Biuro organizuje wyjazdy turystyczne & wyjątkowe eventy od 1994 r.
   Dbamy o jakość, bo ilość przychodzi każdego roku jak w turystyce i gospodarce.

 

32 206 96 05

32 253 05 37
pon-pt: 9-17, sob: 10-13
 
Oferty dnia
 
 
BP Gryf adres centrum miasta

   Katowice ul. Opolska 17,
   tel. 32 206 9605, 32 253 0537
   telefon kom. 509 377 825
   kontakty i zobacz dojazd

 
Wakacje wyloty z Niemiec
Blog BP GRYF
Reklama tylko dobre opcje
Buty męskie wyprzedaże i niskie ceny markowe buty
Markowe obuwie męskie
 
 
 

Wyścigi konne to sport królów.

Wyścigi konne to sport królów, historia sięga ponad dwustu lat.
Zaczęło się chyba od pierwszego prywatnego wyścigu dla lokalnych oficerów, zorganizowanego przez trzeciego księcia Richmond w 1801 roku. Powiązania rodzin królewskich z wyścigami konnymi sięgają jeszcze bardziej XVII wieku: Karol II, ojciec pierwszego księcia Richmond, sam jeździł w wyścigach, ustalając nawet zasady i rozstrzygając spory. Biuro Podróży Gryf proponuje wyjazdy na najważniejsze wyścigi konne w Europie i na świecie. W Polsce ta elitarna i widowiskowa dyscyplina sportu nie ma dużej tradycji i zainteresowania, a szkoda.

Organizator wyjazdów na TOP event sportowy.

 
Proponujemy kilka wybranych, ważnych wyścigów konnych.

TOP wyścigi konne Prix de L'Arc de Triomphe 2020
Katar Prix de L'Arc de Triomphe odbędzie się w dniach 3-4 października 2020 Paryż z udziałem widowni!

Organizator wyjazdów na TOP event sportowy.
 
 
„Arc” to najbogatszy wyścig w Europie, w którym spotykają się w jednym wyścigu klasyczni zwycięzcy z Anglii, Irlandii, Francji, Niemiec i Włoch. W połączeniu z pięknem Paryża „Arc” sprawia, że weekend jesienią 2020 roku jest bardzo atrakcyjną propozycją. Największe wyścigi konne na świecie. Jedno z największych wydarzeń sportowych na świecie, odbywa się na naprawdę spektakularnym torze wyścigowym Paris Longchamp Racecourse. Okazja do przeżycia wyścigu z intensywnością emocji i bycia świadkiem ukoronowania nowej legendy.

Wyścig Prix de l'Arc de Triomphe został utworzony w 1920 roku na cześć zwycięskich wojsk, które maszerowały 14 lipca 1919 roku pod Łukiem Triumfalnym. Znana na całym świecie impreza sportowa odbywa się w każdy pierwszy weekend października i gromadzi najlepsze konie pełnej krwi i dżokejów na świecie.  Najbardziej prestiżowy, galopujący wyścig roku. Odbywa się w niedzielę na dystansie ponad 2400 metrów przed ponad 45 000 widzów. Sześć innych wyścigów i liczne atrakcje uzupełniają program dni. BP Gryf zaprasza Cię na to ogólnoświatowe wydarzenie.
 
 
Festiwal Cheltenham 
Nigdy nie zawodzi! uznany jest na całym świecie za szczyt kalendarza wyścigów skokowych. Festiwal to cztery tętniące życiem dni wyścigów zakończą się słynnym Gold Cup w piątek. Wyścigi odbędą  się 16 - 19 marzec 2021 roku (Wt-Pt).

Organizator wyjazdów na TOP event sportowy.
 
 
Cheltenham Festival to wyścig National Hunt w Wielkiej Brytanii, w którym nagrody pieniężne w wyścigu ustępują jedynie Grand National. Czterodniowy festiwal odbywa się co roku w marcu na Cheltenham Racecourse w Cheltenham. Na zachód 100 mil od Londynu.
 
Grand National odbędzie się w kwietniu 2021 r.
„The World’s Greatest Steeplechase” na słynnym torze wyścigowym Aintree.
Aintree Racecourse to tor wyścigowy w Aintree, Metropolitan Borough of Sefton, Merseyside w Anglii, graniczący z Liverpoolem. Tor wyścigowy jest właśnie najbardziej znany z corocznego przeprowadzania słynnego na całym świecie Grand National. Wielkie spotkanie narodowe odbywa się w kwietniu i trwa 3 dni.

Organizator wyjazdów na TOP event sportowy.
 
 
Royal Ascot 15 – 19 czerwiec 2021
Nie ma to jak Royal Ascot - klimatyczny koktajl bezcennych koni i najbardziej niezwykła parada mody na świecie. Łatwo zrozumieć, dlaczego Royal Ascot jest najczęściej uczęszczanym spotkaniem wyścigowym w Wielkiej Brytanii. Doskonała lokalizacja 30 mil od Londynu.

Organizator wyjazdów na TOP event sportowy.

 
Kentucky Derby 30 kwietnia - 1 maja 2021 Churchill Downs, Louisville, Kentucky, USA

Wyjazd na wyścigi konne do USA i tyrystyka.

 
Centralny element Kentucky Derby Festival, „The Run of the Roses”, to najważniejsza impreza wyścigów konnych w Ameryce Północnej i najdłużej funkcjonujący wyścig sportowy w historii Ameryki. Weekend Churchill Downs to nie tylko jeden wyścig, to święto dla fanów, rozrywka na żywo, wykwintnego jedzenia i obserwowania celebrytów. Klejnot w potrójnej koronie, derby to wyścig z pulą nagród w wysokości 1,9 miliona dolarów dla zwycięzcy. Niezależnie od tego, czy siedzisz na Millionaires Row, ocierając się ramionami z celebrytami, czy w centrum akcji w innym terenie. Energia tego wyjątkowego wydarzenia udziela się wszystkim, dzień na Derbach w Kentucky z pewnością pozostanie w pamięci na długo.

Wyścigi konne USA i turystyka

 
W naszej ofercie standardowe wejścia oraz ekskluzywne pakiety, imprezy, koncerty i wydarzenia tylko dla zaproszonych. Obsługa poprowadzi Ciebie i Twojego gościa przez emocje weekendu pełnego akcji. Kto wie, że mogą mieć nawet dobrą wskazówkę lub dwie kogo obstawić.

Wyścigi konne USA i turystyka.
 

Więcej na 2021 rok w uzupełnieniu, BP Gryf
 
 

Komunikaty na start 2021

               Sezon zimowe wakacje, wyjazdy, wycieczki, eventy zima 2021-22 już niebawem! 

Zima 2021 - 22 wyjazdy, bezpieczne wakacje nie tylko narty


        Wyjazdy na zimowe wakacje rok 2021 - 22, mamy nie tylko narty, zapraszamy do kontaktów BP Gryf.

 
Piłkarskie ligi EUROPY z KIBICAMI, startują, mamy pierwsze opcje na sezon 2021 - 22.
Jedziemy na mecze piłkarskie z biletami.
 
Wyjazdy na mecze piłkarskie EUROPA i TOP kluby z biletem na sezon 2021 - 22 roku
 
 
 
 
 
 
 
Zima wybrane oferty na narty
 
 
 
Covid-19 a turystyka lato 2021
Dobrze wiedzieć, opinie, uwagi i bieżące statystyki.

Wyjazdy 2021-22 bez problemów mogą być z "paszportem covidowym" szczepimy się !!!
 
 
Buty sportowe i snikersy i trampki
Dobry sklep zaprasza. Dobry asortyment dla turysty na wyjazdy markowe buty w niskiej cenie.