Biuro organizuje wyjazdy turystyczne & wyjątkowe eventy od 1994 r.
   Dbamy o jakość, bo ilość przychodzi każdego roku jak w turystyce i gospodarce.

 

32 206 96 05

32 253 05 37
pon-pt: 9-17, sob: 10-13
 
Oferty dnia
 
 
BP Gryf adres centrum miasta

Polska i Ukraina Solidarność   
   Katowice ul. Opolska 17,
   tel. 32 206 9605, 32 253 0537
   telefon kom. 509 377 825
   kontakty i zobacz dojazd

 
Komunikaty BP Gryf
Wakacje wyloty z Niemiec
Blog BP GRYF
Reklama tylko dobre opcje
 
 

mecz Polska v Słowacja EURO 2021 14-06

EURO 2021 mecz Polska v Słowacja 14-06 Petersburg, nowa lokalizacja.
Polska teraz w Petersburgu  rozegra 2 mecze grupowe w ramach Mistrzostw Europy w piłce nożnej 2021 r. BP Gryf ponownie chcemy zorganizować ten wyjazd na EURO piłkarskie w 2021 roku.
Z uwagi na okoliczności, poniżej opisane wyjazdy będą wyłącznie indywidualne. 

Petersburg Polska v Słowacja
 

 

Mecz Polska v Słowacja odbędzie się 14-06-2021 tym razem w Petersburgu.
 
Ciągłe zmiany to zasługa WIRUSA, 3-ci raz! chcemy zorganizować wyjazd na ten mecz,  to jakieś szaleństwo, rezerwacje / anulacje / odzyskiwanie pieniędzy itd. Dużo pracy za nami i ponownie przed nami, kłopotów i stresów ... Staramy się zrobić trzeci raz ofertę, mamy mało czasu. Podchodzimy ze zrozumieniem do naszych klientów i fanów piłki nożnej. Jakie mamy bariery?
 
A) obostrzenia
Wszędzie będą potrzebne aktualne badania na COVID-19 przy wjeździe do Rosji lub Hiszpanii oraz po powrocie do Polski (czyli 2 razy) : 
 
z dnia 26.04.2021 
Przy wjeździe do Polski przez zewnętrzna granicę UE obowiązuje 10-dniowa kwarantanna. Przy wjeździe z innych krajów Unii Europejskiej (łącznie z Niemcami) obowiązuje kwarantanna 10-dniowa, niezależnie od środka transportu, którym się podróżuje, lub gdy porusza się pieszo. Obowiązek kwarantanny nie istnieje, jeśli przy wjeździe przedstawi się negatywny wynik testu na obecność koronawirusa (test PCR lub antygenowy), który nie może być starszy niż 48 godzin od chwili przeprowadzenia testu. Każdy, kto wjeżdża do Polski i odbywa w związku z tym kwarantannę, może zostać z niej zwolniony, przedstawiając negatywny wynik testu. Test będzie niezbędny dla Rosji też.
 
B) bilety na mecze
Zrozumiałe jest, że klienci nie wykupią wyjazdu dopóki nie będą mieli zakupionego biletu na mecz. Bilety będą ponownie możliwe do zakupu, kiedy … soon...  na UEFA , sprawdzamy codziennie. Priorytet będzie dla osób, które wcześniej miały zakupione bilety.
 
Petersburg, będzie potrzebny dokument FAN-ID   będzie też w języku polskim. To najmniejszy problem, wjazd może być na podstawie dokumentu w PDF, na miejscu trzeba odebrać oryginał. Wyrobienie po uzyskaniu potwierdzenia biletów z UEFA.  …. Identyfikator FAN ID może zostać wydany tylko posiadaczowi biletu na mecz UEFA EURO 2020. Data biletu będzie wymagana tylko wtedy, gdy złożysz wniosek o identyfikator FAN ID. Aby odebrać FAN ID, bilet nie jest potrzebny. Jednak numer zamówienia lub numer biletu może być wymagany, jeśli w aplikacji FAN ID zostanie znaleziony błąd. Czyli zgodność nazwisk może nie być wymagane … lepiej zmieniać w UEFA na właściwe.  Na stronie będzie wszystko w języku polskim.
 
C) przelot lotniczy
Nikt nie wykupi przelotu lotniczego, pakietu nie mając biletu na mecz. Czas upływa, bilety lotnicze mimo wszystko będą tylko drożeć!
Zrobiliśmy zamówienie grupowe do LOT-u na przeloty. Oferta dla nas nie jest do przyjęcia, (1) bardzo wysoka cena od 2000 zł od osoby i (2) warunki rezerwacji grupowej też nie do akceptacji, 500 zł na już wpłata depozytu, całość do 14 maja. Czyli sytuacja jest patowa, dla nas za duże ryzyko kolejny raz płacić za przeloty. Jeszcze nie odzyskaliśmy pieniędzy za Dublin i Bilbao! Inwestycja jeszcze z 2019 roku!
Przeloty i hotele. Wcześniej przenosiliśmy na 2021 rok, teraz musimy całkowicie odzyskać 100% wpłaty.
 
D) ubezpieczenie od kosztów rezygnacji. 
Będzie wymagane wykupienie polisy od kosztów rezygnacji 2,5% wartości imprezy + 50% zabezpieczenie COVID, czyli np. wartość imprezy 3000 zł , UbKR 75 zł + 37,5 zł.
 
E) wyjazdy autokarem, analiza:
Do 3 maja obowiązują obostrzenia, może podróżować 50 % pojemności autokaru. Czyli koszty przejazdu bardzo duże! Mało prawdopodobne aby coś się zmieniło? jeszcze w maju… później to już loteria czy ktoś dojdzie? Ponadto z uwagi na ważność aktualnych badań (będą wymagane (48 godzin) trzeba będzie jechać non-stop! Z KTW 1500 km / 50 km ok. 30 godzin z przerwami i granicami. Przyjazd do Petersburga musi być nie później jak o 13:00 w dniu meczu. Czyli np. 13.06 z KTW  ok. 6:00, a kiedy badania z tego dnia? 
Po meczu musi być nocleg w Petersburgu i tracą ważność badania na Covid. 
Nie sprawdzaliśmy jeszcze obostrzeń na przejeździe dla Litwy i Łotwy!
 
Ogólnie wyjazd autokarem nieprawdopodobny na dzisiaj! przy pełnym obłożeniu koszty wynajęcia autokaru od 500 zł / osoba. Po powrocie do Polski … może być dalej wymagany test i koszt.

No cóż, czasem dobre chęci nie wystarczą, podsumowanie BP GRYF:
- nie będziemy robić grupowych wyjazdów samolotem, za mało czasu,
- nie będziemy robić grupowych wyjazdów autokarem, do Petersburga,
- możemy realizować zamówienia indywidualne z zachowaniem obostrzeń jakie występują na kierunku i na wejściu na stadiony.
 
   Jak zawsze staraliśmy się robić wyjazdy dla naszych klientów / kibiców. Tym razem ponownie pokonuje nas COVID-19. Mamy same problemy z tym związane, kłopoty, stresy, brak gwarancji wyjazdu. Analiza nowych kierunków w okresie występowania w Europie COVID-19 i obostrzenia z tym związane, zmuszają nas do powyższej decyzji. Co też gorsze, to trzeba czekać, a czas działa na naszą niekorzyść! klientów i organizatora BP Gryf. Nasze wyjazdy staramy się robić i realizować też dla zadowolenia klientów, w tym przypadku tego nam trudno zagwarantować z uwagi na powyższe analizy.
 
Petersburg VIP pakiety GOLD hospitality, też dla ludzi, jeszcze dostępne, minimum 6 osób, ceny netto. Nazwa własna EURO 2020 jest zachowana, ale dotyczy 2021 roku! daty / dni są podane dla 2021 roku!

VIP pakiety na EURO 2021, Petersburg

Pakiet GOLD obejmuje uroczystą kolację przed meczem oraz najlepsze miejsca CAT 1 na stadionie.

VIP pakiety na EURO 2021, Petersburg i Polska

 

 

 
Piłkarskie ligi EUROPY, rozgrywki w 2022 i 2023 roku, zapraszamy.
Jedziemy na mecze piłkarskie z biletami.
 
Wyjazdy na mecze piłkarskie EUROPA i TOP kluby piłkarskie z biletem na mecze w 2022 i 2023 roku
 
 
 
 
 
 
 
ZIMA wyjazdy na narty i po zdrowie, baseny termalne, blisko Polski, dobre oferty.
Wyjazdy na narty oraz baseny termalne dobre opcje na LATO i zimę dla narciarzy
 
 
 
Austria zima narty losowe oferty z wybranych obszarów narciarskich
 
wyjazdy na narty oraz baseny termalne lato i zima
 
Wyjazdy na narty oraz baseny termalne dobre opcje na LATO i zimę dla narciarzy
 
 
 
 

Salony Motor Show wyjazdy 2022 r., wszędzie przyciągają miliony turystów! w naszej ofercie: Monachium, Dubai, Paryż, Frankfurt, Mediolan, Praga i więcej. Nowości, jazdy testowe w ramach biletu wstępu! zobacz info .

Wyjazdy na Motor Show | BP Gryf