Biuro organizuje wyjazdy turystyczne & wyjątkowe eventy od 1994 r.
   Dbamy o jakość, bo ilość przychodzi każdego roku jak w turystyce i gospodarce.

 

32 206 96 05

32 253 05 37
pon-pt: 9-17, sob: 10-13
 
Oferty dnia
 
 
Wakacje wyloty z Niemiec
 
 
Olimpiada 2020 Tokio

Olimpiada 2020 Tokio

Wyjątkowe wydarzenie sportowe Igrzyska Olimpijskie 2020 Tokio, propozycje wyjazdów.
 
Olimpiada 2016 Brazylia

Olimpiada 2020 Tokio

Biuro Podróży Gryf przygotowuje propozycje wyjazdów na Igrzyska Olimpijskie do Tokio2020 roku. Japonia była już gospodarzem Letnich Igrzysk w 1964 roku, dlatego po wielu latach ponownie będzie organizować dużą  imprezę sportową i odwiedzi ją w tym czasie wielu turystów, kibiców. Prosimy pamiętać, że wyjazdy należy zaplanować z dużym wyprzedzeniem. Zaczynajmy planować swój niestandardowych wyjazd dużo wcześniej, by mieć większe możliwości i rozpocząć budowę unikalnego wyjazdu. 

Prosimy wysyłać na adres henryk@gryftravel.pl , wstępne zapytania, deklaracje. Wyjazdy będziemy planowali z dużym wyprzedzeniem, kompletujemy grupy. Zamówienia z dużym wyprzedzeniem gwarantują niższą cenę oraz grupową obsługę! Prosimy określić dyscypliny, które chcą Państwo zobaczyć, zakładany termin i długość pobytu w Tokio, im więcej informacji otrzymamy tym łatwiej będzie spełnić Państwa życzenia! 
Zapraszamy!


Igrzyska Olimpijskie 2020 Tokio
 

Na odsłonie i zakładki, będziemy starali się prezentować m.in.:

- Kalendarz wydarzeń , harmonogram  rozgrywek - zakładka powyżej

- Propozycje programowe, wyjazdy na wybrane dyscypliny sportowe - zakłdki powyżej
- Dostępne możliwości zakwaterowania w hotelach 3* 4* i 5* - zakładki powyżej
- Propozycje przelotów z wybranych lotnisk do Tokio - będzie w 2019 roku
- Dodatkowe atrakcje; wycieczki, zwiedzanie - zakładki powyżej
- Inne usługi w tym m.in.: transfery, kolacje w regionalnych restauracjach.

- W miarę możliwości bilety wstępów na wybrane widowiska.
Sprzedaż biletów rozpocznie się na wiosnę 2019 roku.

Tokio szybko staje się jednym z najbardziej oczekiwanych miejsc sportowych wydarzeń - Igrzysk Olimpijskich. W tej światowej metropolii będziemy mogli  zobaczyć największych sportowców na świecie rywalizujących o złoto. Użytych ma zostać 37 obiektów, a w promieniu 8 kilometrów od wioski olimpijskiej zlokalizowanych będzie 28 obiektów podzielonych na dwie strefy – „Dziedzictwa” i „Zatoki Tokijskiej”. Do ceremonii otwarcia i zamknięcia, a także do lekkoatletyki wybudowany zostanie nowy stadion w miejsce obecnego Stadionu Olimpijskiego i będzie to pierwszy stadion w historii Igrzysk Olimpijskich z zamykanym dachem. Dlatego te wydarzenie będzie dla Ciebie cudownym i niezapomnianym wspomnieniem, a dodatkowo doświadczysz wielu wrażeń spektaklu sportowo-kulturalnego, możliwego do zobaczenia raz na 4 lata. Ty możesz tam być i  zobaczyć to wszystko! 


Igrzyska Olimpijskie 2020 Tokio
 

Informacje o Igrzyskach Olimpijskich w Tokio

Pięćdziesiąt sześć lat po zorganizowaniu Igrzysk Olimpijskich, stolica Japonii po raz drugi będzie gospodarzem letniej edycji, od 24 lipca do 9 sierpnia 2020 r. Igrzyska w 1964 r. radykalnie zmieniły kraj. Według organizatorów wydarzenia w 2020 roku Igrzyska Olimpijskie XXXII epoki nowożytnej będą "najbardziej innowacyjnymi i będą opierać się na trzech podstawowych zasadach: dążenia do osobistego sukcesu, akceptowania siebie nawzajem i przekazywania dziedzictwa na przyszłość ".

Dostosowując się do reform zalecanych przez Agendę Olimpijską 2020, Igrzyska w Tokio wykorzystają jak najwięcej istniejących miejsc zawodów, a mianowicie te, które powstały w związku z Igrzyskami w 1964 roku, takie jak prestiżowy Nippon Budokkan dla judo, Park Baji Koen dla imprez jeździeckich, oraz Stadion Narodowy Yoyogi dla piłki ręcznej. Stadion Narodowy w Tokio, w którym odbędą się Ceremonie Otwarcia i Zamknięcia oraz zawody lekkoatletyki, zostanie całkowicie odnowiony. Międzynarodowy Komitet Olimpijski potwierdził także, że na Letnich Igrzyskach 2020 będzie pięć nowych sportów : baseball, wspinaczka, karate, skateboarding i surfing. Natomiast szachy nie zostały zaakceptowane jako część olimpijskiego panteonu sportu na rok 2020.

Igrzyska Olimpijskie 2020 Tokio

MAskotka Igrzysk Olimpijskich

W swoim tradycyjnym futurystycznym stylu maskotka odzwierciedla koncepcję "innowacji od harmonii". Na czole widnieje emblemat z gier Tokyo 2020, których tradycyjny motyw szachowy składa się z niebieskich prostokątów w trzech różnych rozmiarach. Twórcą tej maskotki jest Ryo Taniguchi.

 
Pakiety wyjazdy na IO 2020 Tokio

Pakiety wyjazdy na IO 2020 Tokio

Igrzyska Olimpijskie, co cztery lata narody świata spotykają się, by obserwować jak najwięksi sportowcy rywalizują o złoto. BP Gryf proponuje wyjazdy do Tokio na igrzyska olimpijskie w 2020 roku. Kolejne Letnie Igrzyska odbędą się w 2020 roku w mieście tętniącej życiem. Metropolia Tokio jest jednym z najbardziej fascynujących i kosmopolitycznych miast na świecie. Oglądaj jedno z najbardziej spektakularnych międzynarodowych wydarzeń na świecie w niezapomnianym otoczeniu. Musimy też pamiętać! jedziemy do kraju zupełnie innej kultury zachowań, innej kuchni oraz zwyczajów. Każdy uczestnik musi dostosować się do tego miejsca. Turyści z Japonii w Polsce zachowują dystans do naszych - polskich zwyczajów, choć tak samo mogą być dla nich dziwne, szokujące!

Wyjazdy do Tokio 2020 na Igrzyska Olimpijskie

Pakiety wyjazdowe na Igrzyska Olimpijskie do Tokio
,
poniżej pierwsze informacje.


Poniżej pakiety (publikowane przez BP Gryf od sierpień 2018) pochodzą od naszych partnerów zagranicznych, dużych operatorów, wykupili, załatwili w hotelach duże ilości na całość trwania eventu! Na teraz (08.2018) nie ma możliwości wykupienia pojedynczych pokoi! Nie można liczyć, że coś może być później taniej? Nad tym też pracujemy, ale to będzie możliwe w 2019 roku. Japonia należy do najdroższych kierunków zawsze! taki event generuje olbrzymią ilość klientów z Azji i całego świata. Dlatego nie można oczekiwać niskich kosztów wyjazdu na IO Tokio 2020.
 

1) opcja pakiet dostosowany do zamówienia, do uzgodnienia, przykładowe ceny.

Poniżej pakiety podróży na Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020 zawierają:
- Zakwaterowanie Hotel 3, 4 lub 5-gwiazdkowy położony w pobliżu Igrzysk, śniadania.
- Pakiet wycieczek po Tokio, min. 1 na osobę.
- BLH strefa hospitality (napoje i przekąski), codzienna wyznaczona strefa.
- Pass Metro komunikacji miejskiej w Tokio.
- W zależności od dat pobytu, ceremonie otwarcia i zamknięcia (w tym kolacja i napoje), wspólne oglądanie na dużym ekranie.
- Codzienna pomoc na miejscu przez cały pobyt w języku angielskim,
- Dodatkowe wycieczki dostępne jako dodatki do wykupienia.
 
Uwaga: ceny nie zawierają koszyu przelotu, transferów z/na lotnisko. Ceny przewoźników mogą być podane na ok. 1 rok przed wylotem. Kto pierwszy wykupi bilety na przelot, dostanie niższą cenę!
 

Hotele

7 dni / 6 nocy

10 dni / 9 nocy

13 dni / 12 nocy

19 dni / 18 nocy

3***

$4 195

$5 300

$6 425

$8 675

4****

$5 075

$6 650

$8 225

$11 375

5*****

$8 225

$13 375

$14 525

$20 825


Odbierz 250 $ zniżki z dowolnego pakietu, za wcześniejsza rezerwacje, teraz do 1 października 2018. Będzie to najniższa oferowana cena, zamówienia podlegają zwrotowi tylko do 1 stycznia 2019. Zablokuj zniżkę już dziś!
Możesz zamówić pokój za jedyne 500 $ depozytu na osobę, który podlega zwrotowi aż do 1 stycznia 2019 roku. Po tym terminie nie ma możliwości anulacji zwrotu zapłaconych przedpłat!

Warunki zamówień rezerwacji wynikają z lokalnych uwarunkowań oraz naszych sprawdzonych partnerów do obsługi tego typu TOP Eventów sportowych. Nie możemy ich zmienić! 

Szczegóły dotyczące pakietu:
Pakiet 7-dniowy na 6 nocy obejmuje:
- 7-dniowy i 6-dniowy pobyt w hotelu w Tokio, wygodnie zlokalizowanych w samym środku akcji. - Codzienne śniadanie w hotelu, 
 
- Jedno doświadczenie kulturowe lub wycieczka widokowa (lista opcji będzie podana latem 2019). Będziesz miał okazję odkryć Tokio i kulturę tego miasta gospodarza w najlepszym formacie, który pasuje do Twoich zainteresowań i umiejętności. 
- w Tokio Gościom przysługuje Metro Pass Tokio.
- 500 USD kredytu na osobę na dodatkowe wycieczki.
oraz
Ekskluzywne codzienne wejście do Strefy Gościnnej BLE. Każdego wieczoru od 25 lipca do 8 sierpnia. Odpoczynek od napiętego grafiku, fani i rodziny olimpijskie, czas w relaksującej, rodzinnej atmosferze , kilka drinków i smacznych przekąsek.
 
Ekskluzywne wydarzenia: Goście przebywający 24 lipca lub 8 sierpnia otrzymają również zaproszenie na bezpłatną i ekskluzywną imprezę widokową BLE Opening Ceremonies (24 lipca) oraz BLE Closing Ceremonies Viewing Party (9 sierpnia) - żywność i napoje wspólne oglądanie uroczystości na dużych ekranach.
Na miejscu lokalna pomoc od anglojęzycznych przewodników i tłumaczy
 
Profesjonalne planowanie podróży przed podróżą oraz na miejscu dostęp do usługi Concierge (Konsjerż) w celu uzyskania dodatkowych biletów, wycieczek itp.

Wyjazdy na Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020
 
Inna opcja!
2) opcja pakiet Hotel Grand Palace 4*, doskonała lokalizacja w centrum Tokio, w sąsiedztwie Pałacu Cesarskiego, Ogrodów Kitanomaru i Hali Budokan, zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla przyjemności. Łatwy dostęp do wszystkich Tokio przez Tokyo Metro Subway System Kudanshita. Stacja znajduje się 50 metrów od przedniego wejścia do hotelu. Dzielnice Marunouchi, Ginza, Akihabara, Shinjuku, Shibuya i Roppongi znajdują się w odległości 15 minut jazdy metrem. Terminal stacji Tokyo znajduje się 1,6 km od hotelu. 

Wyjazdy na IO Tokio 2020 organizator


Hotel Grand Palace 4* Tokyo, możliwość zobaczenia  6 dyscyplin.
pobyt 23.07 - 28.07.2020, 6 dni - 5 nocy (CSPAP-4S-23): ceny od 6190 USD
pobyt 28.07 - 01.08.2020, 5 dni - 4 noce (CSPAP-4S-28): ceny od 5300 USD
pobyt 01.08 - 05.08.2020, 5 dni - 5 noce (CSPAP-4S-01): ceny od 5300 USD
pobyt 05.05 - 20.08.2020, 6 dni - 5 nocy (CSPAP-4S-23): ceny od 6190 USD
ceny od osoby w pokoju dla 2 osób, oferta z 08.2018!
 
Pakiet zawiera:
- Zakwaterowanie - w hotelu Grand Palace 4* Tokyo, położony w doskonałej lokalizacji ze spektakularnym widokiem na miasto w pobliżu terminalu dworca Tokio i dzielnicy Imperial z doskonałymi połączeniami do metra, kolei (JR) i lotnisk.
- Wyżywienie - codzienne śniadanie serwowane w hotelu w pakiecie.
- Poczęstunek bilet wstępu (dla gościa), wyśmienite jedzeniem, napoje i rozrywka w samym sercu Tokio; konkretna data, czas sesji i lokalizacja zostaną ogłoszone w późniejszym terminie.
- Wycieczka (1) ze zwiedzaniem jednego z zabytków Tokio podczas pobytu, który zostanie ogłoszony w późniejszym terminie.

Za dodatkową opłatą: Przelot do Tokio, transport lotniczy do / z Tokio w Japonii, bilety na wydarzenia

Dyscypliny, bilety - w tej chwili nie są dostępne żadne bilety. Nabywcy pakietów będą mieli prawo do priorytetowego dostępu do biletów, gdy formalna sprzedaż zostanie otwarta na wiosnę 2019 r. (Może ulec zmianie).
Lokalna obsługa, rezydenci i kontakt w języku angielskim.
 
 
Harmonogram Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020

Harmonogram Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020

Ceremonia otwarcia Igrzysk rozpocznie się 24 lipca 2020 roku, natomiast już 22 i 23 lipca odbędą się zawody piłki nożnej. Dzień 9 sierpnia będzie dniem zakończenia Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020.
Harmonogram Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020.

 

Rozgrywane zawody

1

Finały

CZ

Ceremonia zamknięcia


Lipiec / Sierpień

25

26

27

28

29

30

31

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Finały

Sob

Nie

Pon

Wto

Śro

Czw

Pia

Sob

Nie

Pon

Wto

Śro

Czw

Pia

Sob

Nie

Ceremonie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CZ

 

Badminton

 

 

 

 

 

 

1

2

2

 

 

 

 

 

 

 

5

Boks

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

5

5

13

Golf

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

1

 

2

Gimnastyka

 

 

1

1

1

1

1

1

5

5

 

 

1

1

 

 

18

Hokej na trawie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

1

 

2

Jeździectwo

 

 

 

2

 

 

 

 

 

1

1

1

1

 

 

 

6

Judo

2

2

2

2

2

2

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14

Kajakarstwo

 

 

 

1

1

2

 

 

 

 

 

4

4

 

4

 

16

Kolarstwo

1

1

 

 

2

2

2

1

1

1

3

 

 

2

1

1

18

Koszykówka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

1

2

Lekkoatletyka

 

 

 

 

 

 

2

2

4

6

6

5

6

7

8

1

47

Łucznictwo

 

1

1

 

 

 

1

1

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Pięciobój nowoczesny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

1

 

2

Piłka nożna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

1

 

2

Piłka ręczna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

1

2

Piłka wodna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

 

1

2

Pływanie

4

4

4

4

4

4

4

4

 

 

 

1

1

 

 

 

34

Pływanie synchroniczne

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

 

1

 

 

2

Podnoszenie ciężarów

1

2

2

2

2

 

2

1

1

1

1

 

 

 

 

 

15

Rugby

 

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Siatkówka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

1

 

1

1

4

Skoki do wody

 

1

1

1

1

 

 

 

1

 

1

 

1

 

1

 

8

Strzelectwo

2

2

2

2

1

2

1

2

1

 

 

 

 

 

 

 

15

Szermierka

1

1

1

1

2

1

1

1

1

 

 

 

 

 

 

 

10

Taekwondo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

2

2

2

 

8

Tenis stołowy

 

 

 

 

 

 

 

2

3

 

 

 

 

 

 

 

5

Tenis ziemny

 

 

 

 

 

 

 

2

3

 

 

 

 

 

 

 

4

Triathlon

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

1

 

 

 

 

 

2

Wioślarstwo

 

 

 

 

 

3

3

4

4

 

 

 

 

 

 

 

14

Zapasy

 

2

2

3

 

2

2

 

2

2

3

 

 

 

 

 

18

Żeglarstwo

 

 

 

 

 

 

 

 

2

2

2

1

1

1

1

 

10

Suma finałów

11

16

16

21

19

19

23

21

25

20

19

15

23

17

30

11

306

Lipiec / Sierpień

25

26

27

28

29

30

31

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Finały

Sob

Nie

Pon

Wto

Śro

Czw

Pia

Sob

Nie

Pon

Wto

Śro

Czw

Pia

Sob

Nie


 
Tokio IO 2020 ceny biletów

Tokio IO 2020 ceny biletów

Oficjalne ceny biletów na Igrzyska Olimpijskie w Tokio 2020, po przeliczeniu Jeny na złotówki. Jedynym oficjalnym sprzedawcą biletów w Polsce jest PKOL i/lub upoważniony w tym celu sprzedawca. O bilety trzeba będzie starać się jak najwcześniej w 2019 roku. Będziemy to ułatwiać i załatwiać dla naszych klientów. W późniejszym czasje pozostaną inne ścieżki, już raczej znacznie droższe!

Przykładowe wartości, netto.

Konkurencja

cena od

cena do

Ceremonia otwarcia

462 zł

11 550 zł

Ceremonia zamknięcia

462 zł

8 470 zł

Sport / dyscyplina

 

 

Pływanie

223 zł

4 158 zł

Pływanie -nurkowanie

135 zł

1 174 zł

Pływanie artystyczne

154 zł

1 733 zł

Pływanie (piłka wodna)

116 zł

693 zł

Pływacki (maraton)

135 zł

212 zł

Łucznictwo

116 zł

270 zł

Lekkoatletyka (na stadionie)

116 zł

5 005 zł

Lekkoatletyka (maraton)

96 zł

231 zł

Lekkoatletyka (Race Walk)

bilety nie będą sprzedawane

Badminton

154 zł

1 733 zł

Baseball

154 zł

2 599 zł

Softball

96 zł

982 zł

Koszykówka (3x3)

116 zł

693 zł

Koszykówka

116 zł

4 158 zł

Boks

135 zł

1 733 zł

Kajak (Slalom)

116 zł

385 zł

Kajak (Sprint)

116 zł

366 zł

Kolarstwo (BMX Freestyle)

154 zł

385 zł

Kolarstwo (wyścigi BMX)

116 zł

481 zł

Kolarstwo (rower górski)

135 zł

193 zł

Kolarstwo drogowe

135 zł

212 zł

Jazda na rowerze (Track)

154 zł

558 zł

Jeździectwo (ujeżdżenie, zawody, skoki)

116 zł

616 zł

Szermierka

116 zł

443 zł

Piłka nożna

96 zł

2 599 zł

Golf

116 zł

385 zł

Gimnastyka (artystyczna)

154 zł

2 772 zł

Gimnastyka (rytmiczna)

154 zł

1 386 zł

Gimnastyka (trampolina)

212 zł

616 zł

Gra w piłkę ręczną

135 zł

770 zł

Hokej

96 zł

385 zł

Dżudo

154 zł

154 000 zł

Karate (Kata, Kumite)

135 zł

493 zł

Pięciobój nowoczesny

96 zł

154 zł

Wioślarstwo

116 zł

366 zł

Rugby

96 zł

982 zł

Żeglarstwo

116 zł

212 zł

Strzelanie

96 zł

212 zł

Skateboard, deska (Park, Street)

154 zł

443 zł

Wspinaczka sportowa

116 zł

481 zł

Surfing

zostanie ogłoszone później

Tenis stołowy

135 zł

1 386 zł

Taekwondo

116 zł

366 zł

Tenis

116 zł

2 079 zł

Triathlon

154 zł

308 zł

Siatkówka (siatkówka plażowa)

135 zł

1 733 zł

Siatkówka (siatkówka)

154 zł

3 138 zł

Podnoszenie ciężarów

96 zł

493 zł

Wrestling, sporty walki

154 zł

1 733 zł


 
Lista obiektów na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio

Areny i stadiony Igrzysk Olimpijskich w Tokio

Igrzyska Olimpijskie 2020 w Tokio wykorzystają jak najwięcej istniejących miejsc do zawodów; prestiżowy Nippon Budokkan dla judo, Park Baji Koen dla imprez jeździeckich, oraz Stadion Narodowy Yoyogi dla piłki ręcznej. Stadion Narodowy w Tokio, w którym odbędą się ceremonie otwarcia i zamknięcia oraz zawody lekkoatletyki. Stadion zostanie całkowicie odnowiony oraz jako pierwszy stadion w historii Igrzysk Olimpijskich będzie posiadał zamykany dach. Międzynarodowy Komitet Olimpijski potwierdził także, że na Letnich Igrzyskach 2020 będzie pięć nowych sportów : baseball, wspinaczka, karate, skateboarding i surfing.

Igrzyska olimpijskie 2020 Tokio

1. Strefa Dziedzictwa

Igrzyska olimpijskie 2020 Tokio

Obiekt

Wydarzenia i rozgrywane dyscypliny

Liczba miejsc

Stadion Olimpijski

ceremonie otwarcia i zamknięcia igrzysk, lekkoatletyka, piłka, nożna, rugby

80 000

Hala sportowa w Tokio

tenis stołowy

8000

Stadion Narodowy Yoyogi

piłka ręczna

12 000

Nippon Budōkan

judo

11 000

Ogrody Pałacu Cesarskiego

kolarstwo szosowe (start)

1000

Międzynarodowe Forum w Tokio

podnoszenie ciężarów

5000

Ryōgoku Kokugikan

boks

10 000


2. Strefa Zatoki Tokijskiej

Igrzyska olimpijskie 2020 Tokio
 

Obiekt

Rozgrywane dyscypliny

Liczba miejsc

Ariake Arena

siatkówka

15 000

Tor BMX w Ariake

BMX

5000

Welodrom w Ariake

kolarstwo szosowe

5000

Olimpijskie Centrum Gimnastyki

gimnastyka (artystyczna, 

sportowa, skoki na trampolinie)

12 000

Park Tenisowy w Ariake

tenis

10 000 / 5000 / 3000 / 2000

Park na wybrzeżu Odaiby

triathlon, pływanie (maraton)

10 000

Park Shiokaze

siatkówka plażowa

12 000

Tokyo Big Sight – hala A

zapasy

10 000

Tokyo Big Sight – hala B

szermierka, taekwondo

8000

Stadion hokejowy w parku Ōi

hokej na trawie

10 000 / 5000

Tor do krosu w Umi no Mori

jeździectwo (kros)

20 000 (stojących)

Kanał wodny w Umi no Mori

wioślarstwo, kajakarstwo

14 000 (siedzących)
10 000 (stojących)

Trasa do kolarstwa górskiego
w Umi no Mori

kolarstwo górskie

2000 (siedzących)
23 000 (stojących)

Enoshima Yacht Harbour

żeglarstwo

 

Tor do slalomu w parku Kasai

kajakarstwo górskie

12 000 (siedzących)
3000 (stojących)

Saitama Super Arena

koszykówka

37 000

Pole łucznicze na Yumenoshimie

łucznictwo

7000

Stadion na Yumenoshimie

jeździectwo

18 000

Olimpijskie Centrum Sportów Wodnych

pływanie, skoki do wody, pływanie synchroniczne

20 000

Water Polo Arena

piłka wodna

6500


3. Inne obiekty


Igrzyska olimpijskie 2020 Tokio
 

Obiekt

Rozgrywane dyscypliny

Liczba miejsc

Centrum sportowe w lesie Musashino

Pięciobój nowoczesny (szermierka), 
badminton

8000

Park w lesie Musashino

kolarstwo szosowe (meta)

1000

Stadion piłkarski w Tokio

pięciobój nowoczesny, piłka nożna

50 000

Strzelnica w Asace

strzelectwo

4600 / 3000

Kasumigaseki Country Club

golf

1000 (siedzących)  24 000 (stojących)

4. Stadiony piłki nożnej poza Tokio


Igrzyska olimpijskie 2020 Tokio

Stadion

Pojemność

Sapporo Dome

41 000

Stadion Miyagi

50 000

Stadion Saitama

64 000

Międzynarodowy Stadion Jokohama

72 000

Wszystkie obiekty położone bardzo blisko siebie, jak na tak dużą metropolie.

Wyjazdy na Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020

 
Tokio 10 TOP atrakcji

Tokio 10 TOP atrakcji

Tokio jest organizatorem Igrzysk Olimpijskich w 2020, odbędą się w dniach od 24 lipca do 9 sierpnia 2020 r. Biuro Podróży Gryf jest organizatorem wyjazdów, przyjmujemy zgłoszenia zapytania. Proszę wysyłać na adres henryk@gryftravel.pl , robimy to z dużym wyprzedzeniem, kompletujemy grupy. Zamówienia z dużym wyprzedzeniem gwarantują niższą cenę oraz grupową obsługę!

1. Tokio Shibuya atrakcje
Shibuya jest dzielnicą rozrywki, dużo dobrych restauracji (z izakay i karaoke), nocne kluby, dużo sklepów - można zrobić dobre zakupy w tym elektronika. To tętniące życiem miejsce na spacery w  niekończących się neonach, to jest jasne światło Tokio. Dzielnica Shibuya to prawdopodobnie najbardziej znane miejsce w Tokio i Japonii… tam kręcono wiele znanych akcji filmowych.

 
2. Tokio Skytree
Jeden z najwyższych budowli na świecie z tarasem widokowym, ponad pół kilometra w niebo. Tokyo Skytree jest najwyższą budowlą w Japonii na 634 metrów.Taras widokowy skytree ma powierzchnię szklanej podłogi. Jest tam restauracja i kawiarnia na poziomie 350 metrów, posiłki w restauracji od 6000 jenów za lunch i 12.000 jenów za kolacje.

 
3. Tokio West Shinjuku
W okolicy stacji Shinjuku znajduje się największa dzielnica wieżowców w Tokio. Obszar ten oferuje luksusowe hotele, domy towarowe i restauracje. Obszar jest przede wszystkim dzielnicą biznesową, siedzibą wielu największych firm w Japonii i Tokyo City Hall. 


4. Tokio Odaiba
Odaiba jest sztuczną wyspą w Zatoce Tokijskiej, (kiedyś były tam  instalacje wojskowe), teraz jest obszarem rekreacyjnym, rozrywkowym, handlowym i wystawienniczym, czasem nazywana rajską wyspa Tokio.


 
5. Tokio Świątynia Sensoji

Sensoji jest najstarszą i najczęściej odwiedzanych świątynią w Tokio. Jest również miejscem największego festiwalu w Tokio: Sanja Matsuri.

6. Tokio Imperial Palace

The Imperial Palace jest domem cesarza Japonii. Pałac jest otoczony systemem fos, ogrodami i parkami. Można zarezerwować wycieczkę po japońsku na teren pałacu, co nie jest łatwe. Światowi przywódcy, dyplomaci i politycy często odwiedzają cesarski pałac, grody i parki, które są otwarte dla publiczności.

7. Tokio Akibara centrum elektroniki

Akihabara (Akiba) to dzielnica w centrumTokio, która słynie z wielu sklepów elektronicznych. Duże centrum handlu sprzętem elektronicznym, grami komputerowymi. Akiba promowana jest jako światowe centrum handlu  technologią elektroniczną. Setki sklepów elektronicznych, począwszy od maleńkich straganów, specjalizujących się w sprzedaży wybranych komponentów elektroniki do dużych sklepów. Oferują one wszystko od najnowszych komputerów, aparaty fotograficzne, telewizorów, telefonów komórkowych, drobnej elektroniki i sprzętu AGD do towarów używanych oraz elektronicznego złomu.

8. Tokio Meiji Shrine

Meiji jest najczęściej odwiedzanym sanktuarium w Tokio. Zajmuje 175 akrów lasu w środku Tokio. Drzewa w lesie zostały podarowane przez każdego prefektora Japonii i obejmują łącznie 365 gatunków. Sama świątynia nie jest spektakularna, jednakże jest miejscem dla wielu ciekawych wydarzeń i stałym strumieniem rytuałów i ceremonii, takich jak wesela, posiada również imponującą bramę Torii.

9. Tokio City Hall
Tokio Ratusz był najwyższym budynkiem w Tokio do 2006 oferuje dwie bezpłatne platformy widokowe, które zapewniają wspaniałe widoki na miasto i góry Fuji w jasny dzień ..

10. Tokio pozycja mamy kilka propozycji,  trudny wybór, ale może być Twoja sugestia, jesteśmy otwarci na propozycje i uwagi. Zaprasza BP GRYF

 
Formularz kontaktowy
 
 
 
 
 
 
 
 

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe

W ciągu 24 godzin lub wcześniej, postaramy się wysłać propozycje, lub zadać dodatkowe pytanie uzupełniające. Prosimy pamiętać im więcej, im bardziej szczegółowe będzie zapytanie ułatwi nam i przyspieszy opracowanie oferty zgodnej z oczekiwaniami, udzielenie odpowiedzi.

 
 
 
Wyjazdy ligowe mecze piłkarskie z biletem na mecz, dobre pakiety z hotelem i dodatkowe świadczenia
 
 
 
 
 
 
 
Włochy zima narty losowe oferty z wybranych obszarów narciarskich
 
 
 
 • Hotel Europa

  Hotel położony w regionie Val di Fassa w spokojnej okolicy, wyciągi w Catinaccio.
 • Rezydencja Contrin

  Zakwaterowanie w obiekcie o dobrej lokalizacji, która pozwala na połączenie z karuzelą narciarską Sella Ronda...
 • Rezydencja Club Al Sole

  Zakwaterowanie w apartamentach dla 4 osób w Canazei w regionie Val di Fassa.
 • Aparthotel Princess

  Aparthotel znajdujący się w regionie narciarskim Val di Fassa.
 •  
 
 
 • Rezydencja MARMOLADA

  Rezydencja położona w Bosco Verde na wysokości 1.200 m n.p.m. w obrębie obszaru narciarskiego Arabba-Marmolada...
 • Rezydencja Baita Antlia

  Zakwaterowanie w rezydencji znajdującej się przy wyciągach w Arabbie
 • Villagge Precomun

  Zakwaterowanie w apartamentach dla 4-6 osób w rejonie Arabby, 250 m od wyciągu
 •