1. dzień – wyjazd z Katowic, pozostałe miasta zgodnie z rozkładem jazdy. Przejazd do ŁAŃCUTA, zwiedzanie wnętrz Zamku Lubomirskich i Potockich wraz z powozownią, oranżerią i stajnią (35 PLN). Następnie przejazd do miejscowości BLIZNE, zwiedzanie Kościoła Pw. Wszystkich Świętych (5 PLN) wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa Unesco. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
2. dzień – Śniadanie, wyjazd do MAJDANU i przejażdżka legendarną Koleją Wąskotorową (27 PLN) do miejscowości BALNICA, . Następnie przejazd Wielką Pętlą Bieszczadzką do CISNEJ - czas wolny w legendarnej knajpce Siekierezada. Przejazd do miejscowości SOLINA, spacer po koronie zapory oraz godzinny rejs po Jeziorze Solińskim (20 PLN), przejazd koleją gondolową nad koroną zapory (45 PLN). Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
3. dzień – Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, spacer po SANOKU – wizyta w Zamku Królewskim z największą wystawą ikon w Polsce (25 PLN), Stary Rynek m.in.: Pomnik Beksińskiego, Pomnik Szwejka, Ratusz. Następnie wizyta w Skansenie-Muzeum Budownictwa Ludowego (25 PLN) oraz zwiedzanie Rynku Galicyjskiego. Powrót na miejsca wyjazdów w godzinach wieczornych.
Ceny w PLN za osobę |
|
Terminy 2023 |
Cena |
12.05 - 14.05 |
761 zł |
16.06 - 18.06 |
761 zł |
21.07 - 23.07 |
761 zł |
04.08 - 06.08 |
761 zł |
25.08 - 27.08 |
761 zł |
22.09 - 24.09 |
761 zł |
Cena zawiera:
przejazd autokarem (toaleta, klimatyzacja, barek, DVD)
2 noclegi ze śniadaniami w hotelu **/*** (pokoje 2-, 3-os. z łazienkami)
2 obiadokolacje w hotelu, napoje do obiadokolacji płatne we własnym zakresie
opieka pilota, zwiedzanie miast z pilotem
ubezpieczenie NNW
Cena nie zawiera:
Koszty wstępów uczestnicy pokrywają we własnym zakresie.
Podane w programie ceny są orientacyjne. Na wstępy należy przeznaczyć ok. 182 PLN + 22 PLN miejscowi przewodnicy + zestaw tour guide 20 PLN.
dopłata do pokoju 1 os. - 239 PLN
Ww. program jest ramowy i może ulec zmianie kolejność zwiedzania w zależności od warunków atmosferycznych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów.
Miasto |
Miejsce |
Godzina |
Bielsko-Biała |
Dw. PKS (dolny plac) |
07:00 |
Czechowice-Dziedzice |
Stacja paliw "SHELL" przy DK1, obok KFC |
07:15 |
Pszczyna |
Stacja paliw "ORLEN" ul. Górnośląska 42 |
07:25 |
Tychy |
Stacja paliw "BP" ul. Przemysłowa 48 |
07:45 |
Katowice |
Centrum Przesiadkowe przy ul. Sądowej |
08:25 |
Kraków |
Stacja paliw "BP" obok "Castorama" Podgórze ul. Kamieńskiego 57 |
10:15 |