Biuro organizuje wyjazdy turystyczne & wyjątkowe eventy od 1994 r.
   Dbamy o jakość, bo ilość przychodzi każdego roku jak w turystyce i gospodarce.

 

32 206 96 05

32 253 05 37
pon-pt: 9-17, sob: 10-13
 
Oferty dnia
 
 
Wakacje wyloty z Niemiec
 
 
Wyjazdy na wyścigi Formula 1 Monza

Wyjazdy na wyścigi Formula 1...

Wyjazdy na wyścigi Formula 1 Monza
 

Formula 1 Monza - Włochy GP

Wyścig Formula 1 Monza, to ważne wydarzenie w kalendarzu wyścigów samochodowych odbywa się co roku we wrześniu na torze położonym w parku Monza, w pobliżu Mediolanu. Zobacz najlepszych kierowców wyścigowych na świecie walczących o najwyższe miejsca w tabeli liderów motoryzacji. Biuro Podróży Gryf od wielu lat organizuje wyjazdy na wyścigi Monza F1.
 
Dla kibiców Formula 1  wyjazd na Monzę z Polski jest bardzo dobrym rozwiązaniem z uwagi na dobre połączenia lotnicze  do Mediolanu lub Bergamo oraz bliskość hoteli w Mediolanie i dodatkowe atrakcje. Zachęcamy do wczesnych rezerwacji, indywidualnych zamówień z dużym wyprzedzeniem.Wyjazd grupowy samolotem poniżej.

Organizator wyjazdów i bilety na wyścigi Formula 1.


Popularny i lubiany wyścig F1 na Monza posiada szybkie proste oraz niezwykle ciasne szykany z ostrymi krawężnikami. Istnieją tylko trzy konwencjonalne rogi, szykany na torze i podobnie jak reszta toru, również są bardzo szybkie. Średnia prędkość wokół Monzy wynosi oszałamiającą 240 km / h - zadziwiające, biorąc pod uwagę, jak bardzo samochody muszą zwolnić na trzech szykanach.

Formula 1 Monza w 2019 roku będzie dniach 06 - 08 września.
W naszej ofercie wyjazdy szyte na miarę zarówno dla klienta indywidualnego oraz grupowego, samolotem, np: od Pt do Pn. Wyjazdy autokarem na zamówienie dla grup szczegóły do uzgodnienia.

Wskazówka: zakup bilety wcześniej w przedsprzedaży, a następnie zaplanuj resztę podróży. W ten sposób możesz skorzystać z niższych cen biletów na F1 oraz rezerwacji hoteli i przelotów. Biuro Podróży Gryf oferuje pełne pakiety wyjazdowe i dodatkowe atrakcje turystyczne, gastronomiczne dla Mediolanu i regionu.

Programu wyjazdu Formula 1 Monza, nasza propozycja samolotem, szybki wyjazd. Oszczędzność czasu i kosztów. Wstępnie wyjazd autokarem, będzie tańszy, ale czas to też pieniądz i dodatkowe koszty na dojazdach, np. wyżywienie.

Nasza propozycja na wyjazd Formula 1 Monza w 2019 roku samolotem, krótko i wygodnie!

1 dzień sobota 07 września 2019wylot z Warszawa Okęcie 07:50

06:00 spotkanie z pilotem na lotnisku w Warszawie
10:00 przylot do Mediolau, Malpensa.
10:30 Hotel przy lotnisku, zostawiamy bagaże w hotelu (30 min.)
11:00 przejazd z lotniska na TOR F1 (64 km)
Program dnia z 2018 r. Formula 1
12:00 - 13:00 FORMULA 1 - trzecia sesja treningowa
13:25 - 13:55 PORSCHE MOBIL 1 SUPERCUP - kwalifikacje
15:00 - 16:00 FORMULA 1 - kwalifikacje
17:00 wyjazd z Monza, przejazd do hotelu, zakwaterowanie
19:00 kolacja w hotelu i odpoczynek

Monza to świątynia prędkości i najszybszy tor w kalendarzu F1, z maksymalną prędkością około 360 km / h. Malownicza sceneria lasu sprawia, że Monza jest dla widzów magicznym przeżyciem przy maksymalnej prędkości. Włoski GP Monza F1 jest domem dla Tifosi, uwielbiany przez włoskich fanów Ferrari, którzy są prawdopodobnie najbardziej zapalonym zespołem fanów Formuły 1 na świecie.

Organizator wyjazdów i bilety na wyścigi Formula 1.


W naszej ofercie BP Gryf są różne kategorie biletów, dojazd i powrót informcja i porady poniżej.

2 dzień niedzielaśniadanie w hotelu,

08:00 wyjazd z hotelu, transfer na Tor Monza ok. 1h30 (60 km),
Program dnia z 2018 r. Formula 1:
09:40 - 10:15 SERIA GP3 wyścig (17 okrążeń lub 30 minut),
10:55 - 11:45 FIA FORMULA 2  wyścig (21 okrążeń lub 45 minut),
12:10 - 12:45 PORSCHE MOBIL 1 SUPERCUP - wyścig (14 okrążeń lub 30 minut),
13.30 - 14:00 FORMULA 1 - parada kierowców,
15:10 - 17:10 FORMULA 1 - Grand Prix Włoch (53 okrążenia lub 120 minut),
18:30 wyjazd z Monza, przejazd do hotelu,
20:00 kolacja w hotelu i odpoczynek


Organizator wyjazdów i bilety na wyścigi Formula 1.

Autodromo di Monza z dumą uważa się za najszybszy tor w kalendarzu. Silniki F1 przeciążone są do granic możliwości. Wymagane są wyspecjalizowane pakiety aerodynamiczne, aby zminimalizować opór i zmaksymalizować prędkość maksymalną. Wymóg posiadania tych  pakietów sprawia, że dla zespołów Monza jest trudnym wyścigiem w kalendarzu F1.

W naszej ofercie różne kategorie biletów, dojazd i powrót informcja i porady poniżej.

3 dzień poniedziałek powrót.
śniadanie w hotelu, forma pakiet lub ... do ustalenia, 
05:30 transfer na lotnisko, hotel przy lotnisku! 
07:25 wylot z  Malpensa 09:35 Warszawa Okęcie.

2730 zł  cena za osobę w pakiecie świadczeń.

Świadczenia w pakiecie wyjazdu zapewniamy:

przelot Warszawa - Mediolan - Warszawa,
2 noclegi w hotelu 4* w pokoju dla 2 osób,
2 śniadania i 2 kolacje w hotelu,
transfery lotnisko - hotel - lotnisko,
2 transfery sobota i niedziela na Monza,
ubezpieczenie KL NNW, opłata na TFG,
obsługa pilota z Polski.

Pokój 1 osobowy dopłata: 360 zł


Porady, jak wybrać miejsca na torze Monza dla Formula 1?
opis sektorów w osobnej odsłonie.

Gdzie są najlepsze miejsce do oglądania?
Celuj na trybunę w Variante del Rettifilo, aby zobaczyć niesamowity spektakl samochodów hamujących z prędkości od 350 km / h do 70 km / h, pierwsza szykana po starcie (sektory 8,6). Jest to również jeden z najlepszych miejsc do wyprzedzania na torze.
 

Miejsca numeracja:
Organizator wyjazdów i bilety na wyścigi Formula 1.
 

Porady dla indywidualnych klientów, jak dojechać na Tor Monza? najlepsze rozwiązanie to:
Specjalne połączenia dla F1 są częste, bezpośrednie i szybkie, bez stopów od 7.00 do 20.30; trasy przejazdu są zaplanowane tak, aby nie utknąć w korku. Dwie usługi transferowe są dostępne w piątek, sobotę i niedzielę do końca wydarzeń. Usługa jest zarządzana przez firmę Monza Mobilità, koszt przejazdu 5€ w jedną stronę.
 
Z Mediolanu Piazzale Maciachini : Via Valassina / Via Enrico Fermi, dalej autostradą, aż do północnej obwodnicy. Następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami stosownie do przejść i miejsc zalecanych wejść;
 
Z Mediolanu Piazzale Loreto (obok dworca centralnego): skrzyżowanie Viale Monza /   z Via B.Buozzi, Viale A. Gramsci dalej obwodnicą północną na Monza. Następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami;
 
Podczas trzech dni GP Włoch Formuły 1 obszar Autodromo, znajdujący się na terenie parku, nie jest dostępny przez prywatne samochody i taxi, które muszą pozostać na parkingach samochodowych zewnętrznych. Specjalne autobusy wahadłowe łączą parkingi przy wejściu do obwodu. Dostęp do taksówek i wynajmowanych pojazdów z kierowcą jest możliwy, ale nie będą mogli pozostać wewnątrz autodromu. Wszystkie osoby w samochodach (z wyjątkiem kierowcy) muszą posiadać ważny bilet.

Turystyka, co można zobaczyć w krótkim wyjeździe?

Wyjazd na wyścigi Formuła 1 do Włoch
na Monza, daje duże możliwości dla samego Mediolanu oraz realizacji dodatkowego programu turystycznego. Budujemy dodatkowe atrakcyjne programy zwiedzania. Wyjazdy nad okoliczne górskie jeziora, najbliższe to Como. Bergamo, Werona oraz tak możliwy jest szybki, 1 dzień wyjazd pociągiem Ferrari do doliny motorycacji Bolonia - Modena.

Jedziemu do Mediolanu warto wiedzieć, dlaczego?

Mediolan (Milano) może nie być pierwszym miastem, o którym myśli turysta planując podróż do Włoch, ale miasto ma dużo atrakcji, nie wspominając już o historii. Dla kibiców Formula 1 to idealna lokalizacja do zakwaterowania. Miasto ma swoją reputację jako centrum biznesowo - finansowe we Włoszech. Mediolan posiada wyjątkową przeszłość i bogate dziedzictwo kulturowe. Pomyślmy, że św. Augustyn został ochrzczony w bazylice, która stała przy placu Piazza del Duomo. Tutaj mieszkali i tworzyli artyści Michelangelo, czyli Michał Anioł i Leonardo da Vinci, kompozytor Verdi, wielki tenor Enrico Caruso i projektant Giorgio Armani. W Mediolanie Toscanini prowadził regularnie koncerty w La Scali. Napoleon został koronowany (właściwie sam się koronował) wewnątrz Duomo. Mniej chwalebna historia dla Mediolanu to Mussolini założył tutaj swoją partię faszystowską.

Dzisiaj też cały świat mody spogląda na mediolańskie wybiegi, pokazy TOP mody.

Na małym placu Piazza dei Mercanti poczujesz się tak, jak gdybyś wkroczył w czas średniowiecza, stojąc pod kamiennym rynkiem przed XIII-wiecznym Palazzo della Ragione. Przenosisz się kilka stuleci, aby wejść do eleganckiej kopuły Galerii Vittorio Emanuele II, naprzeciwko Duomo. Przejdź przez nią, aby wyjść do najsłynniejszej na świecie Opery La Scala. To wszystko w ciągu krótkiego spaceru po centrum miasta.
Nieco dalej mamy tereny EXPO i słynny stadion San Siro, (dwa TOP kluby, też skonfliktowani kibice, ale na jednym stadionie Inter i AC Milan. Nie do wyobrażenia niestety w Polsce? czemu? to już inna kultura, inne zachowania.

Dalej dzielnica Naviglio znajduje się tam sieć kanałów, którymi kiedyś do Mediolanu przypływały barki z solą i węglem, a wpływały z wyrobami rzemieślniczymi i tkaninami
. Mediolan ma dużo więcej atrakcji kulturalnych i sportowych wydarzeń.

Plac Piazza del Duomo BP Gryf proponuje jazdy na symulatorze Ferrari - Formula 1.
W ofercie mamy dużo więcjej atrakcji dla Mediolanu i bliskie okolice. Zobacz więcej propozycji.

Organizator wyjazdów i bilety na wyścigi Formula 1.


więcej informacji na specjalnej odsłonie : www.mediolan.wlochy.travelDużą atrakcją dla miłośników motoryzacji będzie wycieczka całodniowa np. w sobotę do "włoskiej doliny motoryzacji" . więcej informacji na naszej specjalnej stronie www.bolonia.wlochy.travel  , szczegóły dodatkowych programów do uzgodnienia, zapraszamy.
Opcja dodatkowa za dopłatą mecz piłkarski Serie A na Stadionie SAN SIRO; Inter lub AC Milan. Sobota lub niedziela bezpośrednio po wyścigu F1, (jesteśmy organizatorem wyjazdów na mecze piłkarskie do Włoch i inne ligi europejskie, wydażenia sportowe). Zaprasza BP Gryf.

Inne usługi:

Transfer z i na lotnisko: ok. 200 € (prywatny transfer osobowy).
Malpensa , transfer autokarowy z lotniska Malpensa:
Bilet w jedną stronę Malpensa Airport – Mediolan Central Station: ok. 10,00 €
Bilet tam i z powrotem Malpensa Airport – Mediolan Central Station: ok. 16,00 €

Inne ciekawe programy wyjazdów na wyścigi Formula 1 - Monza, połączone z ciekawymi rozwiązaniami:
1/ Program Formula 1 & Ferrari - "dolina motoryzacji" 
 

 

Alfa Romeo w Mediolanie

Muzeum Alfa Romeo to historia motoryzacji i przyszłość w unikalnym miejscu.
 
Muzeum zostało całkowicie odnowione i jest jeszcze bardziej prestiżowe. Miejsce historyczne ma nowy wygląd i jest otwarte dla publiczności dzięki dopracowanej aranżacji odzwierciedlającej charakterystyczne DNA Alfa Romeo. Sześć pięter historii wiążących przeszłość, teraźniejszość i przyszłość oraz komplementujących osiągnięcia niezwykłej marki, jej pojazdów, technologii i stylu.
BP Gryf posiada wiele propozycji wyjazdów do Mediolanu w tym odwiedziny w Muzeum Alfa Romeo.

Wyjazdy do Mediolanu i wiele atrakcji oferuje BP Gryf

 
Alfa Romeo marka epokowa, samochody z ekskluzywnym urokiem o którym marzyły całe pokolenia, zawsze odgrywając kluczową rolę marki w stale zmieniającym się świecie motoryzacji.
 
Alfa Romeo podziwiane piękno.
 
Czysta forma jest wzorowana na użytkowniku o unikalnym stylu, dzięki czemu jego samochody są nieśmiertelne. Duch Alfa Romeo ożywia się na wzór najlepszych projektantów i konstruktorów nadwozi samochodowych.

Do Mediolanu atrakcje i Alfa Romeo

 
Alfa Romeo, samochód wyścigowy to serce motoryzacji. 
 
Legenda złożona z ludzi, samochodów, sukcesów i technologii. Historia naznaczona momentami chwały, ale także tragicznymi epizodami, które uczą, jak okrutny może być tor wyścigowy. Epicka historia, napisana na asfalcie torów wyścigowych na całym świecie.

Wyjazdy do Mediolanu

Jak dostać się do muzeum Alfa Romeo koło Mediolanu?|
 
Muzeum Alfa Romeo znajduje się bardzo blisko obszaru Expo 2015 i można do niego dotrzeć kilkoma trasami: od zjazdu Arese / Lainate z autostrad A8 / A9 Lainate-Como-Chiasso i Mediolan-Varese do jezior;
z autostrady A4 Turyn-Mediolan-Wenecja; od zachodniej obwodnicy Mediolanu, która ciągnie się na południe autostradami A1 Mediolan-Rzym-Neapol i A7 Mediolan-Genua.

Wyjazdy do Mediolanu dobre opcje i propozycje, F1 i mecze i motoryzacja

Alfa Romeo dzisiaj

Wyjazdy do Mediolanu F1, motoryzacja, La Scala i więcej


Symulator jazdy na Ferrafi F1 w Mediolanie
Podwozie F1, pedały hamulca, kierownica. Platforma - 3 stopnie swobody, 3 ekrany z zawijaniem 120 ° wizji, tryb rozgrywki dla wielu graczy vs tryb czasu. Wciągające doświadczenie, zaawansowana technologia symulacji i dreszczyk emocji oraz oswajania prawdziwego samochodu wyścigowego F1.

BP Gryf wyjazdy do Mediolanu F1 i mecze

 

 
kierowcy Formula 1

kierowcy Formula 1

Definicja Formula 1: zarząd sportami motorowymi na świecie – Fédération Internationale de l'Automobile (FIA), Formuła 1 (w skrócie F1) jest najwyższą klasą wyścigów samochodów jednomiejscowych. Słowo "formuła" w nazwie odnosi się do zbioru zasad, których muszą przestrzegać wszyscy uczestnicy; kierowcy, zespoły, samochody itp.. Sezon mistrzostw świata Formuły 1 składa się z serii wyścigów, zwanych jako Grand Prix, które odbywają się na przeznaczonych do tego celu torach wyścigowych, a czasem na zamkniętych ulicach miast (klasyk GP Monako). Na podstawie wyników każdego wyścigu przyznaje się punkty zarówno dla kierowców, jak i konstruktorów. Punkty te decydują o tym, któremu kierowcy i konstruktorowi przysługuje mistrzostwo po każdym sezonie. Pierwszym Grand Prix Formuły 1 było Grand Prix Wielkiej Brytanii 1950. Od tamtego czasu do 2018r.rozegrano 70 sezonów Formuły 1 , do których zaliczano ponad 1000 Grand Prix.

Wyjazdy i bilety na wyścigi Formula 1

Biuro Podróży Gryf od wielu lat organizuje wyjazdy na wyścigi Formula 1, oferuje również same bilety na wyścigi po cenach zakupu.

Składy drużyn Formula 1 na sezon 2018:
 
Mercedes-AMG (silnik Mercedesa): Lewis Hamilton (Wielka Brytania), Valtteri Bottas (Finlandia)
Scuderia Ferrari (silnik Ferrari): Sebastian Vettel (Niemcy), Kimi Raikkonen (Finlandia)
Red Bull Racing (silnik Renault): Daniel Ricciardo (Australia), Max Verstappen (Holandia)
Force India (silnik Mercedesa): Sergio Perez (Meksyk), Esteban Ocon (Francja)
Renault Sport F1 (silnik Renaut): Nico Huelkenberg (Niemcy), Carlos Sainz junior (Hiszpania)
Williams (silnik Mercedesa): Lance Stroll (Kanada), Siergiej Sirotkin (Rosja) 
Robert Kubica (Polska) – kierowca rezerwowy.
 
McLaren (silnik Renault): Fernando Alonso (Hiszpania), Stoffel Vandoorne (Belgia)
Toro Rosso (silnik Hondy): Pierre Gasly (Francja), Brendon Hartley (Nowa Zelandia)
Haas F1 (silnik Ferrari): Romain Grosjean (Francja), Kevin Magnussen (Dania)

Wyjazdy i bilety na wyścigi Formula 1

Kierowcy Formula 1 w 2019 roku możliwe układy, rozwiązania.
 

Zespół

Silnik

Kierowca 1

Kierowca 2

Kierowca testowy

Mercedes

Mercedes

Lewis Hamilton

Valtteri Bottas

Esteban Ocon,
Pascal Wehrlein

Red Bull

TAG Heuer

Daniel Ricciardo

Max Verstappen

Sebastien Buemi

Williams

Mercedes

Siergiej Sirotkin

Lance Stroll

nie wiadomo

Ferrari

Ferrari

Sebastian Vettel

Kimi Raikkonen, Chalres Leclerc

Antonio Giovinazzi

McLaren

Renault

Fernando Alonso,
Lando Norris

Stoffel Vandoorne

Jenson Button,
Oliver Turvey

Force India

Mercedes

Sergio Perez,
Robert Kubica

Lance Stroll,
Esteban Ocon

Nicolas Latifi

Toro Rosso

Honda

Pierre Gasly

Brendon Hartley

nie wiadomo

Renault

Renault

Nico Hulkenberg

Carlos Sainz,
Esteban Ocon

Jack Aitken

Sauber

Ferrari

Marcus Ericsson, Robert Kubica

Charles Leclerc

Antonio Giovinazzi

Haas F1

Ferrari

Romain Grosjean,
Robert Kubica,
Sergio Perez

Kevin Magnussen

nie wiadomoLubimy śledzić, oceniać ich zarobki, dochody, ale też poniżej piszemy o ich kwalifikacjach!

Wyjazdy i bilety na wyścigi Formula 1


Lewis Hamilton zapewnił sobie zwycięstwo w mistrzostwach Formuły 1 w sezonie 2017,ale jest drugi najlepiej opłacany kierowca F1, pomimo osiągnięć na torze, według TSM Sportz.
 
Fernando Alonso zarabia 30 milionów dolarów tuż za drugim asa Ferrari Kimi Raikkonenem. Mając na uwadze Formułę 1, Max Verstappen ma zarobić o 10 milionów więcej niż kolega z drużyny Red Bulla, Daniel Ricciardo, chociaż Australijczyk przyniósł mu o 32 punkty więcej niż jego młodszy rywal w 2017 roku.
 
Wynagrodzenie dla kierowców Formuły 1 w 2018
Źródło TSM Sportz oszacowało kilka wynagrodzeń kierowców na podstawie ich poziomu i wyników przed rozpoczęciem sezonu.

Kierowcy

Roczne wynagrodzenie

Zespół F1

Okres umowy

Sebastian Vettel

60 milionów dolarów

Scuderia Ferrari

2018

Lewis Hamilton

50 milionów dolarów

Mercedes

2018

Kimi Räikkönen

40 milionów dolarów

Scuderia Ferrari

2018

Fernando Alonso

30 milionów dolarów

Zespół McLaren F1

2018

Valtteri Bottas

12 milionów dolarów

Mercedes AMG Petronas Motorsport

2018

Max Verstappen

10 milionów dolarów

Aston Martin Red Bull Racing

2018

Stoffel Vandoorne

7 milionów USD

Zespół McLaren F1

2018

Daniel Ricciardo

6 milionów dolarów

Aston Martin Red Bull Racing

2018

Nico Hülkenberg

5,5 miliona USD

Zespół Renault Sport Formuły 1

2018

Sergio Pérez

5 milionów dolarów

Sahara Force India

2018

Romain Grosjean

4,45 miliona USD

Zespół F1 firmy Haas

2018

Esteban Ocon

3 miliony dolarów

Sahara Force India

2018

Kevin Magnussen

2,5 miliona dolarów

Zespół F1 firmy Haas

2018


Jakie umiejętności trzeba mieć, aby zostać kierowcą wyścigowym Formuły 1?
 
Formula 1 jest dokładnie taka jak wszystkie inne formy wyścigów na otwartych drogach, z wyjątkiem bardzo wysokiego poziomu.
 
Umiejętności potrzebne każdemu kierowcy wyścigowemu obejmują kontrolę samochodu, świadomość sytuacyjną, rzemiosło wyścigowe, kompetencje inżynieryjne, cierpliwość, równowagę, dyscyplinę i marketing. Kierowca, aby szybko jechać, musi zbliżyć się do teoretycznej granicy przyczepności w zakręcie - fizyka decyduje o tym limicie. Skuteczni kierowcy uczą się wystarczającej kontroli nad samochodem. Ciągle testują te ograniczenia, uczą się, są profesjonalistmi sztuki jazdy bolidem na każdym torze wyścigu F1.

Wyjazdy i bilety na wyścigi Formula 1
 
Wyścigi F1 to kluczowa umiejętność - kierowca musi wiedzieć, jak zacząć, jak zaplanować i wykonać wyścig, analizować ruchy przeciwników, aby uzyskać przewagę, jak stworzyć psychologiczną przewagę nad przeciwnikiem. Musi wiedzieć, gdzie i kiedy ważne jest, aby jechać szybko i kiedy wolniej. (Ktoś kiedyś powiedział, że kierowca wyścigowy powinien jechać tak wolno, jak to możliwe, jednocześnie wygrywając wyścig).

Wyjazdy i bilety na wyścigi Formula 1
 
Ale oprócz umiejętności, istnieją pewne wrodzone cechy (nazywamy je talentami), które muszą mieć dobrzy kierowcy F1. Czas przejazdów jest bardzo ważny - wszystko dzieje się NAPRAWDĘ szybko w samochodzie F1, pozostawiając niewiele czasu na analizę tego, co się dzieje. Kierowcy F1 są bardzo zajęci w samochodzie, robiąc znacznie więcej rzeczy niż kierowanie i zmiana biegów. Istnieje wiele kontroli mechanizmów bolidu, które kierowcy muszą analizować i  dostosować podczas każdego okrążenia. Wszystko to wymaga od kierowcy prowadzenia procesów umysłowych na bardzo wysokim poziomie.

Wyjazdy i bilety na wyścigi Formula 1
 
Koncentracja i koncentracja jest niezbędna. Właściwie prowadzenie wyścigu jest niesamowitym doświadczeniem dla sposobu, w jaki twój umysł przechodzi w prawie zmieniony stan świadomości. Czas wydaje się zwalniać. Nie myślisz o niczym innym. Musisz to wytrzymać przez cały czas trwania wyścigu. Nigdy nie możesz się odprężyć ani odpuścić nawet na sekundę. 
 
Wielki kierowca musi mieć poczucie ryzyka i powrotu - instynktownie. Nie ma czasu, aby obliczyć, co użyć, czy powstrzymać; to instynktowna rzecz. Zwycięscy kierowcy to ci co stawiają na poprawnie decyzje częściej niż nieprawidłowo. Zbyt konserwatywny kierowca i zbyt ryzykowny, przedwcześnie zakończysz wyścig.
 
W przeciwieństwie do większości sportów, sporty motorowe niosą w sobie prawdziwą szansę gwałtownej krzywdy dla kierowcy. Odnoszący sukces kierowca F1 musi mieć możliwość podzielenia się wiedzą na temat podejmowanego ryzyka. To bardzo różni się od kierowcy, który wierzy, że "nigdy mi się to nie przydarzy". Ci kierowcy są głupi i podejmują zbyt wielkie ryzyko. Czasem mają szczęście, czasem się opłaca, ale zwykle ich kariery często się ograniczają.
 
Żaden kierowca nie wygrywa pojedynku wyścigowego F1; za każdym samochodem stoi rozległy, złożony zespół - team (w Polsce gra zespołowa bardzo szwankuje, wszędzie...). Kierowca musi być w stanie zmobilizować kolegów z drużyny do ciężkiej pracy, aby osiągnąć sukces, a także być w stanie wyjaśnić, co przeżywa w samochodzie, aby zespół inżynierów mógł na niego zareagować. Telemetria nie może stwierdzić, czego doświadcza kierowca, siedząc w spodniach; samochód łatwiejszy do prowadzenia to samochód łatwiejszy do wygrania.
 

 
Formularz kontaktowy
 
 
 
 
 
 
 
 

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe

W ciągu 24 godzin lub wcześniej, postaramy się wysłać propozycje, lub zadać dodatkowe pytanie uzupełniające. Prosimy pamiętać im więcej, im bardziej szczegółowe będzie zapytanie ułatwi nam i przyspieszy opracowanie oferty zgodnej z oczekiwaniami, udzielenie odpowiedzi.

 
 
 
Wyjazdy ligowe mecze piłkarskie z biletem na mecz, dobre pakiety z hotelem i dodatkowe świadczenia
 
 
 
 
 
 
 
Włochy zima narty losowe oferty z wybranych obszarów narciarskich
 
 
 
 • Hotel Europa

  Hotel położony w regionie Val di Fassa w spokojnej okolicy, wyciągi w Catinaccio.
 • Rezydencja Contrin

  Zakwaterowanie w obiekcie o dobrej lokalizacji, która pozwala na połączenie z karuzelą narciarską Sella Ronda...
 • Rezydencja Club Al Sole

  Zakwaterowanie w apartamentach dla 4 osób w Canazei w regionie Val di Fassa.
 • Aparthotel Princess

  Aparthotel znajdujący się w regionie narciarskim Val di Fassa.
 •  
 
 
 • Rezydencja MARMOLADA

  Rezydencja położona w Bosco Verde na wysokości 1.200 m n.p.m. w obrębie obszaru narciarskiego Arabba-Marmolada...
 • Rezydencja Baita Antlia

  Zakwaterowanie w rezydencji znajdującej się przy wyciągach w Arabbie
 • Villagge Precomun

  Zakwaterowanie w apartamentach dla 4-6 osób w rejonie Arabby, 250 m od wyciągu
 •