Biuro organizuje wyjazdy turystyczne & wyjątkowe eventy od 1994 r.
   Dbamy o jakość, bo ilość przychodzi każdego roku jak w turystyce i gospodarce.

 

32 206 96 05

32 253 05 37
pon-pt: 9-17, sob: 10-13
 
Oferty dnia
 
 
BP Gryf adres centrum miasta

Polska i Ukraina Solidarność   
   Katowice ul. Opolska 17,
   tel. 32 206 9605, 32 253 0537
   telefon kom. 509 377 825
   kontakty i zobacz dojazd

 
Komunikaty BP Gryf
Wakacje wyloty z Niemiec
Blog BP GRYF
Reklama tylko dobre opcje

Markowe zegarki dla Pana | dobry-sklep.eu

Markowe zegarki turystyczne
pytaj o zniżki dla klientów BP Gryf

 
 
 
Abu Dhabi F1 tenis & więcej atrakcji

Abu Dhabi F1 tenis & więcej...

Dlaczego warto pojechać do Abu Dhabi.
 

GP Formula 1 Abu Dhabi - Dubai

Wyjazd na wyścig Formula 1 do Abu Dhabi, Dubaj jest bardzo atrakcyjną wycieczką. Dogodny przelot bez przesiadki, świetne hotele, z uwagi na dodatkowe możliwości zwiedzenia tego futurystycznego miasta XXI wieku, proponujemy zakwaterowanie w Dubaju z transferem na tor wyścigów F1 Yas Marina Circuit w Abu Dabi. Atrakcyjne hotele i restauracje na wieczorne kolacje. 
BP Gryf od wielu lat organizuje wyjazdy na wyścigi F1 do Abu Dhabi w różnej konfiguracji pobytu.


Atrakcyjny wyjazd na wyścigi Formula 1

Poniżej prezentujemy program minimum, możliwość przedłużenia pobytu o dodatkowy 1-2 dni, zależnie od dyspozycji czasowej. Więcej informacji o turystycznych możliwościach Dubaju i Abu Dhabi, wiele praktycznych informacji i porady na www.dubaj.wyjazdy.travel , zapraszamy. 

Wyjazd na wyścigi Formula 1 do Abu Dhabi 06 - 08 grudzień 2024 r.

Propozycja programu, wg. zamówienia i lotniska wylotowego, przykład wyjazdu:

1 dzień piątek, wylot z Warszawy lub Krakowa - bezpośredni przelot

  transfer do hotelu.

2 dzień sobota, śniadanie, prywatna wycieczka z hotelu na zwiedzanie, dzień dla Dubaju

City TOUR Dubai,  wjazd na Burj Khalifa Tour, Sheikh Zayed Road, Drapacze chmur przy Sheikh Zayed Road, Burj Khalifa, wieżowiec 162 piętra wyjazd na taras panoramiczny.Hotel Burj Al Arab, wieżowiec w kształcie żagla, jeden z najwyższych i najbardziej luksusowych hoteli na świecie, Dubai Marina – nowy dystrykt budowany w Al Marsa w Dubaju ze sztucznymi półwyspami.
W trakcie zwiedzania: prywatne transfery i lokalny przewodnik z językiem polskim!

Organizator wyjazd na wyścigi Formula 1.

Lub bez zwiedzanie Dubaju transfer z Dubai na Tor F1 Abu Dhabi 1h30, przejazd do Abu Dabi na tor Yas Marina Circuit, wyścig kwalifikacyjne F1. Po wyścigu ok. 20:30 transfer powrotny do Dubju, hotelu, nocleg.

Atrakcyjny wyjazd na wyścigi Formula 1

3 dzień niedzielaśniadanie w hotelu, rano transfer do Abu Dhabi (ok. 1h30)

City tour Abu Dabi, czas pozwala na realizacje 1-2 elementy z: przejazd do zatoki rybackiej i przystani łodzi Port Zayed – Dhow, wzdłuż głównej turystycznej arterii Abu Dhabi – Corniche, Al Husn Fort , Abu Dhabi cultural Foundation, Sheikh Zayed Grand Mosque - trzeci pod względem wielkości meczet na świecie, Ferrari World Abu Dhabi, na Tor Formila 1.
Prywatne transfery i lokalny przewodnik z językiem polski!

Organizator wyjazd na wyścigi Formula 1.

GRAND PRIX Formula 1  Abu Dhabi

Atrakcyjny wyjazd na wyścigi Formula 1.


Po wyścigu ok. 20:30 - 22:30 transfer powrotny do Dubju, hotelu.

4 dzień poniedziałek poranny transfer hotel – lotnisko, przelot do Polski, zakończenie wyjazdu.

Świadczenia w programie, przykład, opcje do uzgodnienia:
- zakwaterowanie w Hotel 4*, 5*, 3 noclegi ze śniadaniem,
- transfer lotnisko - hotel - lotnisko,
- prywatna wycieczka 8h w Dubaju, prywatny transport i lokalny przewodnik z językiem polskim,
- wjazd na taras panoramiczny Burj Khalifa, Dubaj,
- transfer Dubaj – Abu Dhabii – hotel Dubaj, w tym prywatna wycieczka zwiedzanie Abu Dhabi, lokalny przewodnik z językiem polskim. - ubezpieczenie NNW i KL, 


Cena pakietu od ... zł / osoba przy udziale 2 osób na wyjeździe, w opracowaniu

Do uzgodnienia rodzaj biletu na wyścig F1 Abu Dhabi, wg. odstępne opcje:

Cena nie zawiera przelotu lotniczego, ceny ruchome.
LOT, Emirates Airline z Warszawy, Flydubai z Krakowa, Wizzair z Katowic.
Przeloty, przykład: Kraków 12:10, 6 gru (pt.) Dubaj 20:55, powrót Dubaj 07:35, 9 gru (pon.) Kraków 11:10
cena ok. 2000 zł / bagaż podręczny (z dn. 4 Mar.2024), bagaż rejestrowany + 219 zł.
Do godzin przelotowych dostosowujemy odpowiedni hotel.
 
Prosimy o zapoznanie się z informacjami, atrakcje Dubaju na stronie www.dubaj.wyjazdy.travel 

Inne możliwe elementy, tylko przykłady, ceny ruchome:

Kolacja na tradycyjnej łodzi dhow cruise w dzielnicy Marina ok. 360 zł
Kolacja na tradycyjnej łodzi dhow cruise na starym miescie na kanale Creek ok. 320 zł
kolacja w obrotowej restauracji (Al. Dawar) z widokiem na stare miasto ok. 360 zł
Wynajem luksusowych samochodow na dzień: Ferrari, Lamgorgini, Mercedes Klasy G; od ok. 2900 zł
Safari jeepami po pustyni z kolacją ok. 280 zł, Luksusowe jeep Safari Platinum Heritage ok. 622 zł
Lot balonem nad pustynią ok. 1 546 zł, lot widokowy  helikopterem nad Dubajem ok. 819 zł
 

 

 

Abu Dhabi
 
Abu Dhabi, stolica Zjednoczonych Emiratów Arabskich i emiratu o tej samej nazwie, to miejsce z bogatą, nowoczesną architekturą i ciekawymi atrakcjami – największym meczetem w emiratach czy paryskim Luwrem. Z uwagi na ciepłą pogodę i letnie upały, Abu Dhabi najlepiej odwiedzić w październiku lub grudniu, kiedy to odbywają się mecze NBA i wyścigi Formuły 1. Słońce świeci tu prawie każdego dnia, dlatego to idealne miejsce na odpoczynek na pięknym wybrzeżu i miejskiej plaży Corniche.
 
Atrakcje w Abu Dhabi
 
- Wielki Meczet Szejka Zajida
Wielki Meczet Szejka Zajida jest najpopularniejszym obiektem w Abu Dhabi i jednym z największych meczetów na świecie. Jest otwarty dla wszystkich turystów, więc można odwiedzić go niezależnie od wyznania, a nawet wziąć udział w bezpłatnych wycieczkach z przewodnikiem i podziwiać współczesną architekturę islamską, w której znajdziemy między innymi największy na świecie tkany dywan czy pozłacane 24 karatowym złotem żyrandole. Meczet otwarty jest dla zwiedzających od 9:00 do 22:00 codziennie oprócz piątku, kiedy otwarty jest od 17:00 do 23:00, a wstęp jest zawsze bezpłatny. 
 
- Emirates Palace 
Emirates Palace to jeden z najbogatszych hoteli na świecie, który stał się również jednym z najbardziej rozpoznawalnych obiektów w Abu Zabi. Ten luksusowy ośrodek zdobiony jest złotymi liśćmi, marmurem, ponad tysiącem kryształowych żyrandoli i bujnym ogrodem z fontannami i palmami. Hotel zajmuje 250 akrów linii brzegowej wzdłuż drogi Corniche i posiada dostęp do prywatnej plaży, basenów i centrum fitness. Często gośćmi hotelu są światowi przywódcy i gwiazdy, ale żeby odwiedzić hotel nie trzeba być jego gościem - osoby odwiedzające mogą skorzystać z zabiegów w Anantara Spa, tradycyjnej łaźni tureckiej (hammam) lub zjeść coś w jednej z wielu hotelowych restauracji.
 
- Observation Deck at 300
Observation Deck at 300 jest najwyższym punktem Abu Dhabi i znajduje się w drugiej wieży Etihad Towers na 74 piętrze. Z wysokości 300 metrów podziwiać można panoramę miasta i Corniche. Wstęp płatny jest około $25, ale część wartości biletu obejmuje kupon, który można wykorzystać na jedzenie i napoje w restauracji na tarasie widokowym. 
 
- Marina Mall
Marina Mall to jedno z najpopularniejszych centr handlowych w Abu Dabhi i mieści ponad 400 sklepów i nie tylko – znajduje się tu także kręgielnia, kino, lodowisko i centrum rozrywki. Znaleźć tu można wiele markowych sklepów, takich jak Louis Vuitton, Hugo Boss, Gucci czy Prada, ale również wiele restauracji, drogerii, a także salon samochodowy Mercedes-Benz. 
 
- Luwr Abu Dhabi
Luwr Abu Dhabi to muzeum otwarte w 2017 roku, które powstało w wyniku partnerstwa Francji ze Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi i jest największym zagranicznym projektem kulturalnym Francji. Muzeum posiada starożytne i współczesne dzieła z całego świata, kolekcje z Paryża i artefakty z Półwyspu Arabskiego. Koszt wstępu to około $15.
 
- Ferrari World
Ferrari World to park rozrywki na wyspie Yas wzorowany na emocjach wyścigów Formuły 1. Posiada największy i najszybszy na świecie rollercoaster Formula Rossa, który osiąga prędkość 240 kilometrów na godzinę na 52-metrowej pętli. Można tu znaleźć nie tylko kolejki górskie, ale również jedną z największych kolekcji samochodów Ferrari, gdzie można zobaczyć modele nawet z 1947 roku i doświadczyć jazdy Ferrari, które daje odwiedzającym szansę na przejażdżkę po ulicach Abu Zabi prawdziwym Ferrari. Bilet jednodniowy kosztuje AED 345.
 
- Plaża Corniche
Plaża Corniche to idealne miejsce na odpoczynek. Jest to miejska plaża, która mierzy 2 kilometry i jest podzielona na trzy sektory. Z plaży Corniche można podziwiać widoki na wyspę Lulu i jeden z najwyższych masztów flagowych na świecie, który powiewa obok centrum handlowego Marina Mall. Plaża jest piaszczysta, więc można po niej chodzić na boso, ale również bezpieczna – w wodzie można się bez problemu kąpać, a ratownik czuwa na plaży do zachodu słońca. Na plaży znajdują się także boiska do siatkówki i piłki nożnej oraz wypożyczalnia sprzętu do sportów wodnych. Wejście na teren plaży jest płatne i dodatkowo należy zapłacić również za leżak. 
 
- Heritage Village
Położona niedaleko centrum miasta, Heritage Village to wioska, w której doświadczyć można tradycyjnego życia na pustyni. Jest to miejsce wzorowane na życiu przed powstaniem nowoczesnego miasta i dzięki niej można poznać przeszłość Abu Dhabi. Wioska jest kapsułą czasu ze staroświeckim soukiem (rynkiem) i meczetem, w której można obserwować rzemieślników wyrabiających ceramikę lub dmuchających szkło, którzy chętnie dzielą się umiejętnościami i prowadzą warsztaty.
 
Wyścigi Formula 1
 
Wyścigi Grand Prix w Abu Dhabi odbywają się od 2009 roku na wyspie Yas, gdzie znajduje się tor Yas Marina Circuit i jest to miejsce gdzie odbywa się finałowy wyścig sezonu. Budowa Yas Marina Circuit kosztowała 1,32 miliarda dolarów, co czyni go najdroższym torem w historii tego sportu, a jego długość wynosi 5,554 km i może pomieścić 70 000 widzów. Grand Prix Abu Zabi było pierwszym dzienno-nocnym wyścigiem w F1 i wykorzystuje reflektory w miarę postępu wyścigu, aby oświetlić tor. Obok toru stoi kompleks rozrywkowy Ferrari World.
W 2024 roku Abu Dhabi Grand Prix odbędzie się od 6 do 8 grudnia.
 
Wycieczki tenisowe
 
Turniej Mubadala Abu Dhabi Open odbywa się w lutym 2025 r., dni jeszcze nie ustalone, Arena Zayed Sports City w Abu Zabi. Termin ferii zimowych, a my proponujemy wyjazd na ciepły kierunek, hotel 4* przy plaży, blisko arena z tenisem Turniej WTA500. Przygotuj się na niezapomniany tydzień światowej klasy tenisowych zmagań. Przygotuj się na widowiskowe mecze! Zaznacz w kalendarzu swoich planów tenis i wypoczynek.
 
Mecze NBA
 
W Abu Dhabi od 2022 roku odbywają się mecze przedsezonowe NBA - w poprzednich latach zawitali tu Atlanta Hawks i Milwaukee Bucks oraz Minnesota Timberwolves i Dallas Mavericks. W tym roku, 4 i 6 października 2024 na wyspie Yas zmierzą się ze sobą Boston Celtics i Denver Nuggets. Informacje o sprzedaży biletów i miejscu rozgrywania meczów zostaną ogłoszone w późniejszym terminie.
 
Przeloty do ZEA Abu Dhabi i Dubaj
 
Czas przelotu ok. 5/6 godzin
Bezpośrednie przeloty Wizzair do Abu Dhabi: wyloty z Katowic.
Więcej połączeń lotniczych do Dubaju z Warszawy, Krakowa, Poznania, zapewniamy transfery z Dubaju do hotel w Abu Dhabi.
 
Formularz kontaktowy
 
 
 
 
 
 
 
 

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe

W ciągu 24 godzin lub wcześniej, postaramy się wysłać propozycje, lub zadać dodatkowe pytanie uzupełniające. Prosimy pamiętać im więcej, im bardziej szczegółowe będzie zapytanie ułatwi nam i przyspieszy opracowanie oferty zgodnej z oczekiwaniami, udzielenie odpowiedzi.

 
 
 
Piłkarskie ligi EUROPY, rozgrywki w 2023 i 2024 roku, zapraszamy.
Jedziemy na mecze piłkarskie z biletami.
 
Wyjazdy na mecze piłkarskie EUROPA i TOP kluby piłkarskie z biletem na mecze w 2023 i 2024 roku
 
 
 
 
 
 
 
Oferty promocyjne, napisz do nas, określ swoje potrzeby

Wyjazd na wyścig Formula 1 Monza, to ważne wydarzenie w kalendarzu wyścigów samochodowych. Popularny i lubiany wyścig F1 na Monza, tor posiada szybkie proste oraz niezwykle ciasne szykany z ostrymi krawężnikami, Parabolica tam proponujemy bilety. Zakwaterowanie w hotelu 4* w ładnej okolicy, zobacz ofertę.

Formula 1 wyjazd na Monza 2024 | BP Gryf