Biuro organizuje wyjazdy turystyczne & wyjątkowe eventy od 1994 r.
   Dbamy o jakość, bo ilość przychodzi każdego roku jak w turystyce i gospodarce.

 

32 206 96 05

32 253 05 37
pon-pt: 9-17, sob: 10-13
 
Oferty dnia
 
 
BP Gryf adres centrum miasta

Polska i Ukraina Solidarność   
   Katowice ul. Opolska 17,
   tel. 32 206 9605, 32 253 0537
   telefon kom. 509 377 825
   kontakty i zobacz dojazd

 
Komunikaty BP Gryf
Wakacje wyloty z Niemiec
Blog BP GRYF
Reklama tylko dobre opcje

Markowe zegarki dla Pana | dobry-sklep.eu

Markowe zegarki turystyczne
pytaj o zniżki dla klientów BP Gryf

 
 
 

Hyatt hotele i ośrodki

BP Gryf buduje / oferuje propozycje dla klientów w oparciu o kilka dobrze wyselekcjonowanych platform rezerwacyjnych B2B. Nasze doświadczenie w turystyce od 1994 roku umożliwia nam odpowiednią selekcję zakwaterowania, każdego typu, a co najważniejsze dobrego standardu. Oferujemy kategorie od 3 star do 5 star.
Zazwyczaj poświęcamy temu sporo czasu, aby dobrać odpowiedni obiekt do zamówienia czy zgłoszenia, czasem z kilkuset możliwości.
 
Hyatt TOP hotele oferty | BP Gryf
 
Budujemy pakiety wyjazdowe do zamówienia, „szyte na miarę”, co trzeba zrobić, aby uzyskać ofertę i opcje do wyboru;
 
- dokładny termin pobytu lub przedział czasowy w tym ilość noclegów,
- ilość osób, rodzaj pokoi i łóżek, kategorię hotelu,
- oferujemy – dobieramy odpowiedni przelot dla transportu lotniczego oraz transfery,
- dodatkowe usługi, bilety na wydarzenia sportowe i kulturalne, i lokalne atrakcje.
 
Oprócz wcześniej wymienionych platform B2B, mamy podpisane umowy z kilkoma sieciami hotelowymi do których należy firma HYATTFirma oferuje luksus all inclusive skrojony specjalnie dla Ciebie, ale są też oferty ekonomiczne, niemal na każdą kieszeń dostosowane do wybranej destynacji i miejsca.
 
Dla sieci obiektów Hyatt najważniejsza jest wyjątkowa opieka, a oddany personel przewiduje Twoje preferencje i zapewnia pobyt, w którym każdy szczegół jest starannie dopracowany. Butikowe ośrodki z apartamentami zdobyły prestiżowy status AAA Five-Diamond, co świadczy o naszym zaangażowaniu w najwyższą jakość.
 

Teraz specjalna promocja Hotele Hyatt!
 

BP Gryf, dzięki współpracy jako autoryzowany sprzedawca posiada dostęp do specjalnych zniżek, którymi dzielimy się z każdym klientem!

Hyatt TOP hotele specjalna promocja | BP Gryf

Zacznij cieszyć się latem już od nowego roku. Słońce, przyroda, piękne krajobrazy, plaże ze złotym piaskiem i krystalicznie czystą wodą, wspaniałe wschody słońca, a Twoim jedynym zmartwieniem jest oderwanie się od codzienności. Zaplanuj następne wakacje. Nadszedł czas, aby odwiedzić miejsca, takie jak Baleary, Wyspy Kanaryjskie, Hiszpania kontynentalna, Portugalia (Madera), Grecja i Bułgaria w wyszukanym standardzie z dużą zniżką!

Tylko do 28 lutego. Zarezerwuj z wyprzedzeniem i uzyskaj do 30% zniżki na pobyt.
 
 
Każdy z wykwintnych ośrodków wypoczynkowych Hyatt łączy w sobie naturalne piękno, lokalną kulturę i nowoczesny luksus, aby zapewnić niezapomnianą scenerię pobytu. W zasięgu Ameryka Północna/Południowa i Karaiby Europa/Afryka/Bliski Wschód Azja/Pacyfik.

Hyatt TOP hotele oferty | BP Gryf
 
 
Zarezerwuj pobyt w jednym z naszych nowoczesnych luksusowych apartamentów, willi przy plaży lub dwupiętrowych penthousów nad oceanem, zaprojektowanych z myślą o całkowitym odosobnieniu. Niezależnie od tego, czy wybierzesz kameralne sanktuarium położone wzdłuż nadmorskich klifów, czy rozległy taras z prywatną wanną, każdy ośrodek oferuje niepowtarzalną romantyczną atmosferę i podwyższone udogodnienia, dzięki czemu Ty i Twoja ukochana osoba możecie poczuć się jak w domu podczas prywatnej ucieczki.

Hyatt TOP hotele oferty | BP Gryf
 
 
Kilka tysięcy hoteli i obiektów na całym świecie.

Hyatt TOP hotele oferty | BP Gryf
 
Piłkarskie ligi EUROPY, rozgrywki w 2023 i 2024 roku, zapraszamy.
Jedziemy na mecze piłkarskie z biletami.
 
Wyjazdy na mecze piłkarskie EUROPA i TOP kluby piłkarskie z biletem na mecze w 2023 i 2024 roku
 
 
 
 
 
 
 
Oferty promocyjne, napisz do nas, określ swoje potrzeby

Wyjazd na wyścig Formula 1 Monza, to ważne wydarzenie w kalendarzu wyścigów samochodowych. Popularny i lubiany wyścig F1 na Monza, tor posiada szybkie proste oraz niezwykle ciasne szykany z ostrymi krawężnikami, Parabolica tam proponujemy bilety. Zakwaterowanie w hotelu 4* w ładnej okolicy, zobacz ofertę.

Formula 1 wyjazd na Monza 2024 | BP Gryf