Biuro organizuje wyjazdy turystyczne & wyjątkowe eventy od 1994 r.
   Dbamy o jakość, bo ilość przychodzi każdego roku jak w turystyce i gospodarce.

 

32 206 96 05

32 253 05 37
pon-pt: 9-17, sob: 10-13
 
Oferty dnia
 
 
BP Gryf adres centrum miasta

   Katowice ul. Opolska 17,
   tel. 32 206 9605, 32 253 0537
   telefon kom. 509 377 825
   kontakty i zobacz dojazd

 
Wakacje wyloty z Niemiec
blog.gryftravel.pl
 
 

Sylwester w Budapeszcie koncerty i gala w Danube Palace

Budapeszt Pałac Dunaju - Duna Palota, propozycja Koncert i Gala Sylwestrowa. Pałac to neobarokowa sala koncertowa wybudowana w latach 1883-1885 i była znana jako kasyna Lipótváros - arystokratyczny klub rozrywkowy. Pałac służył jako miejsce kultury, wspierając wielu młodych artystów. Siedziba Danube Symphony Orchestra, Danube Palace adres: Zrínyi utca 5, 1051 Budapeszt. BP Gryf zaprasza do Budapesztu na świętowanie Nowego Roku.

Koncert z Danube Symphony Orchestra jest doświadczeniem, którego nie zapomni nikt kto odwiedzi Budapeszt. Rozpocznij nowy rok specjalnym programem zawierającym słynne utwory, słynne dzieła Mozarta, Liszta czy Gershwina, którym towarzyszy tradycyjny węgierski instrument ludowy. Początek nowego roku z unikalnym i niezapomnianym wykonaniem Danube Symphony Orchestra, koncert Sylwestrowy w Pałacu Dunaju.
 
Świętuj Nowy Rok w stylu XIX wieku. Budapeszt pokazuje swoją klasę 31 grudnia dzięki tej wyjątkowej kombinacji programów. Impreza składa się z pysznej, 5-daniowej kolacji z starannie dobranym menu na tę okazję oraz inne bardzo ciekawe opcje poniżej w naszej ofercie BP Gryf.
 

Wyjazdy na koncerty Budapeszt
 

W sali teatralnej z kopułą szklaną wyróżnia się  bogate zdobienie złota i ozdoby stiukowe. Malowidła gatunkowe Lajosa Márka oraz obrazy Zsigonda Vajdy są eksponowane w sześciu pięknych medalionach. Dzięki doskonałej akustyce sala teatralna stanowi doskonałe miejsce do spektakli teatralnych, koncertów, a także przedstawień Danube Symphonic Orchestra i Danube Art Ensemble. Sala teatralna pomieści 292 osób.
 

Wyjazdy na koncerty Budapeszt

Proponujemy bardzo atrakcyjny wyjazd sylwestrowy oraz wieczór noworoczny - Gala Sylwestrowa w Danube Palace Budapeszt. Wyjazdy szyte na miarę, obejmują:
- przelot samolotem z Warszawy lub Krakowa, np. 30.12-02.01.2021 r., śr - so.
- transfery lotnisko - hotel - lotnisko,
- hotel w centrum Budapesztu w dobrych cenach, do uzgodnienia kategorie,
- dodatkowe opcje, zwiedzanie, inne koncerty noworoczne, do uzgodnienia.


Sylwester i Koncert Galowy w wykonaniu jednej z najbardziej znanych węgierskich orkiestr symfonicznych, profesjonalnych tancerzy baletowych, śpiewaków operetkowych i muzyków ludowych. Dopełnieniem wieczoru jest wspaniałe przyjęcie na stojąco w atmosferze sali balowej dla wielokulturowej publiczności. Obejmuje open bar z nieograniczoną konsumpcją napojów i tradycyjną węgierską kolacją noworoczną. Koncert Galowy 90 minut, 5-daniowa uroczysta kolacja, Napoje bezalkoholowe, Impreza balowa.
Program wieczoru:
Uroczysta kolacja rozpoczyna się o godzinie 18:30
Koncert Galowy rozpocznie się o godzinie 22:00
Impreza balowa rozpoczyna się o godzinie 00:30
Cena 900 zł / osoba za wieczór sylwestrowy w Danube Palace.
Należy być o godz. 18:00, wydarzenie całonocne. Sala teatralna, Pałac Dunajski - Danube Palace, H-1051 Budapest, Zrínyi str. 5.
 
22:00 - Koncert Galowy
 
Wyjazdy na koncery Budapeszt
 
Gala Koncertowa zaczyna się o 22:00 w sali teatralnej, przygotowując uroczystość sylwestrową. Nie ma lepszego sposobu na przywitanie nadchodzącego roku niż słuchanie muzyki klasycznej, od kompozytorów znanych na całym świecie, w prestiżowym otoczeniu. Przygotowując się do obchodów Nowego Roku, Budapesztańska Gala Koncertowa oferuje wspaniały koncert, we współpracy z profesjonalnymi tancerzami baletowymi, jako potwierdzenie faktu, że muzyka i taniec są nierozłączne. Program obejmuje pieśni operetkowe wykonane przez solistów słynnego na całym świecie Teatru Operetkowego w Budapeszcie. Prócz tego w programe unikalne elementy, oraz dobrze znane utwory grane na węgierskim instrumencie ludowym, cymbały, węgierska adaptacja pieśni ludowych wykonany przez utalentowany zespół cygański.
 
Wyjazdy na koncerty Budapeszt
 
00:00 - przywitanie Nowego Roku &
00:30 - Salon Galowy
Brzęk kieliszków i świętowanie po północy w galowym salonie. Świętuj Nowy Rok w sali balowej z przyjaciółmi, rodziną, bliskimi lub dołącz do wielkiego tłumu wielokulturowego. Wspaniale spędzając czas, wymianę opowieści i doświadczeń z innymi turystami to świetny sposób na wspaniały nastrój. Muzyka taneczna i taniec są dostępne dla młodych i dla tych, którzy nigdy się nie starzeją! W salonie all-inclusive, nie ma pustego talerza lub kieliszka, otwarty bar oferuje szampana, wiele napojów bezalkoholowych i wiele więcej. Wszystko, co jest niezbędne na wielkiej imprezie! Nielimitowane napoje w salonie ( przez 2 godziny).

Inne opcje na Sylwestra w Budapeszcie.

01 stycznia 2021 r. Spektakl Danube Symphony Orchestra,  jeden z najsłynniejszych węgierskich zespołów muzyki klasycznej. Muzyka zawsze zajmowała szczególne miejsce w kulturze węgierskiej. Wyjątkowe tradycje folklorystyczne kraju, liczni światowej sławy kompozytorzy i muzycy wywarli ogromny wpływ na europejskie życie muzyczne, inspirując wielu zagranicznych kompozytorów i artystów. Noworoczny Koncert Galowy rozpocznie się o godzinie 20:00 / 90 minut
Czas spotkania: 19:30, miejsce: Pałac Dunajski. Cena 150 zł / osoba

Dobre opcje na Sylwestre w Budapeszcie.
 
Rejs z imprezą sylwestrową
Spędź sylwestra w programie  NYE Party Cruise to ekskluzywna impreza rejs po Dunaju, tańcząc i pijąc wyborny napój na Party Boat! gwarantujemy najlepszy Sylwester, jaki kiedykolwiek miałeś! 5-daniowa uroczysta kolacja, Kolacja o północy, nieograniczone napoje, węgierski występ folklorystyczny, DJ na żywo, gra loterii. Ważne! To ekskluzywna impreza, obowiązuje ubiór: elegancki casual. Organizator zastrzega sobie prawo do odmowy udziału w imprezie w przypadku niewłaściwego wyglądu odzieży. W ten sposób również będziesz miał zaszczyt spędzić imprezę sylwestrową w wyjątkowy i ekskluzywny sposób. Ciesz się i baw się przy najlepszych melodiach z lat 70., 80. i 90. i tańcz do muzyki najlepszego artysty DJ-a ! Świętuj sylwestra podczas 2-3-godzinnego luksusowego rejsu po Dunaju w Budapeszcie. Zjedz 5-daniową kolację,  a następnie przetańcz całą noc, podziwiając wszystkie sezonowe uroczystości z uprzywilejowanej perspektywy.
Czas spotkania 31 grudnia, 18:00, wydarzenie całonocne.
Cena: 900 zł / osoba. Możliwe inne tańsze rozwiązania.

Dobre opcje na Sylwestre w Budapeszcie.

 
Sylwestrowe indeksowanie pubów
Chcesz świętować Sylwestra w najsłynniejszych lokalach Budapesztu , ruinach barów i powitać Nowy Rok w najbardziej rozrywkowym otoczeniu, jakie miasto może zaoferować? Chcesz wziąć udział w największych ofertach shenanigan (sztuczka, intryga) Budapesztu dla młodych wędrowców sylwestrowych. Ciesz się wyjątkową atmosferą 3 węgierskich barów,  wejdziesz do jednego z najbardziej popularnych klubów. Zawiera: lokalny strzał, śmiesznie zabawny, lokalny przewodnik, miska słynnej zupy gulaszowej, na powitanie grzane wino, 1,5-godzinny otwarty bar (piwo, wino, lokalny szprycer), kieliszek wina musującego o północy, wejście na wielką imprezę sylwestrową z pominięciem wszystkich kolejek. Godzina odjazdu: Pub Crawl zaczyna się o 20:30
Punkt spotkania: Brama dzielnicy imprezowej: Pod łukiem na placu Madach Imre.
Cena: 360 zł od osoby.

Bieżące informacje dotyczące covid-19, na specjalnej odsłonie inne oferty w opracowaniu

 

 
Komunikat BP Gryf funkcjonowanie biura

 Informujemy, COVID-19 oraz urzędowe obostrzenia od połowy marca 2020, wprowadziły nam zmiany w funkcjonowaniu firm i życia. Pełnimy dyżury od pn-pt w godzinach 10:00 do 14:00. Mamy styczeń 2021 roku, funkcjonujemy. Prosimy pisać na e-maile. Za utrudnienia przepraszamy, BP GRYF / tel. awaryjny 509 377 825.

Wyjazdy narciarskie, bezpieczne już po VOVID-19


Zima i wyjazdy narciarskie to nasza dobra oferta od wielu lat! Aktualizujemy cenniki na zimowy sezon 2021.
Włochy i Austria, ciągłe zmiany związane z covid-19. [ zobacz dobry artykułZapraszamy do kontaktów BP Gryf.
Nasz dedykowany BLOG , dobre informacje. Facebook dla narciarzy zobacz [ zobacz info

 
ZIMA wyjazdy na narty i po zdrowie, baseny termalne, blisko Polski, dobre oferty.
Wyjazdy na narty oraz baseny termalne dobre opcje na LATO i zimę dla narciarzy
 
 
 
Kiedy pojedziemy na dobry mecz! w 2021 roku.
Jedziemy na mecze piłkarskie z biletami.
Dobre pytanie kiedy? będą mecze w 2021 roku. Ligi europejskie i udział kibiców w ograniczonej ilości, czekamy na dobre wieści!
 
Wyjazdy na mecze piłkarskie EUROPA i kluby z biletem. Powoli wracamy, nowy sezon 2020-21
 
 
 
 
 
 
 
Covid-19 a turystyka, opinie, statystyki i wyjazdy na narty w sezonie 2020-21 roku.
Dobrze wiedzieć, opinie, uwagi i bieżące statystyki.
Trudno być ciągle poprawnym widząc nieracjonalne, nieadekwatne, nielogiczne decyzje?
Dla narciarzy analiza regionów narciarskich, online pod kontem covid-19. Zobacz dobre informacje.
 
Włochy zima narty losowe oferty z wybranych obszarów narciarskich 2020-21 już jest w uzupełniamy!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Słowacja na narty to dobre rozwiązanie, blisko, tanio i bezpiecznie. Dobre warunki narciarskie.
Dobre warunki narciarskie i niskie ceny.
Dlaczego warto pojechać na narty w sezonie 2020 - 21 na Słowacje? [ zobacz oferty ] najtańsza na rynku.