Biuro organizuje wyjazdy turystyczne & wyjątkowe eventy od 1994 r.
   Dbamy o jakość, bo ilość przychodzi każdego roku jak w turystyce i gospodarce.

 

32 206 96 05

32 253 05 37
pon-pt: 9-17, sob: 10-13
 
Oferty dnia
 
 
Wakacje wyloty z Niemiec
 
 
Wycieczka Lotnicza Do Toskanii

Wycieczka Lotnicza Do Toskanii

Wycieczka do Toskanii z programem zwiedzania i wylotem z Krakowa. W programie zwiedzanie Florencji oraz Bolonii.Zakwaterowanie Hotelu **** Together Inn o wysokim standardzie,posiada basen, zaplecze fitness i welness.
 
5-DNIOWA WYCIECZKA LOTNICZA DO TOSKANI - wylot z Krakowa

5-DNIOWA WYCIECZKA LOTNICZA DO TOSKANI - wylot z Krakowa

5-dniowa wycieczka lotnicza do Toskani  (3 noclegi w hotelu 4* we Florencji, 1 nocleg w Boloni) wylot z Krakowa

Toskańczycy zapewniają, że w ich regionie jest wszystko, co we Włoszech najlepsze: najpiękniejsze miasta, najwspanialsze dzieła sztuki, olśniewające krajobrazy, przepyszna kuchnia, wyśmienite wino. Tu przeprowadzali swoje eksperymenty Leonardo da Vinci i Galileusz, tu tworzyli najwięksi mistrzowie pędzla i dłuta: Giotto, Cimabue, Botticelli, Michał Anioł. Tutaj narodził się sympatyczny kłamczuch Pinokio.

Zapraszamy do odwiedzenia Toskani, poniżej prezentujemy program wycieczki do Toskani z zakwaterowaniem -  3 noclegi w hotelu 4*we Florencji i 1 nocleg w hotelu 3/4* w Bolonii 

1 dzień-PIĄTEK

- Wylot samolotu Ryanair z Krakowa godz: 20:20, przylot ma lotnisko w Pizie 22:25.

propozycje nr 1.
Transfer autobusowy przewoźnika Teravision do centrum miasta Florencja  < transfery z lotniska/miasta Pisa do Florencji > lub indywidualny przejazd do hotelu we Florencji zarezerwowany w B.P. GRYF, Czas dojazdu ok. 1 godz. (80 km)

propozycja nr 2
Przejazd do centrum miasta Pisa autobusem miejskim - 4 km z lotniska do centrum historycznego w Pizie gdzie znajduje sie min. Krzywa Wieża i katedra, 1 godzinny spacer po centrum turystycznym jest w pełni wystarczające aby ujrzeć najpiekniejsze zabytki Pizy (ścisłe centrum historyczne Pizy jest niewielkie) Charekterystyczny biały marmur zabytków na placu podświetlony wieczorwą porą tworzy magiczna atmosferę.

PIZA W podróży po Toskani z pewnością nie może zabraknąć symbolu Toskani – Krzywej Wieży- znajdującego się w mieście Piza. Potężna katedra z białego marmuru została zbudowana w 1063 r. w stylu romanizmu pizańskiego. Poza bogatą fasadą świątynia wyróżnia się wyjątkowo pięknym i cennym wyposażeniem wnętrza (m.in. dzieła Michała Anioła). W Pizie koniecznie trzeba zobaczyć Pola Cudów z Krzywą Wieżą, katedrą, baptysterium i dzwonnicą oraz na Piazza dei Cavalieri - główny plac średniowiecznej Pizy.

 - Przejazd do hotelu we Florencji ok 1 godz < transfery z lotniska/miasta Pisa do Florencji >
- wieczorny przyjazd do hotelu Together Inn **** we Florencji, zakwaterowanie

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zakwaterowanie: Hotel **** Together Inn we Florencji – nowoczesny hotel o bardzo wysokim standardzie, położony we wschodniej części Florencji, w dzielnicy bagno a Ripoli. . Ciekawa  nowoczesna architektura, elegenacki design oraz dbałość o każdy szczegół to tylko niektóre z zalet hotelu. Obiekt posiada również zaplecze fitness i welness, min: piękny podświetlany basen zewnętrzny z hydromasażem, sauna, solarium, oraz siłownia, centrum odnowy biologicznej z masażami. Hotel posiada piękny ogród w klimacie śródziemnomorskim z min. drzewami oliwnymi. Restauracja hotelowa serwuje wspaniale włoskie posiłki, restauracja znana jest również z wyśmienitych toskańskich win. Na terenie hotelu duża, bardzo dobrze wyposażona sala konferencyjna, mogąca pomieścić nawet 230 osób.

                 < Hotel **** Together Inn>

------------------------------------------------------------------------------------------------------

2-dzień SOBOTA

 nasza propozycja - Zwiedzanie Florencji
Florencja uważana z najpiękniejsze miasto we Włoszech. Florencja nie jest miastem z zabytkami, to miasto-zabytek, któremu nie oprze się najwybredniejszy wielbiciel sztuki.
Zwiedzanie miasta Medyceuszy i stolicy Toskanii:
- kościół franciszkański Santa Croce z cenotafem Dantego, grobowcami Michała Anioła, Galileusza, Machiavellego, Gioachina Rossiniego
- spacer przez dzielnicę Dantego do religijnego serca miasta z baptysterium, do którego prowadzą słynne "rajskie drzwi" Ghibertiego, katedry z olbrzymią kopułą Brunelleschiego oraz dzwonnicy Giotta.
- Spacer z Piazza Signoria na Ponte Vecchio - most złotników.
- Wizyta w renesansowym Palazzo Pitti i przyległych ogrodach Boboli (13 euro)

3-dzień NIEDZIELA

 nasza propozycja - wycieczka do średniowiecznego miasta Siena

< Transport publiczny z Florencji Do Sieny> Siena jest doskonałym miejscem, by odetchnąć po tłumach Florencji. Atrakcją okolonego średniowiecznymi murami miasta jest jego architektoniczne piękno - majestatyczny gotycki zespół, którym można się zachwycać, nie wchodząc do żadnego muzeum. Fizyczne i duchowe centrum Sieny, wielki plac w kształcie muszli, il Campo, to najbardziej zachwycający ze wszystkich włoskich placów. Odbywa się tu Palio, pasjonujący wyścig, podczas którego jeźdźcy dosiadają koni na oklep.
Katedra oraz Palazzo Pubblico prezentują najczystsze przykłady włoskiej architektury gotyckiej. Najlepsze obrazy zgromadzono w Museo Civico i Pinacoteca Nazionale. Wybitne gotyckie dzieło, Majestat Duccia, eksponowane jest w świetnym Museo dell’Opera del Duomo. Więcej fresków wypełnia westybule Santa Maria della Scala, który przez ponad 900 lat pełnił funkcję szpitala miejskiego, a obecnie jest najważniejszym salonem wystawowym w Sienie.
Przez około 100 lat, od XII do XIII w., Siena zaliczała się do najważniejszych miast w Europie. Rozmiarami dorównywała Paryżowi.

dzień 4 - PONIEDZIAŁEK
- wykwaterowanie z hotelu we Florencj do godz 11:00
- przejazd do miasta Bolonia - (130 km) < Propozycje transportu z Florencji Do Boloni>- zakwaterowanie w hotelu *** w Bolonii, czas wolny

BOLONIA - stolicy regionu Emilia-Romania, miasta arkad i krużganków. Zwiedzanie zabytkowego centrum: Piazza Maggiore, Piazza del Nettuno z fontanną Neptuna i pałacami, bazylika San Petronio, katedra San Pietro, Piazza di Ravegnata ze słynnymi wieżami.
Kościół San Petronio - Niedokończona świątynia, którą zaczęto budować pod koniec XIV wieku jest obecnie jedną z najpiękniejszych ceglanych budowli gotyckich we Włoszech. Według oryginalnego projektu, którego makietą można podziwiać we wnętrzu kościoła, miał być on większy od Bazyliki św. Piotra w Rzymie.
Najbardziej niezwykłym z ponad 200 kościołów Bolonii jest z pewnością bazylika Santo Stefano, wzniesiona na ruinach pogańskiej świątyni. To wspaniały kompleks siedmiu świątyń, który powstawał od V wieku. Do dzisiejszych czasów przetrwały cztery z nich. Do najciekawszej z nich, wielokątnej San Sepolcro, wchodzi się przez kościół Crocifisso. Ten niezwykle atrakcyjny kompleks usytuowany jest na szerokim placu, w miejscu, gdzie łączy się kilka wąskich, zwieńczonych portykami uliczek. Na dziedzińcu stoi misa, w której miał umyć ręce Piłat po skazaniu Chrystusa. Można stąd przejść do Santi Vitale e Agricola, najstarszego kościoła w Bolonii, wybudowanego z fragmentów ruin rzymskich w V w. Palazzo Re Enzo, słynie z tego, że po bitwie pod Fossaltą w 1249 r. stronnicy papiescy 20 lat więzili króla Sycylii, Enzo. Fasada pałacu Enzo  jest dziełem kontrowersyjnego architekta - Alfonsa Rubbianiego, który w pierwszej połowie XX w. odrestaurował wiele średniowiecznych budowli w Bolonii. Pałac stoi przy jednym z dwóch najważniejszych miejsc Bolonii czyli placu Piazza del Nettuno, na którego środku stoi symbol miasta - wykonana w 1566 r. fontanna Neptuna. Palazzo dei Notai to bardzo bogato zdobiony XIV-wieczny budynek, który stoi nieopodal kościoła San Petronio. Upamiętnia on bolońskich prawników, tworzących w średniowieczu podstawy współczesnego prawa europejskiego

dzień 5 - WTOREK
- wykwaterowaie z hotelu 3/4* w Boloni, transport na lotnisko  < Propozycje transportu z Boloni na lotnisko G.Marconi w Boloni>
 - Wylot samolotu Rynair z Bolonii: 14:25, przylot do Krakowa: 16:20

-------------------------------------------------------------------------------

cena pakietu wynosi: około150 €

Uwagi:
- Oferta kierowana jest dla klientów indywidualnych, podane informacje są tylko propozycją spędzenie czasu, B.P.Gryf nie ponosi odowiedzialności za zmianę w rozkładzie  i cen lotów/transportu oraz ewentualnych opóźnień/anulacji.
- Podany program podkładany jest pod aktualna siatke połączeń lini lotniczej Ryanair - Kraków -Pisa, Bolonia - Kraków  www.ryanair.com (cena biletu w 2 strony juz od 200 zł)
- Możliwa organizacja wykazdu grupy z opieką pilota, polskiego przewodnika z przelotem i transferami na zamowienie

cena zawiera:
- 3 noce w hotelu 4* w  Florencji ze śniadaniem (na obrzeżach)  zakwaterowanie w pokoju dwu-osobowym
- ubezpieczenie KL/NNW, bagaż

cena nie zawiera:
- biletów lotniczych (możliwośc rezerwacji przez B.P. Gryf- cena juz od 200 zł w dwie strony)
- transferów (mozliwość rezerwacji transferów prywatnych - info w załączniku)

 
Formularz kontaktowy
 
 
 
 
 
 
 
 

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe

W ciągu 24 godzin lub wcześniej, postaramy się wysłać propozycje, lub zadać dodatkowe pytanie uzupełniające. Prosimy pamiętać im więcej, im bardziej szczegółowe będzie zapytanie ułatwi nam i przyspieszy opracowanie oferty zgodnej z oczekiwaniami, udzielenie odpowiedzi.

 
 
 
Wyjazdy ligowe mecze piłkarskie z biletem na mecz, dobre pakiety z hotelem i dodatkowe świadczenia
 
 
 
 
 
 
 
Włochy zima narty losowe oferty z wybranych obszarów narciarskich
 
 
 
 
 
 • Rezydencja MARMOLADA

  Rezydencja położona w Bosco Verde na wysokości 1.200 m n.p.m. w obrębie obszaru narciarskiego Arabba-Marmolada...
 • Villagge Precomun

  Zakwaterowanie w apartamentach dla 4-6 osób w rejonie Arabby, 250 m od wyciągu
 • Rezydencja Baita Antlia

  Zakwaterowanie w rezydencji znajdującej się przy wyciągach w Arabbie
 •  
 
 • Rezydencja Petit Tibet

  Rezydencja położona u stóp masywu Monte Rosa, niedaleko centrum Cervini oraz nieopodal wyciągu narciarskiego...
 • Apartamenty BELLEVUE

  Apartamenty w rezydencji położonej w regionie narciarskim Val d'Aosta...
 •  
 
 
 • Fly & Drive Sycylia

  8 dni zwiedzania słonecznej Sycylii samochodem.
 • Hotel Carasco

  Hotelu położonym na pięknej i słonecznej wyspie Sycylia. W okolicy znajduje się odkryty basen.
 • Le Dune Village

  Kompleks wakacyjny apartamenty niedaleko piaszczystej plaży, 15 km od Messyny.
 • Delfino Beach Hotel i Apartamenty

  Zakwaterowanie w apartamentach oraz pokojach hotelowych w słonecznej Sycylii...
 •  
 • Sycylia - wycieczka objazdowa

  Wycieczka na Sycylię. Zwiedzanie m.in.: Cefalu, Castelbuono, Monreale, Palermo, Erice, Salinagrande, Selinunt, Agrigento, Syrakuzy, Etna, Taormina, Wyspy Liparyjskie, Vulcano, Lipari
 •  
 
 
 
Austria zima narty losowe oferty z wybranych obszarów narciarskich
 
 • Apartamenty BEL MONTE

  Komfortowe apartamenty w centrum Bad Kleinkirchheim, 2 kompleksy basenów termalnych, terminy free ski.
 • Apartamenty Nockalm

  Apartamenty w dobrym regionie narciarskim, 2 baseny termalne, wszystko w jednym miejscu, blisko Polski, terminy free ski.
 • Apartamenty Binder

  Apartamenty w dobrym regionie narciarskim, 2 kompleksy basenów termalnych, blisko Polski, terminy free ski.
 • Apartamenty Margerithenweg

  Nowe apartamenty w dobrym regionie narciarskim, 2 kompleksy basenów termalnych, wszystko w jednym miejscu, blisko Polski, terminy free ski.
 •  
 
 • Apartamenty Margerithenweg

  Nowe apartamenty w dobrym regionie narciarskim, 2 kompleksy basenów termalnych, wszystko w jednym miejscu, blisko Polski, terminy free ski.
 • Apartamenty Binder

  Apartamenty w dobrym regionie narciarskim, 2 kompleksy basenów termalnych, blisko Polski, terminy free ski.
 • HAUS AM ROMERBAD

  Apartamenty w ścisłym centrum, 2 kompleksy basenów termalnych, wszystko w jednym miejscu, blisko Polski, terminy free ski.
 •