Biuro organizuje wyjazdy turystyczne & wyjątkowe eventy od 1994 r.
   Dbamy o jakość, bo ilość przychodzi każdego roku jak w turystyce i gospodarce.

 

32 206 96 05

32 253 05 37
pon-pt: 9-17, sob: 10-13
 
Oferty dnia
 
 
BP Gryf nowy adres też Centrum
  Katowice ul. Opolska 17,
  tel. 32 206 9605, 32 253 0537
  telefon kom. 509 377 825
  Zapraszamy, zobacz dojazd
 
Wakacje wyloty z Niemiec
blog.gryftravel.pl
 
 
Mistrzostwa Europy w siatkówce 2019

Mistrzostwa Europy w...

Oferty na Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej 2019. Wyjazdy i bilety wstępu, pakiety.
 
Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej

Mistrzostwa Europy w siatkówce 2019

Mistrzostwa Europy w siatkówce 2019 roku odbędą się w dniach 13-29 września w czterech krajach: Belgia, Francja, Holandia i Słowenia. Biuro Podróży Gryf organizuje wyjazdy, za Polską Reprezentacją, zaczynamy od Holandii.

Wyjazdy na mecze siatkówki

W Mistrzostwach Europy 2019 weźmie udział 24 drużyn. Francja, Słowenia, Belgia oraz Holandia mają zagwarantowany udziału w Mistrzostwach Europy Mężczyzn w 2019 roku oraz Rosja, Niemcy, Serbia, Włochy, Bułgaria, Czechy, Polska i Turcja.
 
Mistrzostwa Europy w siatkówce 2019 roku będą miały nową formułę rozgrywek. 24 drużyny podzielone zostaną na cztery sześciozespołowe grupy. Faza grupowa będzie pięć spotkań, z każdej grupy wyjdą po cztery ekipy.

Grany dalej. Wiemy, że po pokonania Hiszpanów w ćwierćfinale zmierzymy się z Holendrami lub Niemcami. Tych pierwszych już pokonaliśmy w trzech setach w trakcie fazy grupowej.

Pary 1/4 finału:
Mecz nr 11 23. września, godz. 20.30 (Lublana): Rosja - Słowenia
Mecz nr 12.23. września, godz. 20.00 (Apeldoorn): Polska - Niemcy
 
Mecz nr 9. 24 września, godz. 20.45 (Nantes): Francja - Włochy / Turcja
Mecz nr 10. 24 września, godz. 20.30 (Antwerpia): Serbia - Ukraina
 
Pary 1/2 finału:
27 września, godz. 20.45 (Paryż): zw. meczu nr 9 - zw. meczu nr 10
26 września, godz. 20.30 (Lublana): zw. meczu nr 11 - zw. meczu nr 12
 
Mecze finałowe:
Mecz o 3 miejsce (Paryż): 28 września 2019 r. godz. 18.00
Mecz o 1. miejsce (Paryż): 29 września 2019 r. godz. 17.30

 
Wyjazdy z biletami, pełny pakiet i przejazdy, przeloty.

 

9 dni meczowych i bilety kat.1 Rotterdam, Amsterdam, Apeldoorn razem 17 meczy,
 
Oferty z biletami na mecze i atrakcje.
 
 
 
Paryż mecze finałowe o Mistrzostwo Europy 2019 w siatkówce, 4 drużyny, o trzecie miejsce i o tytuł Mistrza Europy 2019 odbędą  się w stolicy Francji - Paryżu.
27.09 półfinał, 28.09 mecz o brązowy medal, 29.09 Finał.
Oferty wyjazdy w przygotowaniu, osobna zakładka powyżej [zobacz propozycje].
 

Polska aktualny Mistrz Świata z 2018 oraz z 2014 roku.

Siatkówka wyjazdy na mecze reprezentacji ME 2019 BP Gryf


Tak było w 2014 roku, Polska Mistrzem Świata.

Organizator wyjazdów sportowych i siatkówka.

 
Biuro Podróży Gryf organizuje wyjazdy na mecze Reprezentacji Polski w piłce siatkowej na fazę grupową i do Paryża. Nasza specjalna odsłona dla Paryża. Zobacz informacje i propozycje na stronie dla Paryża.
 
Zaprasza na ME w siatkówce BP GRYF

ME siatkarzy 2021 odbędą się w czterech krajach: w Estonii, Czechach, Finlandii -Tampere oraz xxx.

 

 
Wyjazd do Paryża na Finały ME w siatkówce 2019

Wyjazd do Paryża na Finały ME w siatkówce 2019

Wyjazdy do Paryża na Finały Mistrzostwa Europy w siatkówce 2019 roku, tradycyjnie od wielu lat BP Gryf oferuje wyjazdy za naszą drużyną narodową w siatkówce. Finały Mistrzostw Europy 2019 roku odbędzie się w stolicy Francji - Paryżu.

Organizator wyjazdów z biletami na mecze

 
Mecze finałowe ME w siatkówce, Paryżu odbędą się w Arenie AccorHotels, dni:
27.09 półfinał, możliwe że zagra tam Polska, drugi półfinał odbędzie się w Lublanie.
28.09 mecz o brązowy medal, 
29.09 mecz finałowy MŚ w siatkówce.

Przyjmujemy zamówienia indywidualne i grupowe tylko na te 3 mecze finałowe razem z przelotem wg. uzgodnionego miejsca - lotniska wylotowego z Polski. Oferty będą przygotowane do zamówienia, upododobań, długości pobytu, kategorii hotelu, dostępnych godzin przelotu i cen. Co należy pamiętać to decyzja! im wcześmniej ją Podejmiesz ty wyjazd będzie mniej kosztowny, jeżeli Tobie na tym zależy?
 
Co wpływa ne cenę i Twoje koszty:
1 - decyzja, im wcześniej tym taniej,
2 - przeloty; dużo rozwiązań, ceny połączeń na tym kierunku będą tylko wzrastać,
3 - hotele, w Paryżu jest ich dużo, ale trzeba dopasować preferencje; od lotniska, od Areny, od centrum oraz razem godziny przylotu i odlotu oraz czas dojazdów na wybrane lotniska przylotowe, zdecydowanie polecamy CGD.

Ceny biletów:

Półfinał piątek 27 wrzesień 2019 20h45
Bilet kat.1, cena 110 € plus opłaty systemowe i obsługa.
Bilet kat.2, cena 85 € plus opłaty systemowe i obsługa.
Bilet kat.3, cena 60 € plus opłaty systemowe i obsługa.
Bilet kat.3, cena 60 € plus opłaty systemowe i obsługa.
 
Mecz o medal brązowy 3-cie miejsce, sobota 28 wrzesień 2019 18h00
Bilet kat.1, cena 65 € plus opłaty systemowe i obsługa.
Bilet kat.2, cena 45 € plus opłaty systemowe i obsługa.
Bilet kat.3, cena 30 € plus opłaty systemowe i obsługa.
Bilet kat.3, cena 15 € plus opłaty systemowe i obsługa.
 
Finał niedziela 29 września 2019 17h30
Bilet kat.1, cena 150 € plus opłaty systemowe i obsługa.
Bilet kat.2, cena 100 € plus opłaty systemowe i obsługa.
Bilet kat.3, cena 70 € plus opłaty systemowe i obsługa.
Bilet kat.3, cena 40 € plus opłaty systemowe i obsługa.

Uwaga: nie obsługujemy sprzedaży samych biletów (wyjątki stali klienci), należy próbować samodzielnie kupić bilet, im wcześniej tym lepiej.
 
Wyjazdy grupowe, wszelkie ustalenia wg. zamówienia.
 
Arena nazwa: AccorHotels położona w 12-ej dzielnicy Paryża pomieści 20 300 osób, adres: 8 Boulevard de Bercy - 75012 - Paris, na prawym biegi Sekwany, metro: Stacja "Bercy" 

Organizator wyjazdów z biletami na mecze
 
Do Areny przyległe okolice to: Opera Bastille, Gare de Lyon, Paris Omnisports - Bercy. Większy przyległy teren Paryża przyjął nazwę East Paris Village który została stworzony przez hotelarzy, kucharzy, barmanów, artystów sklepów i lokalnych bohaterów.  Wioska Wschodniego Paryża i składa się z 4 dzielnic, których nazwy należą do wielkich francuskich pisarzy i filozofów (Diderot, Voltaire, Beaumarchais, Goncourt). Na południowy wschód od centrum  Paryża , gdzie można znaleźć więcej artystów i rzemieślników niż w jakimkolwiek innym miejscu. Jest to również wyjątkowa mieszanka małych uliczek, dobrych restauracji, fajnych barów, miłych sklepów i obszarów turystycznych 

Jesteśmy w Paryżu na TOP ewencie!
Organizator wyjazdów z biletami na mecze.

Arena

Organizator wyjazdów z biletami na mecze.

Arena
Organizator wyjazdów z biletami na mecze.BP Gryf oferuje dużo więcej niż tylko wyjazd na ten TOP event sportowy. Zobacz naszą specjalną odsłonę dla Paryża zawiera [ turystyka i zwiedzanie i bilety ]
 
 
Amsterdam

Amsterdam

Amsterdam to Wenecja Północy
Amsterdam zwane też jako jedno z największych - małych miast na świecie. Amsterdam oczarowuje odwiedzających swoją chłodną i przytulną atmosferą. BP Gryf proponuje dobre wyjazdy na ciekawe TOP wydarzenia kulturalne i sportowe do Amsterdamu.

Amsterdam składa się z sieci malowniczych uliczek i zabudowy wzdłuż każdej strony kanałów. Małe kwadraty, wiele mostów i wysokie, wąskie domy nadają miastu szczególnej zażyłości, dzięki czemu Amsterdam zyskuje przydomek "Wenecji Północy". Miasto jest bardzo nastawione na turystykę, jest również najbardziej zaludnionym miastem w Holandii. Kosmopolityczny Amsterdam pozwala mieszać się z mieszkańcami, by poczuć autentyczne przyjemności integracji z otoczeniem dla turysty. Amsterdam posiada architekturę z XVII wieku oraz dynamicznie rozwijający się biznes, urbanistykę i handel, co sprawia, że miasto jest popularnym celem podróży dla turystów o różnych zainteresowaniach. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię historia i kultura zawarta w wielu muzeach, chcesz przejść się po uroczych uliczkach starego europejskiego miasta, lub po prostu szukasz dobrej rozrywki, Amsterdam ma wiele do zaoferowania. 


Holandia kojarzy się z wiatrakami, tulipanami, kanałami oraz targami serowymi, rybnymi - zdrową żywnością. W Holandii jest nawet specjalny dzień poświęcony wiatrakom - Narodowy Dzień Wiatraków (11 maja), kiedy to wiatraki przyozdabiane są kolorowymi kwiatami, girlandami oraz figurami aniołów lub flagą Holandii. Przez wieki, dzięki wiatrakom Holendrzy radzili sobie z niedoborami słotkiej wody, co sprawiło że Holendrzy jako jedni z pierwszych rozwinęli technologię związaną z użyciem wiatraków.

Amsterdam znany jest z tego, że jego mieszkańcy praktycznie wszędzie poruszają się na rowerach. Jest to też bardzo popularne wśród turystów, gdyż podróżowanie po Amsterdamie na rowerze sprawia wiele zabawy i można łatwo dotrzeć do wielu miejsc, do których nie dotarliby innymi środkami transportu. Rowery są dostępne do wypożyczenia za kilka Euro w punktach wypożyczania.

 

Rejsy wycieczkowe po konałach Amsterdamu są najbardziej popularną atrakcją turystyczną. Zróżnicowana flota licząca około 200 łodzi wycieczkowych przewozi więcej niż 3 miliony pasażerów rocznie, oferując gamę rozrywek w niemal każdej formie. Od intymnej kolacji przy świecach z pięciogwiazdkowym serwisem z rejsem i zabytkowej strony 'Saloonboat' do Rejsów Teatralnych i tańców Disco z DJ'ami i muzyką na żywo na statkach imprezowych.
 
Jeśli chcesz zwiedzić kanały na własną rękę, są dwie opcje. Jedną z nich jest przepłynięcie przez kanały korzystając z rowerka wodnego. Canal Company (www.canal.nl) posiada 200 rowerków wodnych dostępnych w 5 miejscach w Amsterdamie. Można także doświadczyć relaksującej przejażdżki żaglówką z napędem elektrycznym.
 
Kanały w Amsterdamie okresie letnim, są często wykorzystywane przez żeglarzy. W Amsterdamie jest zarejestrowanych ponad 20.000 łodzi. Miasto jest ulubionym miejscem do rejsów dla prywatnych jachtów. Ich potrzebom sluży kilkanaście lokalnych przystani. Kilka razy w roku, podczas dużych imprez, takich jak Dzień Królowej i liczne parady, korki na kanałach mogą być dość poważne. Ale na codzień kanały są często oblegane przez statki wycieczkowe, mimo tego ruch nie zakłóca spokoju mieszkańcom i turystom.

Biuro Podróży Gryf oferuje zwiedzanie:
 
Godzinny rejs po kanałach, cena od 14 €
Okazja do podziwiania kanału Amsterdamu na jednogodzinnym rejsie. Płynąc luksusowym statkiem można podziwiać: piękne i okazałe domy zbudowane przy kanale, Zevenbogenbruggengracht, „Chudy Most” na rzece Amstel, statek VOC oraz doki. Będzie to niezapomniany rejs i ciekawy sposób na poznanie miasta!
 
Muzeum Van Gogh i rejs po kanałach, cena od 35,50 €
Połączenie niezapomnianianego godzinnego rejsu z wizytą w Muzeum Van Gogh! Muzeum Van Gogh jest wyjątkowo interesujące, nigdzie indziej na świecie nie znajduje się taka ilość obrazów tego wybitnego malarza zebrana pod jednym dachem. Podczas rejsu można podziwiać: piękne i okazały domy zbudowane przy kanale, Zevenbogenbruggengracht, „Chudy Most” na rzece Amstel, statek VOC oraz doki. Można zdecydować, co chcesz zobaczyć najpierw.
 
Wycieczka autobusem „Hop-on Hop-off”, cena od 21 €
Zwiedzanie na pokładzie dwupiętrowego autobusu z wspaniałym panoramicznym widokiem podczas jazdy po starannie ułożonej trasie przez Amsterdam. Wsiadaj i wysiadaj, kiedy i gdzie chcesz, aby podziwiać piękne kanał, eleganckie domy, wieże i mosty. Będzie także okazja zobaczyć ciekawe zabytki takie, jak Plac Dam, Pałac Królewski, Westerkerk (Kościół Zachodni), Chudy Most, najwyższy młyn w Amsterdamie i wszystkie najważniejsze muzea i atrakcje. 
 
Rejs Hop On - Hop Off, cena od 25 €
Wycieczka „hop on - hop off” to idealny sposób, aby zobaczyć wszystkie najważniejsze atrakcje Amsterdamu. Łącznie 7 przystanków pozwoli zobaczyć takie słynne miejsca jak Dom Anne Frank, Muzeum Van Gogha czy Heineken Experience. To, co sprawi, że ta wycieczka będzie tak wyjątkowa, to możliwość stworzenia indywidualnej trasy zwiedzania! 
Wycieczka „Hop On - Hop Off” zatrzymuje się przy: Domu Anne Frank, Rijksmuseum, Muzeum Van Gogha, Heineken Experience oraz przy większośći najciekawszych atrakcji w Amsterdamie, jak np. Stary Port, Chudy Most i dzielnicy Jordaan.
 
Metro: na amsterdamskie metro sklada się 5 linii - zielona (Isolatorweg - Gein), pomarańczowa (Centraal Station - Westwijk), niebieska (Buikslotermeerplein – Zuid NS), która jest w budowie, czerwona (Centraal Station - Gaasperplas), żółta (Centraal Station - Gein).
Tramwajem: Turyści mający ochotę poznać trochę Amsterdam i jego klimat mogą wybrać się w przejażdżkę tramwajem o specjalnej linii turystycznej przejeżdżającej wokół centrum miasta. Tramwaje kursują do północy, po tej godzinie mamy do wyboru autobuisy nocne.
 
 
Rotterdam turystyka

Rotterdam turystyka

Rotterdam to miasto portowe, w którym obecnie znajduje się największy port w Europie. Dzięki kanałowi Nieuwe Waterweg połacząny jest z Morzem Północnym.


Biuro Podróży Gryf proponuje wycieczki po Rotterdamie:

Hop On Hop Off Bus Rotterdam cena: od 83 zł
Odkrycie Rotterdamu z autobusem Hop-On Hop-Off. Autobus przejeżdża obok wszystkich najważniejszych zabytków Rotterdamu. Dostępnę będą informacje o wszystkich najważniejszych atrakcjach Rotterdamu. Przejazd obok najlepszych i najważniejszych zabytków Rotterdamu. Bus mija imponującą halę targową, spektakularne domy z kostkami, imponujący nowy dworzec centralny i Euromast. 
 
Rotterdam Haven Boot tour, cena: od 57 zł
Żegluga to specjalna podróż przez jeden z największych portów morskich na świecie. Można zobaczyć panoramę z imponującymi budynkami, niepowtarzalnym widokiem nabrzeży, doków i hypermodern przeładunku tysięcy pojemników. 75 minut fascynującego rejsu po Rotterdamie.
 
Citysightseeing Bus Rotterdam, cena: od 75 zł
Otwarty autobus przejedzie wszystkie najważniejsze i ważne miejsca w Rotterdamie w pigułce. Autobus przejedzie imponującą halę targową, spektakularne domy z kostkami, imponujący nowy Dworzec Centralny i Euromast. Wiatr Wycieczka po Rotterdam zajmie godzine.

Atrakcje Rotterdamu:
 
Wiatraki Kinderdijk
Wiatraki Kinderdijk, największy skoncentrowany obszar wiatraków w Holandii, to kompleks dziewiętnastu wiatraków. Obszar Kinderdijk to malowniczy gobelin dróg wodnych, ścieżek i ścieżek rowerowych, które obejmują także centrum dla zwiedzających i muzeum. Obszar ten znajduje się na skrzyżowaniu dwóch rzek, woda jest obfitująca i oznacza to, że jest to doskonałe miejsce do robienia malowniczych rejsów. Obszar i wiatraki są wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO.
 
Euromast
Wieża obserwacyjna Euromast w Rotterdamie jest jedną z najwyższych konstrukcji w Europie i najwyższą budowlą w Holandii. Euromast jest ikoną Rotterdamu, który ma 185 metrów i jest najwyższą strażnicą Holandii oraz istotną częścią panoramy miasta. 
 
Kubuswoningen
Ten budynek to jedna z najbardziej kultowych atrakcji miasta. Zaprojektowany przez holenderskiego architekta Pieta Bloma. Można zwiedzieć Muzeum Show Cube lub ukończyć niezapomnianą podróż do miasta portowego, spędzając noc w sześcianie. Wspólną cechą domów z kostkami jest fakt, że są one wysokie na trzy piętra z dostępem z poziomu parteru. 
 
Holenderski architekt Piet Blom zaprojektował Rotterdam Cube Houses w późnych latach 70. na prośbę miejskich planistów. Blom wcześniej eksperymentował z architekturą sześcienną w holenderskim mieście Helmond. Domy z kostkami tworzą nawet most dla pieszych na jednej z najbardziej ruchliwych dróg w centrum miasta.
 
Museum Boymans-van Beuningen
Muzeum Boijmans Van Beuningen jest jednym z najstarszych muzeów w Holandii.  Znajduje się tam fascynujący muzealny sklep z pamiątkami; z bogatym wyborem książek artystycznych, monografii i katalogów wystaw. Malownicza restauracja Het Paviljoen, z widokiem na muzealny ogród, a kawiarnia na wewnętrznym dziedzińcu muzeum jest idealna na zwyklejszą przekąskę lub cappuccino.
 
Arboretum Trompenburg
Trompenburg to zagospodarowany ogród botaniczny z dużą kolekcją drzew, krzewów, bylin, cebulek i bulw. Ogród znajduje się na skraju centrum Rotterdamu w dzielnicy Kralingen. Ogrody znajdują się poniżej poziomu morza, przez co zintegrowano system kanałów, aby skutecznie osuszyć ląd z nadmiaru wody. Ogrody są ozdobione fontannami i stawami. Wiosną fauna kwitnie do życia. Stara część parku jest stylizowana na klasyczny angielski krajobraz.
 
Erasmus Bridge
Jeden z najsłynniejszych holenderskich mostów, obejmuje rzekę Nieuwe Maas i stanowi ważne połączenie pomiędzy północną i południową częścią Rotterdamu.
Most Erasmus jest tłem wielu spektakularnych wydarzeń. W najwyższym punkcie most ma 139 metrów wysokości i jest zwany Łabędziem ze względu na charakterystyczny kształt asymetrycznego pylonu.
 
Most i jego okolice mają wiele do zaoferowania,  od korzystania z historycznego Delfshaven do odkrywania futurystycznego Kop van Zuid z drapaczami chmur, Hotelem New York i Nederlands Fotomuseum.
 
Witte Huis
W 1898 roku "Biały Dom" był najwyższym budynkiem biurowym w mieście i pierwszym drapaczem chmur w Europie na 43 metry. Ma piękną fasadę z białej, oszklonej cegły, ozdobioną secesyjnymi mozaikami i posągami, i niezwykle nowoczesną platformę obserwacyjną na szczycie płaskiego dachu budynku.
 
Witte Huis to jeden z nielicznych budynków w centrum miasta, który przetrwał niemieckie bombardowania. Jest narodowym zabytkiem, a także znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. na parterze.
 
Rotterdam City Hall
Ratusz w Rotterdamie jest jednym z niewielu starych budynków w centrum miasta. Ratusz w Rotterdamie znajduje się na Coolsingel. Ratusz jest aktywnym budynkiem rządowym, można zwiedzać tylko budynek z przewodnikiem, jednak można wybrać się na spacer po budynku i obejrzeć niektóre z wyszukanych kamiennych rzeźb zdobiących budynek.
 
 
Formularz kontaktowy
 
 
 
 
 
 
 
 

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe

W ciągu 24 godzin lub wcześniej, postaramy się wysłać propozycje, lub zadać dodatkowe pytanie uzupełniające. Prosimy pamiętać im więcej, im bardziej szczegółowe będzie zapytanie ułatwi nam i przyspieszy opracowanie oferty zgodnej z oczekiwaniami, udzielenie odpowiedzi.

 

Czarter lotniczy wyjazdy na zamówienie

Dlaczego warto wybrać przelot lotniczych dla prywatnych, grupowych wyjazdów?
 
Proponujemy czarter samolotów różnej wielkości i typów, oraz helikopterów. BP Gryf zabezpiecza pełną obsługę wyjazdu na wybrany event. Jesteśmy organizatorem turystyki nr. rejestracji 220. Oferujemy pełną obsługę podróży i usług concierge. Posiadamy własne doświadczenia organizatora od 1994 r. Nie wszystko można zrobić samodzielnie, dlatego posiadamy sprawdzonych dostawców, usług i dostęp do ekspertów w każdej dziedzinie turystyki. Transport lotniczy, autokarowy czy promowy. Partnerów zagranicznych  do obsługi podróży - turystyki, co realizujemu już od 1994 roku!.
 
Obsługujemy czarterowe wyjazdy na zamówienia, większe i mniejsze samoloty pasażerskie i helikoptery. Samoloty odrzutowe i turbośmigłowe, samoloty VIP i executiv, wąsko pokładowe i szerokokadłubowe, oraz helikoptery. Oferujemy spersonalizowaną obsługę, dostosowując każdy aspekt czarteru samolotów grupowych do Państwa konkretnych potrzeb.

Organizator VIP wyjazdy sportowe i kulturalne.

 
Wybranie planu podróży i przelotu specjalnym czarterem dla grupy.
 
BP Gryf może rozwiązać problem skomplikowanych podróży, zapewniając elastyczny harmonogram, który kontrolujesz.
 
Zaspokajamy różnorodne potrzeby, bez względu na to, czy jest to szybki przelot z uzgodnionego lotniska, czy korzystanie z wielu tras. Nasze rozwiązania obejmują wiele branż i wydarzeń, w tym:

Organizator VIP wyjazdy sportowe i kulturalne.
 
Sport - organizujemy prywatne / firmowe wyjazdy dla drużyn, kibiców lub sponsorów korporacyjnych. Wyjazdy z pełną obsługą imprez sportowych, kulturalnych, wszystko z biletami na wydarzenie, hotele i więcej usług, wg. uzgodnienia.
 
Muzyka i kultura - obsługa od organizowania lotów na trasie koncertowej po jednorazowe wyjazdy, wyloty na koncerty oraz koordynację rozkładów lotów na dłuższe trasy. BP Gryf zapewnia obsługę pobytów i zakwaterowanie oraz dodatkowy serwis.

Organizator VIP wyjazdy sportowe i kulturalne.
 
Road shows - to seria wydarzeń marketingowych obejmujących spotkania biznesowe, handlowe i konferencje. Trasy do wielu miejsc docelowych, bez względu na to, czy odbywają się na krótkich lotach do miejsc w obrębie jednego kraju, czy loty długodystansowe Europa czy Świat.

Organizator VIP wyjazdy sportowe i kulturalne.
 
Delegacje handlowe, targi - umożliwiające podróże dla biznesu.
Performing Arts - bez względu na to, czy chodzi o regionalne tournee teatralne, czy o dłuższą trasę, możemy zorganizować Twój plany podróży.

Organizator VIP wyjazdy sportowe i kulturalne.
 
Film i telewizja - aranżowanie prywatnych tras podróży dla zespołu. zaplanowanie trasy promocyjnej. Potrzebujesz czarteru na nadchodzącą trasę? Prosimy o kontakt.

Organizator VIP wyjazdy sportowe i kulturalne.
 
Przykładowe wyceny, trasy przelotów i dostępny asortyment.

Organizator VIP wyjazdy sportowe i kulturalne.

Samoloty, p
rzybliżone koszty, zależne od wielu czynników, termin, godziny, czas postoju itp. Ceny wylot i powrót w tym samym dniu.

Wielkość, pojemność samolotu do ilości:

6 osób

20 osób

33 osoby

Warszawa - Budapeszt - Warszawa

11 400 €

12 500 €

13 400 €

Warszawa - Nicea - Warszawa

18 400 €

18 800 €

20 800 €

Warszawa - Mediolan - Warszawa

16 600 €

17 800 €

19 800 €

Warszawa - Graz - Warszawa

12 600 €

13 800 €

15 800 €

Warszawa - Londyn / Luton  - Warszawa

19 400 €

22 300 €

22 300 €

Warszawa - Soczi /Adler - Warszawa

22 000 €

13 400 €

27 900 €

Możliwe inne miasta wylotów!

Cena zależy od: dostępności, czasu na start lub lądowanie, praw przewozowych i zatwierdzenia harmonogramu. Cena obejmuje usługę głównego terminalu, standardowe artykuły cateringowe, usługę stewardesy oraz wszystkie standardowe podatki PAX / lotniskowe, o ile operacja jest planowana na podstawie opublikowanych przez AIP godzin pracy w porcie lotniczym. Niektóre dodatkowe płatności mogą wystąpić, gdy operacje są planowane przy użyciu GAT / VIP i jeśli planowane są poza godzinami pracy w portach lotniczych / ATC / celnych / obsługi naziemnej. Cena nie obejmuje kosztów odladzania. Standardowy catering zawiera: napoje bezalkoholowe, sok pomarańczowy lub jabłkowy, woda, herbata, kawa, przekąska (słona lub słodka). Organizujemy chartery samolotami renomowanych przewoźników, głównie B737-800, A320/321, ERJ, Saab 340/ATR-72.
 
Helikopter: W Polsce możemy zaproponować helikoptery np.: Bell 407/427, Stawka za 1 godzinę lotu (netto) 1100 EUR netto* + 8% VAT

Poniżej wyszczególnienie kosztów wchodzących w skład stawki 1 godziny.

Parametry maszyny: - ilość pasażerów od 5 do maksymalnie 6 osób,
- załoga (ilość pilotów) od 1 do 2 pilotów,
- prędkość przelotowa 210 km/h (rzeczywista prędkość jest uzależniona od warunków atmosferycznych takich jak silny czołowy wiatr lub wiatr ogonowy),
- wysokość lotu ok. 300 m nad poziomem gruntu, - możliwość lotu po zmroku NIE,
- miejsce startu i lądowania; teren przygodny, min wymiary lądowiska 25 m x 25 m, bez przeszkód lotniczych,
- ilość km przelotu bez tankowania: 420 km, - waga maszyny MTOW 2300 kg,

Dodatkowe informacje *cena zawiera: paliwo, wynagrodzenie załogi, asystę działu operacyjnego i sprzedaży
 
*Cena nie zawiera: Kosztów nocowania załogi, ochrony śmigłowca, w przypadku lądowania i nocowania na terenie przygodnym niechronionym i niestrzeżonym, handlingu (obsługi płytowej śmigłowca). Opłat za lądowanie na lotniskach oraz na tererenach do tego przystosowanych, opłat parkingowych, opłat pasażerskich. Dodatkowych opłat za otwarcie lotniska / lądowiska poza normalnymi godzinami funkcjonowania godzinami operacyjnymi.

Wyloty z Warszawy dla helikopterów EPBC tj.: lotnisko Bemowo w Warszawie. Możliwe inne miejsca - miasta. Samolotem lotniska w Polsce do uzgodnieniai czasem niezbędne doloty.

Pełna obsługa wyjazdów, krajowe i zagraniczne.
 
Uwaga: każda wycena, dostosowane do zamówienia wymaga dużo pracy, zaangażowania wielu naszych partnerów - ich pracy i naszej. Nie realizujemy wyceny bez wstępnej zaliczki - depozytu, dostosowanego do rodzaju wyjazdu. Każdy depozyt będzie odjęty od kosztów końcowego zlecenia, zamówienia. Przyjmujemy wyłącznie realistyczne zamówienia z wstępnym depozytem. Symulacje kosztów powyżej w tabeli i uwagach.

Posiadamy kontakty i realizacje przelotów turystycznych w innych krajach na terenie Europy. Zapraszamy BP Gryf.
 
 
 
 
Wyjazdy ligowe mecze piłkarskie z biletem na mecz, dobre pakiety z hotelem i dodatkowe świadczenia
 
 
 
 
 
 
 
Włochy lato - losowo wybrane oferty z włoskich regionów przy plaży
 
 • BELVEDERE rezydencja

  Zakwaterowanie w partamentach w Lido Adriano dla 6 osób. W miasteczku jest piękna piaszczysta plaża oraz możliwość uprawiania sportów wodnych.
 • Alexia Palace

  Hotel o wysokim standardzie, zakwaterowanie w pokojach spełniających oczekiwania najbardziej wymagających gości.
 • Mediterraneo Residence

  Zakwaterowanie w apartamentach 2-4 osobowych, w pobliżu Kampanii i Basilicata, przy plaży.
 • Altomare Rezydencja

  Obiekt usytuowany w niedalekiej odległości od plaży w miejscowości Riccione często odwiedzanej przez turystów szukających odpoczynku letniego na plaży. Miejscowość ta leży niedaleko miasta Rimini.
 •  
 • Apartamenty w Lido di Savio

  Zakwaterowanie w apartamentach dla 4-6 osób w różnej lokalizacji w obrębie miejscowości Lido di Classe/Lido di Savio.
 • Auriga rezydencja

  Kompleks wypoczynkowy, zakwaterowanie w apartamentach dla 2 - 4 osób, przy plaży
 • Hotel Mediterraneo

  Hotel posiadający własny basen, położony blisko plaży.
 • Paradise Beach Residence

  Rezydencja posiadająca własny basen, położona blisko plaży.
 •  
 
 
 
 
 
 • Lazio Rzym mecze

  Wyjazd na mecz Lazio Rzym z biletem oraz atrakcyjny weekend
 • Weekend w Rzymie

  Wyjazdy do Rzymu. Program zwiedzania do indywidualnego ustalenia...
 • AS Roma mecze

  Wyjazd na mecz AS Roma z biletem oraz atrakcyjny weekend
 • Rzym- Florencja - Capri

  10 dniowa wycieczka do Włoch. Zwiedzanie m.in.: Wenecja, San Marino, Asyż, Rzym, Watykan, Monte Cassinio, rejs na wyspę Capri, Pompeje, Florencja.
 •  
 • RZYM - zwiedzanie zabytków UNESCO

  Całodniowe zwiedzanie z przewodnikiem
 • Hotel Golden Beach

  Zakwaterowanie w hotelu położonym w starożytnym miasteczku morskim Fregenae w prowincji Rzym.
 • Residence T-Village

  Zakwaterowanie w apartamentach w rezydencji położonej w niewielkiej odległości od morza w miejscowości Anzio...
 •  
 
 • Baia Della Molpa wioska turystyczna

  Wioska turystyczna otoczona jest laskiem piniowym, posiada kilka rodzajów zakwaterowania.
 • Hotel Leucosya

  Zakwaterowanie w hotelu w pokojach dla 1/2/3/4 osób. Hotel mieści się w malowniczym, nadmorskim miasteczku Casal Velino Marina na południu Włoch...
 • Rezydencja Parco Elena

  Zakwaterowania w apartamentach dla 2/3/4/5/6 osób w pobliżu gór w rezydencji z basenem...
 • Hotel Terme Park Imperial

  Hotel na wyspie Ischia, SPA, odnowa biologiczna
 •  
 • Iris Hotel Ischia

  Ischia czarująca wyspa, hotel blisko plaży, termy
 • Hotel Villa Romana

  Zakwaterowanie w hotelu nad morzem w regionie Kampania. Dogodne miejsce na wycieczki m.in. : Pompeje, Sorrento, Positano, Amalfi, Ravello, Ischia, Capri...
 • Hotel Terme Letizia

  Hotel na Ischia, baseny, termy, SPA
 • Residence Trivento

  Rezydencja oferuje zakwaterowanie w apartamentach od 2 do 8 osób. Obiekt posiada własne baseny...
 •  
 
 
 • Apartamenty Tonale

  Apartamenty w różnej lokalizacji w Tonale, terminy FREE SKI
 • Hotel ALPHOLIDAY DOLOMITI

  Hotel dla wymagających w dobrej cenie , basen Free Ski
 • Hotel Tevini

  Hotel rodzinny, blisko wyciągu, wyżywienie HB
 • Residence Hotel AMBIEZ

  Rezydencja położona w dolinie Val Rendena, z widokiem na wyciągi narciarskie. Terminy free ski...
 •  
 • Park Hotel

  Hotel w Folgarida, raj dla narciarzy, miejsce o którym marzą miłośnicy białego szaleństwa.
 • Apartamenty SOLE ALTO

  Marillevia 1400 apartamenty dla 2-7 osób, stok narciarski bezpośrednio przy rezydencji...
 • HOTEL DELLE ALPI

  Zakwaterowanie w Passo Tonale, niedaleko wyciągów narciarskich.
 • Hotel Monte Giner

  Hotel w Mezzana, posiada kompleks Wellness, dobry dla rodzin z dziećmi.
 •  
 
 
 
Włochy zima narty losowe oferty z wybranych obszarów narciarskich
 
 
 
 
 
 • Villagge Precomun

  Zakwaterowanie w apartamentach dla 4-6 osób w rejonie Arabby, 250 m od wyciągu
 • Rezydencja Baita Antlia

  Zakwaterowanie w rezydencji znajdującej się przy wyciągach w Arabbie
 • Rezydencja MARMOLADA

  Rezydencja położona w Bosco Verde na wysokości 1.200 m n.p.m. w obrębie obszaru narciarskiego Arabba-Marmolada...
 •  
 
 
 
 
Austria zima narty losowe oferty z wybranych obszarów narciarskich
 
 • Romerhof apartamenty

  Komfortowe apartamenty w centrum, 2 kompleksy basenów termalnych, blisko Polski, terminy free ski.
 • Apartamenty Margerithenweg

  Nowe apartamenty w dobrym regionie narciarskim, 2 kompleksy basenów termalnych, wszystko w jednym miejscu, blisko Polski, terminy free ski.
 • Hotel PRAGANT

  Hotel znanej sieci Harmony,terminy free ski.
 • Apartamenty Sukar

  Apartamenty, dobre warunki narciarskie, 2 kompleksy basenów termalnych, blisko Polski, terminy free ski.
 •  
 
 • Romerhof apartamenty

  Komfortowe apartamenty w centrum, 2 kompleksy basenów termalnych, blisko Polski, terminy free ski.
 • Apartamenty Margerithenweg

  Nowe apartamenty w dobrym regionie narciarskim, 2 kompleksy basenów termalnych, wszystko w jednym miejscu, blisko Polski, terminy free ski.
 • Hotel PRAGANT

  Hotel znanej sieci Harmony,terminy free ski.
 • Apartamenty Sukar

  Apartamenty, dobre warunki narciarskie, 2 kompleksy basenów termalnych, blisko Polski, terminy free ski.
 •