodzajów piwa !!! Wszystkich piwnych smakoszy zapraszamy do Czech na festiwal, na którym nie zabraknie przepysznego jedzenia, atrakcyjnych programów muzycznych, zabawnych konkursów, zwiedzania browarów i przede wszystkim degustacji ulubionego napoju. Każdy będzie miał okazję spróbować wspaniałej jakości czeskiego piwa, o przyjemnym zapachu, z charakterystyczną, delikatną goryczką.
- szeroka gama piw z  czeskich browarów, win oraz  restauracji
- 4 000 miejsc do siedzenia z obsługą w tradycyjnych staroczeskich ubraniach
- piwo najlepszej jakości podawane wyłącznie w szklanych dzbankach
- bogaty całodzienny program

Terminy Festiwale piwa wyjazdy indywidualne i grupowe, na zapytanie, zaorasza BP Gryf.

W roku 2019 na długi weekend majowy szczególna okazja!
André Rieu koncert, show Praga w O2 Arena, piątek, 03 maja 2019 godz. 20:00.

Wyjazdy do Pragi wycieczki i dobre eventy.

 
Koncerty Andre Rieu i jego orkiestry, która składa się z młodych, entuzjastycznych muzyków, którzy każdego wieczoru wkładają swoje serce i duszę w muzykę, bawią widownie. Na koncertach zobaczysz Andre Rieu, orkiestrę oraz publiczność, wszyscy razem świetnie się bawią. Kołysanie się muzyką, mruczenie, klaskanie, podskakiwanie, tańczenie - wszystko się dzieje! Każdy wieczór jest wspaniałym doświadczeniem dla publiczności i muzyków. Więcej informacji, koncerty.

 

 
Nowy Rok w Pradze

Nowy Rok w Pradze

Praga obchody Nowego Roku, Sylwester, wydarzenia i propozycje od BP Gryf.
 
Jeżeli jesteś na przełomie roku w Pradze 31/12 - 01/01, a masz  w zasięgu wzroku Rynek Starego Miasta, Plac Wacława czy Most Karola będziesz pamiętać tą nocy przez resztę swojego życia. Im wcześniej zarezerwujesz swój wyjazd to wtedy większa szansa, że będziesz w stanie utrzymać się centralnie do głównych Noworoczych wydarzeń w Pradze.

wyjazdy na sylwester Nowy Rok do Pragi
 
Nowy Rok w Pradze jest bardzo popularny, doceniają to turyści z całego świata.
Wszystkie hotele mają opcje Nowego Roku jako szczytowy sezon, bardzo często akceptują Rezerwacje z minimum 3 noclegi. Do Pragi na zabawy Sylwestrowe, powitanie Nowego Roku przyjeżdżają turyści z całego świata, bo to stolica i miasto kosmopolityczne! ugości,  akceptuje każdego turystę. Miasto otwarte dla Turystyki, bez ksenofobii.
 
Nasze propozycje wyjazdów „Sylwestrowych” do bliskiej Pragi budujemy na naszym doświadczeniu od 1994 roku, oraz sprawdzonych lokalnych partnerach! .Poniżej kilka przykładów.
 
Opcja A: Folklore Garden - pobyt Sylwestrowy w Pradze i kolacja w tawernie, centrum:

wyjazdy do Pragi BP Gryf
 
Cena od osoby / pokój dla 2 osób, bogaty pakiet świadczeń! / ograniczona ilość /
 
Cena zawiera: 3 noclegi w hotelu ze śniadaniem 29.12 - 01.01.2019
- kolacja i zabawa Noworoczna w tym bogate menu! oraz pobyt w hotel 4*:
 
1. opcja / Old Town Prague  Hotel M Gallery by Sofitel 4* : 1320 zł
2. opcja / Novotel Praha Wenceslas Square 4* : 1200 zł
3. opcja / Rezidence Emmy 4* : 960 zł
 
Transfery z hotelu do restauracji Zabawa Noworoczna - hotel, na zamówienie, dopłata ok. 100 zł.
Dodatkowe atrakcje, zwiedzanie i bilety wstępu do uzgodnienia.

Pobyt Sylwestrowy w Pradze inne propozycje:

Nowy Rok w Pradze atrakcyjne wyjazdy i TOP oferty


Hotel 4* oraz 3 noclegi oraz New Year’s Eve party U Fleku
1. opcja / Old Town Prague  Hotel M Gallery by Sofitel 4* : 1350 zł
2. opcja / Novotel Praha Wenceslas Square 4* : 1215 zł
3. opcja / Rezidence Emmy 4* : 990 zł
Transfery z hotelu do restauracji Zabawa Noworoczna - hotel, na zamówienie, dopłata ok. 100 zł. Dodatkowe atrakcje, zwiedzanie i bilety wstępu do uzgodnienia.

Hotel Olympik Tristar 3* , 3 noclegi, z kolacją noworoczną w hotelu w formie bufetu: 730 zł
 
Hotel 3 noclegi oraz  New Year's Eve U Kalicha, na zapytanie, ceny pakietów zbliżone jak U Fleku.
Hotel 3 noclegi oraz New Year’s Eve Gala Concert & dinner"

 

 
Formularz kontaktowy
 
 
 
 
 
 
 
 

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe

W ciągu 24 godzin lub wcześniej, postaramy się wysłać propozycje, lub zadać dodatkowe pytanie uzupełniające. Prosimy pamiętać im więcej, im bardziej szczegółowe będzie zapytanie ułatwi nam i przyspieszy opracowanie oferty zgodnej z oczekiwaniami, udzielenie odpowiedzi.

 
 
 
Wyjazdy ligowe mecze piłkarskie z biletem na mecz, dobre pakiety z hotelem i dodatkowe świadczenia
 
 
 
 
 
 
 
Włochy lato - losowo wybrane oferty z włoskich regionów przy plaży
 
 • Nautic Residence

  Kompleks wakacyjny, zakwaterowanie w apartamentach dla 2-4 osób, basen, przy plaży
 • Apartamenty w Lido di Savio

  Zakwaterowanie w apartamentach dla 4-6 osób w różnej lokalizacji w obrębie miejscowości Lido di Classe/Lido di Savio.
 • Hotel Mediterraneo

  Hotel posiadający własny basen, położony blisko plaży.
 • Rezydencja Art

  Rimini popularne miejsce dla wypoczynku letniego, apartamenty z kuchnią.
 •  
 • Paradise Beach Residence

  Rezydencja posiadająca własny basen, położona blisko plaży.
 • Alexia Palace

  Hotel o wysokim standardzie, zakwaterowanie w pokojach spełniających oczekiwania najbardziej wymagających gości.
 • BELVEDERE rezydencja

  Zakwaterowanie w partamentach w Lido Adriano dla 6 osób. W miasteczku jest piękna piaszczysta plaża oraz możliwość uprawiania sportów wodnych.
 • Auriga rezydencja

  Kompleks wypoczynkowy, zakwaterowanie w apartamentach dla 2 - 4 osób, przy plaży
 •  
 
 
 
 
 
 • RZYM - zwiedzanie zabytków UNESCO

  Całodniowe zwiedzanie z przewodnikiem
 • Lazio Rzym mecze

  Wyjazd na mecz Lazio Rzym z biletem oraz atrakcyjny weekend
 • Weekend w Rzymie

  Wyjazdy do Rzymu. Program zwiedzania do indywidualnego ustalenia...
 • Rzym- Florencja - Capri

  10 dniowa wycieczka do Włoch. Zwiedzanie m.in.: Wenecja, San Marino, Asyż, Rzym, Watykan, Monte Cassinio, rejs na wyspę Capri, Pompeje, Florencja.
 •  
 • Hotel Golden Beach

  Zakwaterowanie w hotelu położonym w starożytnym miasteczku morskim Fregenae w prowincji Rzym.
 • AS Roma mecze

  Wyjazd na mecz AS Roma z biletem oraz atrakcyjny weekend
 • Residence T-Village

  Zakwaterowanie w apartamentach w rezydencji położonej w niewielkiej odległości od morza w miejscowości Anzio...
 •  
 
 • Hotel Raito

  Hotel usytuowany w niewielkiej miejscowości turystycznej, gwarantuje ciche i spokojne wakacje niedaleko Salerno...
 • Iris Hotel Ischia

  Ischia czarująca wyspa, hotel blisko plaży, termy
 • Neapol SSC mecze

  Wyjazd na mecz Napoli z biletem oraz atrakcyjny weekend
 • Hotel Leucosya

  Zakwaterowanie w hotelu w pokojach dla 1/2/3/4 osób. Hotel mieści się w malowniczym, nadmorskim miasteczku Casal Velino Marina na południu Włoch...
 •  
 • Rezydencja Parco Elena

  Zakwaterowania w apartamentach dla 2/3/4/5/6 osób w pobliżu gór w rezydencji z basenem...
 • Hotel Terme Letizia

  Hotel na Ischia, baseny, termy, SPA
 • Baia Della Molpa wioska turystyczna

  Wioska turystyczna otoczona jest laskiem piniowym, posiada kilka rodzajów zakwaterowania.
 • Residence Trivento

  Rezydencja oferuje zakwaterowanie w apartamentach od 2 do 8 osób. Obiekt posiada własne baseny...
 •  
 
 
 
 
 
Włochy zima narty losowe oferty z wybranych obszarów narciarskich
 
 
 
 
 
 • Villagge Precomun

  Zakwaterowanie w apartamentach dla 4-6 osób w rejonie Arabby, 250 m od wyciągu
 • Rezydencja MARMOLADA

  Rezydencja położona w Bosco Verde na wysokości 1.200 m n.p.m. w obrębie obszaru narciarskiego Arabba-Marmolada...
 • Rezydencja Baita Antlia

  Zakwaterowanie w rezydencji znajdującej się przy wyciągach w Arabbie
 •  
 
 
 
 
Austria zima narty losowe oferty z wybranych obszarów narciarskich
 
 • Romerhof apartamenty

  Komfortowe apartamenty w centrum, 2 kompleksy basenów termalnych, blisko Polski, terminy free ski.
 • Apartamenty BEL MONTE

  Komfortowe apartamenty w centrum Bad Kleinkirchheim, 2 kompleksy basenów termalnych, terminy free ski.
 • HAUS AM ROMERBAD

  Apartamenty w ścisłym centrum, 2 kompleksy basenów termalnych, wszystko w jednym miejscu, blisko Polski, terminy free ski.
 • Apartamenty Nockalm

  Apartamenty w dobrym regionie narciarskim, 2 baseny termalne, wszystko w jednym miejscu, blisko Polski, terminy free ski.
 •  
 
 • Romerhof apartamenty

  Komfortowe apartamenty w centrum, 2 kompleksy basenów termalnych, blisko Polski, terminy free ski.
 • Apartamenty BEL MONTE

  Komfortowe apartamenty w centrum Bad Kleinkirchheim, 2 kompleksy basenów termalnych, terminy free ski.
 • HAUS AM ROMERBAD

  Apartamenty w ścisłym centrum, 2 kompleksy basenów termalnych, wszystko w jednym miejscu, blisko Polski, terminy free ski.
 •