Biuro organizuje wyjazdy turystyczne & wyjątkowe eventy od 1994 r.
   Dbamy o jakość, bo ilość przychodzi każdego roku jak w turystyce i gospodarce.

 

32 206 96 05

32 253 05 37
pon-pt: 9-17, sob: 10-13
 
Oferty dnia
 
 
BP Gryf adres centrum miasta

   Katowice ul. Opolska 17,
   tel. 32 206 9605, 32 253 0537
   telefon kom. 509 377 825
   kontakty i zobacz dojazd

 
Wakacje wyloty z Niemiec
blog.gryftravel.pl
 
 

Najbardziej atrakcyjne kierunki na zagraniczne wyjazdy na narty

Zimą wiele osób decyduje się na wyjazd w celach wypoczynkowych. W zależności od preferencji może to być kierunek krajów ciepłych lub chłodniejszych. Nie ulega jednak wątpliwości, że we wspomnianym sezonie bardzo często wybierany jest urlop oferujący atrakcje w postaci jazdy na nartach. Relaks w formie aktywnej może być niezwykle interesujący i regenerujący. Popularnością cieszą się wyjazdy free ski, które zazwyczaj obejmują karnet wstępu na okoliczne stoki oraz wyciągi w cenie. Może to być bardzo korzystna opcja. Trzeba jednak podjąć jeszcze decyzję, gdzie pojedziemy na zimowe wakacje. Jakie kierunki można polecić narciarzom? Zalecamy podejmowanie decyzji jak najwcześniej.

Wyjazdy na narty do Włoch

Czy warto brać pod uwagę wyjazd na narty do Włoch? Włochy oferują naprawdę wiele narciarzom, którzy zdecydują się, aby spędzić swój urlop właśnie tutaj. Oprócz typowo sportowych atrakcji można liczyć tutaj również na malownicze krajobrazy i możliwość obcowania z przyrodą, jaką dają parki narodowe. Choć Włochy kojarzą się zazwyczaj z latem, słońcem i pizzą, to w zimie także jest tutaj co robić. Alpy cieszą się uznaniem nie od dziś i wielu turystów przyjeżdża tu na typowo zimowy wypoczynek. Wśród miejscowości, które warto odwiedzić, wymienić można chociażby:

Marilleva i Free Ski

Val di Fiemme

Livigno

Passo del Tonale

Passo del Tonale - Pontedilegno i lodowiec Presena 3000 m.

To nie wszystkie miejsca, w których można doskonale wypocząć w okresie zimowym. Warto jednak wziąć je pod uwagę, gdyż ośrodki tam położone oferują naprawdę wysoką jakość. W zależności od obiektu i okolicy nieraz są do dyspozycji także dodatkowe atrakcje. Wyjazd na narty do Włoch może być naprawdę udaną wycieczką, która dostarczy rozrywki i ruchu.

Wyjazdy na narty do Austrii

Kolejnym popularnym rozwiązaniem dla podróżników zimowych jest wyjazd na narty do Austrii. Tutaj również znaleźć można wiele ośrodków wypoczynkowych oraz ofert typu free ski, które ostatnimi czasy cieszą się prawdziwym powodzeniem. Oprócz stoków i wyciągów warto wybrać się również na baseny termalne, które mogą stanowić doskonałe urozmaicenie całego urlopu i atrakcyjną rozrywkę dla amatorów wody. W kwestii aktywnego spędzania czasu dobrym rozwiązaniem nieraz jest wypróbowanie okolicznych obiektów sportowych, takich jak chociażby korty tenisowe. Natomiast metodą na relaks w nieco innym stylu może być tutaj sauna, czy masaż. Interesującą do odwiedzenia miejscowością w sezonie zimowym na terenie Austrii może być, na przykład:

Bad Kleinkirchheim

Sankt Leonhard

Innsbruck
 

Innsbruck na narty mamy ciekawe rozwiązania 4 star i Free Ski

Wszystko zależy od wybranej oferty.  Austra zawsze jest pełna na zimowy wypoczynek od najniżych kategorii do 5 star, o czym świadczy wielu turystów przyjeżdżających tutaj w czasie zimy.

Amatorzy narciarstwa w zimie mogą naprawdę efektywnie wypocząć, dając upust swojemu zamiłowaniu do nart. Relaks przybierać może różne formy - niektóre z nich są mniej lub bardziej aktywne. Niemniej jednak wiemy, że spędzanie czasu w ruchu stanowi doskonałą rozrywkę, a jednocześnie jest okazją do przebywania na świeżym powietrzu i podziwiania widoków, jakie mają do zaoferowania poszczególne lokalizacje.

Na nartach we Włoszech można jeździć w sześciu głównych regionach narciarskich. Doliny: Val di Fiemme, Val di Fassa, Val di Sole, Val di Aosta, Alta-Valtellina, Piemont. Narty we Włoszech tradycyjnie uważane za tanie rozwiązanie dla tych, którzy poszukują wyjazd narciarski w Alpach. To nie znaczy jednak, że włoskie ośrodki narciarskie są w jakikolwiek sposób gorsze. Włoskie ośrodki narciarskie zaliczają się do wielkich światowych resortów, oferują setki kilometrów tras i wyciągów.

Marilleva jest ośrodkiem narciarskim regionu Val di Sole, który dzieli się odpowiednio według wysokości na Marillevę 900 oraz Marillevę 1400, obie lokalizacje dostępne są za pomocą drogi oraz nowoczesnej kolejki linowej. Marilleva przyjmuje na pobyt ok. 10 000 osób jednorazowo. Na wysokości 900 metrów znajduje się baza wyjściowa: zakwaterowanie, parkingi, a biegnąca wyżej droga stanowi połączenie z wyciągami, dojazd do hoteli, apartamentów i innych obiektów na poziomie Marilleva 1400. Stoki narciarskie resortu są połączone za pomocą wyciągów z Folgaridą oraz Madonną di Capmiglio tworząc karuzelę narciarską, dobre oferty BP Gryf.

Marilleva 1400 na narty to dobra decyzja.
 
Narciarski ośrodek Marilleva 1400 to również tygodnie Free Ski organizator wyjazdów BP Gryf dobre niedrogie oferty. Ośrodek lubiany przez polskich narciarzy, głównie z powodu lokalizacji zakwaterowania na stoku przy wyciągach. Większość nartostrad wytyczona jest w lesie na wysokości 900-2180 m, dzięki czemu jazda jest bardzo urozmaicona. Udogodnienia dla  zwolenników deski. Połączenie wyciągami z Madonna di Campiglio i Folgaridą.

Dolina Val di Fiemme jest przedsionkiem Dolomitów, skład wchodzi 5 ośrodków narciarskich: Alpe Cermis, Alpe Lusia, Passo Lavazè, Passo Rolle i największe Ski Center Latemar, w sumie ponad 115 km dobrze przygotowanych nartostrad. Dolina ciągnie się na długości 35 km między Val di Fassa na północnym wschodzie i Val di Cembra na południowym zachodzie. Val di Fiemme wchodzi w skład kompleksu narciarskiego Dolomiti Superski (1 200 km tras), posiada 150 km tras zjazdowych, obsługiwanych przez ponad 50 wyciągów. Wyciągi  rozlokowane w pięciu głównych ośrodkach: Ski Center Latemar, Passo Rolle, Alpe Cermis, Alpe Lusia i Oclini/Jochgrimm.

Oferty, wyjazdy dobre propozycje.

Zobacz propozycje dla narciarzy

 
 
Komunikat 2021 na start

 Komunikat, informujemy, COVID-19 oraz urzędowe obostrzenia od połowy marca 2020, wprowadziły nam zmiany w funkcjonowaniu firm
i życia. Aktualnie pełnimy dyżury od pn-pt w godzinach 09:00 do 17:00. Mamy marzec 2021 roku, funkcjonujemy. Prosimy dzwonić i pisać
na e-maile. Za utrudnienia przepraszamy, BP GRYF / tel. awaryjny 509 377 825.

Na lato 2021 wyjazdy, bezpieczne


Wyjazdy na letnie wakacje 2021. Zapraszamy do kontaktów BP Gryf. 

 
ZIMA wyjazdy na narty i po zdrowie, baseny termalne, blisko Polski, dobre oferty.
Wyjazdy na narty oraz baseny termalne dobre opcje na LATO i zimę dla narciarzy
 
 
 
Kiedy pojedziemy na dobry mecz! w 2021 roku.
Jedziemy na mecze piłkarskie z biletami.
Dobre pytanie kiedy? będą mecze w 2021 roku. Ligi europejskie i udział kibiców w ograniczonej ilości, czekamy na dobre wieści!
 
Wyjazdy na mecze piłkarskie EUROPA i kluby z biletem. Powoli wracamy, nowy sezon 2020-21
 
 
 
 
 
 
 
Covid-19 a turystyka, opinie, statystyki i wyjazdy na narty w sezonie 2020-21 roku.
Dobrze wiedzieć, opinie, uwagi i bieżące statystyki.
Trudno być ciągle poprawnym widząc nieracjonalne, nieadekwatne, nielogiczne decyzje?
Dla narciarzy analiza regionów narciarskich, online pod kontem covid-19. Zobacz dobre informacje.
 
Włochy zima narty losowe oferty z wybranych obszarów narciarskich 2020-21 już jest w uzupełniamy!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Słowacja na narty to dobre rozwiązanie, blisko, tanio i bezpiecznie. Dobre warunki narciarskie.
Dobre warunki narciarskie i niskie ceny.
Dlaczego warto pojechać na narty w sezonie 2020 - 21 na Słowacje? [ zobacz oferty ] najtańsza na rynku.