Biuro organizuje wyjazdy turystyczne & wyjątkowe eventy od 1994 r.
   Dbamy o jakość, bo ilość przychodzi każdego roku jak w turystyce i gospodarce.

 

32 206 96 05

32 253 05 37
pon-pt: 9-17, sob: 10-13
 
Oferty dnia
 
 
Wakacje wyloty z Niemiec
 
 
Mistrzostwa Europy w siatkówce 2019

Mistrzostwa Europy w...

Oferty na Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej 2019. Wyjazdy i bilety wstępu, pakiety.
 
Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej

Mistrzostwa Europy w siatkówce 2019

Mistrzostwa Europy w siatkówce 2019 roku odbędą się w dniach 13-29 września w czterech krajach: Belgia, Francja, Holandia i Słowenia. Biuro Podróży Gryf organizuje wyjazdy, za Polską Reprezentacją, zaczynamy od Holandii.

Wyjazdy na mecze siatkówki

W Mistrzostwach Europy 2019 weźmie udział 24 drużyn. Francja, Słowenia, Belgia oraz Holandia mają zagwarantowany udziału w Mistrzostwach Europy Mężczyzn w 2019 roku oraz Rosja, Niemcy, Serbia, Włochy, Bułgaria, Czechy, Polska i Turcja.
 
Mistrzostwa Europy w siatkówce 2019 roku będą miały nową formułę rozgrywek. 24 drużyny podzielone zostaną na cztery sześciozespołowe grupy. Faza grupowa będzie pięć spotkań, z każdej grupy wyjdą po cztery ekipy.

Polska zagra w Holandii, mecze odbędą się w Rotterdam, Amsterdam w Apeldoorn już następna faza pucharowa.
Polska grupa D siatkarskich mistrzostw Europy 2019 
Terminarz meczy, jeszcze precyzyjnie nie ustalony, zagramy z:
Polska v Holandia, Polska v Czechy, Polska v Estonia, Polska v Ukraina, Polska v Czarnogóra

Mecze w Holandii odbędą się w dniach: 13.09: 3 mecze, 14.09: 2 mecze, 15.09: 2 mecze, 16.09: 2 mecze, 17.09: 2 mecze, 18.09 2 mecze, 19.09: 2 mecze.

mecze Rotterdam 13,14,15,16 września
mecze Amsterdam 17,18,19 września
Mecze po wyjściu z grup, pucharowe Apeldoorn 21 i 23.09, trudno powiedzieć czy tam zagramy? Możemy zakładać, że wyjdziemy z 1-go miejsca, wówczas zagramy w; ...

Oferta w przedsprzedaży! na indywidualne zamówienie dotyczy zarówno biletów na mecze (opcja organizatora!)  oraz hotele (informacja ze stycznia 2019), ceny ruchome. Im wcześniej tym taniej, szybko może braknąć biletów. Kategoria eventu z TOP, duże zainteresowanie siatkówką w Holandii ma dużą widownię, nie tak jak w Polsce! ale jest duża. Mecze z ich drużyną widownia będzie pełna, a są to bilety na dzień meczowy! Następne mecze nie wiemy gdzie będzie grała Polska, zrobimy to na zapytanie. BP Gryf ma oferty do finałowych meczy w Paryżu, zagramy tam! Siatkarzy czeka duży maraton, wysiłek, dlatego warto im pomóc, nawet naszym doskonałym siatkarskim kibicowaniem.

Opcja 1
* 2700 zł od osoby w pokoju dla 2 osób, pakiet świadczeń zawiera:
Zakwaterowanie w hotelach 3* ze śniadaniem,
13 - 16 wrzesień, 3 noclegi w Rotterdamie,
16 - 19 wrzesień, 3 noclegi w Amsterdamie,
 
4 dni meczowe i bilety kat.1 Rotterdam 13,14,15,16 września, razem 9 meczy,
 
Oferty z biletami na mecze i atrakcje.
 
3 dni meczowe i bilety kat.1 Amsterdam 17,18,19 września, razem 6 meczy,
 
Ubezpieczenie KL NNW i TFG.
* cena ruchoma.
 
Należy wspomnieć, że hotele w Holandii nie są tanie! Możliwy zakup samych biletów na zapytanie i dostępność.
 
Zapewniamy dodatkowe świadczenia w tym m.in.:
- Dojazdy, są dostępne połączenia, bus, autokar z Polski, regularne połączenia.
- Przeloty z uzgodnionego lotniska wylotowego w Polsce, dostępnego na kierunku Amsterdam, np.: Wylot z Warszawy do Amsterdamu 13 wrz (pt.) Powrót 20 wrz (pt.) Amsterdam do Warszawy, koszt przelotu ceny ruchome (z 17/01/2019) od 700 zł z bagażem głównym.
- Transfer lotnisko Amsterdam - HTL Rotterdam - HTL - lotnisko Amsterdam.
- Przejazd Rotterdam - Amsterdam 16/09.
- Bilety na wycieczki i zwiedzanie tych atrakcyjnych miast, obsługa j. angielski.
- Wiele innych świadczeń na zapytanie, zamówienie.

Opcja 2, będzie wariant z przejazdem grupowym na wszystkie dni meczowe Reprezentacji Polski, po oficjalnym ogłoszeniu terminarza spotkań.
 
Obsługujemy grupy małe i większe na zapytanie. 
Odległości: Amsterdam - 80 km - Rotterdam, Amsterdam - 90 km - Apeldoorn, Rotterdam - 140 km - Apeldoorn.
 
Mecz 1/8 finału to mecz o wszystko i każdy następny 1 mecz, w którym nie będzie można sobie pozwolić na kalkulację, bo zasada jest banalnie prosta: przegrywasz - odpadasz i jedziesz do domu. Podobna zasada będzie w 1/4 finału.
Mecze 1/8 i 1/4 finału odbędą się w czterech krajach, więc konieczny będzie czas na przelot i aklimatyzację. Mistrzostwa potrwają 17 dni. Samych dni meczowych będzie dziewięć.
 
Półfinały - jeden z nich odbędzie się w Lublanie, a drugi w Paryżu.

Mecze finałowe o Mistrzostwo Europy 2019 w siatkówce, 4 drużyny, o trzecie miejsce i o tytuł Mistrza Europy 2019 odbędą  się w stolicy Francji - Paryżu.

27.09 półfinał, 28.09 mecz o brązowy medal, 29.09 Finał.
Oferty wyjazdowe w przygotowaniu, osobna zakładka powyżej.
 
 

Polska aktualny Mistrz Świata z 2018 oraz z 2014 roku.

Siatkówka wyjazdy na mecze reprezentacji ME 2019 BP Gryf


Tak było w 2014 roku, Polska Mistrzem Świata.

Organizator wyjazdów sportowych i siatkówka.

 
Biuro Podróży Gryf będzie organizowało wyjazdy na mecze Reprezentacji Polski w piłce siatkowej na fazę grupową i do Paryża. Paryż jest dla nas sprawdzonym kierunkiem od wielu lat, nasza specjalna odsłona dla tego miasta. Zobacz informacje i propozycje na stronie dla Paryża.
 
Zaprasza na ME w siatkówce BP GRYF

W 2019 roku mamy jeszcze wcześniej Mistrzostwa Świata w siatkówce plażowej od 28.06 - 07.07.2019 roku. Dyscyplina równie widowiskowa w której występuje nie 12 sportowców tylko 4-ech, ale mają utrudnienie, grają na piasku! Polska ma spore osiągnięcie w tej docenianej dyscyplinie olimpijskiej. Zapraszamy sympatyków, kibiców do odwiedzenia Hamburga. Miasto portowe, na planie wyjazdów turystycznych warte odwiedzenia, na planie wyjazdów handlowych, biznesowych to też bardzo istotny kierunek.

Wyjazdy sportowe zapraszamy

 
Formularz kontaktowy
 
 
 
 
 
 
 
 

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe

W ciągu 24 godzin lub wcześniej, postaramy się wysłać propozycje, lub zadać dodatkowe pytanie uzupełniające. Prosimy pamiętać im więcej, im bardziej szczegółowe będzie zapytanie ułatwi nam i przyspieszy opracowanie oferty zgodnej z oczekiwaniami, udzielenie odpowiedzi.

 

Czarter lotniczy wyjazdy na zamówienie

Dlaczego warto wybrać przelot lotniczych dla prywatnych, grupowych wyjazdów?
Proponujemy czarter samolotów różnej wielkości i typów, oraz helikopterów. BP Gryf zabezpiecza pełną obsługę wyjazdu na wybrany event. Oferujemy pełną obsługę podróży i usług Concierge. Mamy własne dobre i sprawdzone oferty i dostęp do ekspertów w niemal każdej dziedzinie usług lotniczych i organizacji podróży, co realizujemu już od 1994 roku!.
 
Obsługujemy czarterowe wyjazdy na zamówienia, większe i mniejsze samoloty pasażerskie i helikoptery. Samoloty odrzutowe i turbośmigłowe, samoloty VIP i executiv, wąsko pokładowe i szerokokadłubowe, oraz helikoptery. Oferujemy spersonalizowaną obsługę, dostosowując każdy aspekt czarteru samolotów grupowych do Państwa konkretnych potrzeb.

Organizator VIP wyjazdy sportowe i kulturalne.

 
Wybranie planu podróży i przelotu specjalnym czarterem dla grupy.
 
BP Gryf może rozwiązać problem skomplikowanych podróży, zapewniając elastyczny harmonogram, który kontrolujesz.
 
Zaspokajamy różnorodne potrzeby, bez względu na to, czy jest to szybki przelot z uzgodnionego lotniska, czy korzystanie z wielu tras. Nasze rozwiązania obejmują wiele branż i wydarzeń, w tym:

Organizator VIP wyjazdy sportowe i kulturalne.
 
Sport - organizujemy prywatne / firmowe wyjazdy dla drużyn, kibiców lub sponsorów korporacyjnych. Wyjazdy z pełną obsługą imprez sportowych, kulturalnych, wszystko z biletami na wydarzenie, hotele i więcej usług, wg. uzgodnienia.
 
Muzyka i kultura - obsługa od organizowania lotów na trasie koncertowej po jednorazowe wyjazdy, wyloty na koncerty oraz koordynację rozkładów lotów na dłuższe trasy. BP Gryf zapewnia obsługę pobytów i zakwaterowanie oraz dodatkowy serwis.

Organizator VIP wyjazdy sportowe i kulturalne.
 
Road shows - to seria wydarzeń marketingowych obejmujących spotkania biznesowe, handlowe i konferencje. Trasy do wielu miejsc docelowych, bez względu na to, czy odbywają się na krótkich lotach do miejsc w obrębie jednego kraju, czy loty długodystansowe Europa czy Świat.

Organizator VIP wyjazdy sportowe i kulturalne.
 
Delegacje handlowe, targi - umożliwiające podróże dla biznesu.
Performing Arts - bez względu na to, czy chodzi o regionalne tournee teatralne, czy o dłuższą trasę, możemy zorganizować Twój plany podróży.

Organizator VIP wyjazdy sportowe i kulturalne.
 
Film i telewizja - aranżowanie prywatnych tras podróży dla zespołu. zaplanowanie trasy promocyjnej. Potrzebujesz czarteru na nadchodzącą trasę? Prosimy o kontakt.

Organizator VIP wyjazdy sportowe i kulturalne.
 
Przykładowe wyceny, trasy przelotów i dostępny asortyment.

Organizator VIP wyjazdy sportowe i kulturalne.

Samoloty, p
rzybliżone koszty, zależne od wielu czynników, termin, godziny, czas postoju itp. Ceny wylot i powrót w tym samym dniu.

Wielkość, pojemność samolotu do ilości:

6 osób

20 osób

33 osoby

Warszawa - Budapeszt - Warszawa

11 400 €

12 500 €

13 400 €

Warszawa - Nicea - Warszawa

18 400 €

18 800 €

20 800 €

Warszawa - Mediolan - Warszawa

16 600 €

17 800 €

19 800 €

Warszawa - Graz - Warszawa

12 600 €

13 800 €

15 800 €

Warszawa - Londyn / Luton  - Warszawa

19 400 €

22 300 €

22 300 €

Warszawa - Soczi /Adler - Warszawa

22 000 €

13 400 €

27 900 €

Możliwe inne miasta wylotów!

Cena zależy od: dostępności, czasu na start lub lądowanie, praw przewozowych i zatwierdzenia harmonogramu. Cena obejmuje usługę głównego terminalu, standardowe artykuły cateringowe, usługę stewardesy oraz wszystkie standardowe podatki PAX / lotniskowe, o ile operacja jest planowana na podstawie opublikowanych przez AIP godzin pracy w porcie lotniczym. Niektóre dodatkowe płatności mogą wystąpić, gdy operacje są planowane przy użyciu GAT / VIP i jeśli planowane są poza godzinami pracy w portach lotniczych / ATC / celnych / obsługi naziemnej. Cena nie obejmuje kosztów odladzania. Standardowy catering zawiera: napoje bezalkoholowe, sok pomarańczowy lub jabłkowy, woda, herbata, kawa, przekąska (słona lub słodka). Organizujemy chartery samolotami renomowanych przewoźników, głównie B737-800, A320/321, ERJ, Saab 340/ATR-72.
 
Helikopter: W Polsce możemy zaproponować helikoptery np.: Bell 407/427, Stawka za 1 godzinę lotu (netto) 1100 EUR netto* + 8% VAT

Poniżej wyszczególnienie kosztów wchodzących w skład stawki 1 godziny.

Parametry maszyny: - ilość pasażerów od 5 do maksymalnie 6 osób,
- załoga (ilość pilotów) od 1 do 2 pilotów,
- prędkość przelotowa 210 km/h (rzeczywista prędkość jest uzależniona od warunków atmosferycznych takich jak silny czołowy wiatr lub wiatr ogonowy),
- wysokość lotu ok. 300 m nad poziomem gruntu, - możliwość lotu po zmroku NIE,
- miejsce startu i lądowania; teren przygodny, min wymiary lądowiska 25 m x 25 m, bez przeszkód lotniczych,
- ilość km przelotu bez tankowania: 420 km, - waga maszyny MTOW 2300 kg,

Dodatkowe informacje *cena zawiera: paliwo, wynagrodzenie załogi, asystę działu operacyjnego i sprzedaży
 
*Cena nie zawiera: Kosztów nocowania załogi, ochrony śmigłowca, w przypadku lądowania i nocowania na terenie przygodnym niechronionym i niestrzeżonym, handlingu (obsługi płytowej śmigłowca). Opłat za lądowanie na lotniskach oraz na tererenach do tego przystosowanych, opłat parkingowych, opłat pasażerskich. Dodatkowych opłat za otwarcie lotniska / lądowiska poza normalnymi godzinami funkcjonowania godzinami operacyjnymi.

Wyloty z Warszawy dla helikopterów EPBC tj.: lotnisko Bemowo w Warszawie. Możliwe inne miejsca - miasta. Samolotem lotniska w Polsce do uzgodnieniai czasem niezbędne doloty.

Pełna obsługa wyjazdów, krajowe i zagraniczne.
 
Uwaga: każda wycena, dostosowane do zamówienia wymaga dużo pracy, zaangażowania wielu naszych partnerów - ich pracy i naszej. Nie realizujemy wyceny bez wstępnej zaliczki - depozytu, dostosowanego do rodzaju wyjazdu. Każdy depozyt będzie odjęty od kosztów końcowego zlecenia, zamówienia. Przyjmujemy wyłącznie realistyczne zamówienia z wstępnym depozytem. Symulacje kosztów powyżej w tabeli i uwagach.

Posiadamy kontakty i realizacje przelotów turystycznych w innych krajach na terenie Europy. Zapraszamy BP Gryf.
 
 
 
 
Wyjazdy ligowe mecze piłkarskie z biletem na mecz, dobre pakiety z hotelem i dodatkowe świadczenia
 
 
 
 
 
 
 
Włochy zima narty losowe oferty z wybranych obszarów narciarskich
 
 
 
 • Aparthotel Princess

  Aparthotel znajdujący się w regionie narciarskim Val di Fassa.
 • Hotel Club Al Sole

  Zakwaterowanie w Canazei w regionie Val di Fassa.
 • Hotel Europa

  Hotel położony w regionie Val di Fassa w spokojnej okolicy, wyciągi w Catinaccio.
 • Rezydencja Contrin

  Zakwaterowanie w obiekcie o dobrej lokalizacji, która pozwala na połączenie z karuzelą narciarską Sella Ronda...
 •  
 
 
 • Rezydencja Baita Antlia

  Zakwaterowanie w rezydencji znajdującej się przy wyciągach w Arabbie
 • Villagge Precomun

  Zakwaterowanie w apartamentach dla 4-6 osób w rejonie Arabby, 250 m od wyciągu
 • Rezydencja MARMOLADA

  Rezydencja położona w Bosco Verde na wysokości 1.200 m n.p.m. w obrębie obszaru narciarskiego Arabba-Marmolada...
 •  
 
 
 
 
Austria zima narty losowe oferty z wybranych obszarów narciarskich
 
 • Apartamenty Zum Regenbogen

  Apartamenty w dobrym regionie narciarskim, 2 kompleksy basenów termalnych, blisko Polski, terminy free ski.
 • Apartamenty Nockalm

  Apartamenty w dobrym regionie narciarskim, 2 baseny termalne, wszystko w jednym miejscu, blisko Polski, terminy free ski.
 • HAUS AM ROMERBAD

  Apartamenty w ścisłym centrum, 2 kompleksy basenów termalnych, wszystko w jednym miejscu, blisko Polski, terminy free ski.
 • Romerhof apartamenty

  Komfortowe apartamenty w centrum, 2 kompleksy basenów termalnych, blisko Polski, terminy free ski.
 •  
 
 • Apartamenty Zum Regenbogen

  Apartamenty w dobrym regionie narciarskim, 2 kompleksy basenów termalnych, blisko Polski, terminy free ski.
 • Apartamenty Nockalm

  Apartamenty w dobrym regionie narciarskim, 2 baseny termalne, wszystko w jednym miejscu, blisko Polski, terminy free ski.
 • Sporthotel Mölltal

  Flattach, lodowiec Mölltal
 • HAUS AM ROMERBAD

  Apartamenty w ścisłym centrum, 2 kompleksy basenów termalnych, wszystko w jednym miejscu, blisko Polski, terminy free ski.
 •