Biuro organizuje wyjazdy turystyczne & wyjątkowe eventy od 1994 r.
   Dbamy o jakość, bo ilość przychodzi każdego roku jak w turystyce i gospodarce.

 

32 206 96 05

32 253 05 37
pon-pt: 9-17, sob: 10-13
 
Oferty dnia
 
 
BP Gryf adres centrum miasta

Polska i Ukraina Solidarność   
   Katowice ul. Opolska 17,
   tel. 32 206 9605, 32 253 0537
   telefon kom. 509 377 825
   kontakty i zobacz dojazd

 
Komunikaty BP Gryf
Wakacje wyloty z Niemiec
Blog BP GRYF
Reklama tylko dobre opcje
 
 
EURO 2021 piłka nożna wyjazdy

EURO 2021 piłka nożna wyjazdy

Wyjazdy na mecze EURO 2021 bilety i pakiety, ponownie.
 
Mistrzostwa Europy 2020 piłka nożna.

EURO 2021 piłka nożna wyjazdy

Wyjazdy na Mistrzostwa Europy EURO  2021 w piłce nożnej, pełne pakiety. Polska na Euro 2021 w piłce nożnej. BP Gryf  organizuje wyjazdy na mecze za reprezentacją Polski.

Wyjazdy na mecze EURO 2021 z biletami za Polską!

Mistrzostwa Europy, EURO w Piłce Nożnej 2021 obędą się w: Danii, Holandii, Rumunii, Irlandii, Hiszpanii, Belgii, w Szkocji, Niemczech, Rosji, Anglii, Azerbejdżanie, we Włoszech i na Węgrzech. Już po zmianach z uwagi na COVID-19! 

Dublin mecz Polska v TBC 14-06-2021 r.,  zobacz oferty www
Bilbao mecz Polska v Hiszpania 19-06-2021 r., zobacz  oferty www
Dublin mecz Polska v Szwecja 23-06-2021 r., zobacz oferty www

Finał Euro 2020 w dniu 12 lipca odbędzie się w Londynie na legendarnym Wembley oraz półfinały 7 i 8 lipca, czy dojedziemy do tego etapu? życzymy tego sobie i piłkarzom!

wyjazdy na finały ME 2021 piłka nożna


Biuro Podróży Gryf organizuje wyjazdy na wszystkie mecze naszej reprezentacji.

 
 
Organizator wyjazdów na EURO 2021

 

Następne mecze EURO 2021, faza pucharowa.
 
Mecze 1/8 finału Mistrzostw Europy w piłce nożnej, zagramy:
 
Po fazie grupowej i meczach w Dublinie i Bilbao, gramy dalej! czeka nas mecz w Glasgow lub Kopenhaga lub Budapeszt. Awans do 1/8 finału mogą liczyć dwie pierwsze drużyny plus cztery najlepsze z trzecich miejsc, to potem istnieją trzy warianty.
- Jeśli Polska wyjdzie z pierwszego miejsca, to zagra w Glasgow z jedną z trzecich drużyn z grup A,B,C,D.
- Jeśli Polska wyjdzie z grupy z drugiego miejsca to mamy mecz z Anglią, Chorwacją, Czechami lub wyłonioną w barażach drużyną i polecimy do Kopenhagi.
- Jeśli natomiast awans do 1/8 finału będzie z trzeciego miejsca, to czeka nas mecz ponownie w Bilbao lub Budapeszcie.

Zdecydowanie polecamy wyjście z pierwszego miejsca!
 
Mecze 1/4 finału: 3 lipca - Sankt Petersburg i Monachium, 3 lipca Baku i Rzym, 2021 rok.
 
Półfinały: 6 lipca oraz 7 lipca - Londyn 2021 rok.
 
Finał EURO 2021 w piłce nożnej: 11 lipca - Londyn  / oferta z biletami

Biuro Podróży Gryf jest organizatorem turystyki od 1994 roku. Wyjazdy sportowe w kilku dyscyplinach są dla nas znane od podstaw. Organiozowaliśmy wyjazdy na MŚ w Brazylii 2014 i Rosja 2018. Prowadzimy biuro podróży jako organizator od 25 lat, wyjazdy sportowe to dla nas wieloletnie doświadczenia, zapraszamy. W naszej ofrercie znajdują się wszelkie niezbędne elementy takiego wyjazdu w tym m.in.:

- przejazdy, przeloty, lokalne transfery,
- hotele różnej kategorii od 3* do 5*, - turystyka, dodatkowe programy zwiedzania,
- wyżywienie; śniadanie, lunch i kolacje, specjalne bankiety dla grup, bilety VIP.

Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych oraz wyjazdy na zamówienia dla wybranej opcji grupowej z obsługą, w/g uzgodnienia.

Zapraszamy do kontaków, BP GRYF

Na BLOGU zobacz więcej informacji o miastach gdzie pojedziesz www wejście .

 

mecz Polska v Słowacja EURO 2021 14-06

EURO 2021 mecz Polska v Słowacja 14-06 Petersburg, nowa lokalizacja.
Polska teraz w Petersburgu  rozegra 2 mecze grupowe w ramach Mistrzostw Europy w piłce nożnej 2021 r. BP Gryf ponownie chcemy zorganizować ten wyjazd na EURO piłkarskie w 2021 roku.
Z uwagi na okoliczności, poniżej opisane wyjazdy będą wyłącznie indywidualne. 

Petersburg Polska v Słowacja
 

 

Mecz Polska v Słowacja odbędzie się 14-06-2021 tym razem w Petersburgu.
 
Ciągłe zmiany to zasługa WIRUSA, 3-ci raz! chcemy zorganizować wyjazd na ten mecz,  to jakieś szaleństwo, rezerwacje / anulacje / odzyskiwanie pieniędzy itd. Dużo pracy za nami i ponownie przed nami, kłopotów i stresów ... Staramy się zrobić trzeci raz ofertę, mamy mało czasu. Podchodzimy ze zrozumieniem do naszych klientów i fanów piłki nożnej. Jakie mamy bariery?
 
A) obostrzenia
Wszędzie będą potrzebne aktualne badania na COVID-19 przy wjeździe do Rosji lub Hiszpanii oraz po powrocie do Polski (czyli 2 razy) : 
 
z dnia 26.04.2021 
Przy wjeździe do Polski przez zewnętrzna granicę UE obowiązuje 10-dniowa kwarantanna. Przy wjeździe z innych krajów Unii Europejskiej (łącznie z Niemcami) obowiązuje kwarantanna 10-dniowa, niezależnie od środka transportu, którym się podróżuje, lub gdy porusza się pieszo. Obowiązek kwarantanny nie istnieje, jeśli przy wjeździe przedstawi się negatywny wynik testu na obecność koronawirusa (test PCR lub antygenowy), który nie może być starszy niż 48 godzin od chwili przeprowadzenia testu. Każdy, kto wjeżdża do Polski i odbywa w związku z tym kwarantannę, może zostać z niej zwolniony, przedstawiając negatywny wynik testu. Test będzie niezbędny dla Rosji też.
 
B) bilety na mecze
Zrozumiałe jest, że klienci nie wykupią wyjazdu dopóki nie będą mieli zakupionego biletu na mecz. Bilety będą ponownie możliwe do zakupu, kiedy … soon...  na UEFA , sprawdzamy codziennie. Priorytet będzie dla osób, które wcześniej miały zakupione bilety.
 
Petersburg, będzie potrzebny dokument FAN-ID   będzie też w języku polskim. To najmniejszy problem, wjazd może być na podstawie dokumentu w PDF, na miejscu trzeba odebrać oryginał. Wyrobienie po uzyskaniu potwierdzenia biletów z UEFA.  …. Identyfikator FAN ID może zostać wydany tylko posiadaczowi biletu na mecz UEFA EURO 2020. Data biletu będzie wymagana tylko wtedy, gdy złożysz wniosek o identyfikator FAN ID. Aby odebrać FAN ID, bilet nie jest potrzebny. Jednak numer zamówienia lub numer biletu może być wymagany, jeśli w aplikacji FAN ID zostanie znaleziony błąd. Czyli zgodność nazwisk może nie być wymagane … lepiej zmieniać w UEFA na właściwe.  Na stronie będzie wszystko w języku polskim.
 
C) przelot lotniczy
Nikt nie wykupi przelotu lotniczego, pakietu nie mając biletu na mecz. Czas upływa, bilety lotnicze mimo wszystko będą tylko drożeć!
Zrobiliśmy zamówienie grupowe do LOT-u na przeloty. Oferta dla nas nie jest do przyjęcia, (1) bardzo wysoka cena od 2000 zł od osoby i (2) warunki rezerwacji grupowej też nie do akceptacji, 500 zł na już wpłata depozytu, całość do 14 maja. Czyli sytuacja jest patowa, dla nas za duże ryzyko kolejny raz płacić za przeloty. Jeszcze nie odzyskaliśmy pieniędzy za Dublin i Bilbao! Inwestycja jeszcze z 2019 roku!
Przeloty i hotele. Wcześniej przenosiliśmy na 2021 rok, teraz musimy całkowicie odzyskać 100% wpłaty.
 
D) ubezpieczenie od kosztów rezygnacji. 
Będzie wymagane wykupienie polisy od kosztów rezygnacji 2,5% wartości imprezy + 50% zabezpieczenie COVID, czyli np. wartość imprezy 3000 zł , UbKR 75 zł + 37,5 zł.
 
E) wyjazdy autokarem, analiza:
Do 3 maja obowiązują obostrzenia, może podróżować 50 % pojemności autokaru. Czyli koszty przejazdu bardzo duże! Mało prawdopodobne aby coś się zmieniło? jeszcze w maju… później to już loteria czy ktoś dojdzie? Ponadto z uwagi na ważność aktualnych badań (będą wymagane (48 godzin) trzeba będzie jechać non-stop! Z KTW 1500 km / 50 km ok. 30 godzin z przerwami i granicami. Przyjazd do Petersburga musi być nie później jak o 13:00 w dniu meczu. Czyli np. 13.06 z KTW  ok. 6:00, a kiedy badania z tego dnia? 
Po meczu musi być nocleg w Petersburgu i tracą ważność badania na Covid. 
Nie sprawdzaliśmy jeszcze obostrzeń na przejeździe dla Litwy i Łotwy!
 
Ogólnie wyjazd autokarem nieprawdopodobny na dzisiaj! przy pełnym obłożeniu koszty wynajęcia autokaru od 500 zł / osoba. Po powrocie do Polski … może być dalej wymagany test i koszt.

No cóż, czasem dobre chęci nie wystarczą, podsumowanie BP GRYF:
- nie będziemy robić grupowych wyjazdów samolotem, za mało czasu,
- nie będziemy robić grupowych wyjazdów autokarem, do Petersburga,
- możemy realizować zamówienia indywidualne z zachowaniem obostrzeń jakie występują na kierunku i na wejściu na stadiony.
 
   Jak zawsze staraliśmy się robić wyjazdy dla naszych klientów / kibiców. Tym razem ponownie pokonuje nas COVID-19. Mamy same problemy z tym związane, kłopoty, stresy, brak gwarancji wyjazdu. Analiza nowych kierunków w okresie występowania w Europie COVID-19 i obostrzenia z tym związane, zmuszają nas do powyższej decyzji. Co też gorsze, to trzeba czekać, a czas działa na naszą niekorzyść! klientów i organizatora BP Gryf. Nasze wyjazdy staramy się robić i realizować też dla zadowolenia klientów, w tym przypadku tego nam trudno zagwarantować z uwagi na powyższe analizy.
 
Petersburg VIP pakiety GOLD hospitality, też dla ludzi, jeszcze dostępne, minimum 6 osób, ceny netto. Nazwa własna EURO 2020 jest zachowana, ale dotyczy 2021 roku! daty / dni są podane dla 2021 roku!

VIP pakiety na EURO 2021, Petersburg

Pakiet GOLD obejmuje uroczystą kolację przed meczem oraz najlepsze miejsca CAT 1 na stadionie.

VIP pakiety na EURO 2021, Petersburg i Polska

 

 

 

Sewilla mecz Hiszpania v Polska EURO 2021

EURO 2021 Mecz Polska v Hiszpania to jeden z faworytów Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Mecz odbędzie się 19-06-2021, sobota. BP Gryf ponownie COVID-19 zniszczył nam plan i pracę na ten wyjazd! Z uwagi na okoliczności, poniżej opisane wyjazdy będą wyłącznie indywidualne. 

tak miało być w pełnej organizacji, covid zdecydował ponownie inaczej...
Wyjazdy na ME 2021, pakiety mecz Hiszpania v Polska

Bardzo ważny i atrakcyjny mecz teraz odbędzie się w Sewilli.
 

Wyjazdy z pełnum pakietem na mecze EURO 2021
 
19 czerwca sobota w Sewilli, Polska zagra z Hiszpanią 21:00.

Jakie mamy trudności, regulacje, obostrzenia?

A) obostrzenia
Wszędzie będą potrzebne aktualne badania na COVID-19 przy wjeździe do Rosji lub Hiszpanii oraz po powrocie do Polski (czyli 2 razy) : 
 
z dnia 26.04.2021 
Przy wjeździe do Polski przez zewnętrzna granicę UE obowiązuje 10-dniowa kwarantanna. Przy wjeździe z innych krajów Unii Europejskiej (łącznie z Niemcami) obowiązuje kwarantanna 10-dniowa, niezależnie od środka transportu, którym się podróżuje, lub gdy porusza się pieszo. Obowiązek kwarantanny nie istnieje, jeśli przy wjeździe przedstawi się negatywny wynik testu na obecność koronawirusa (test PCR lub antygenowy), który nie może być starszy niż 48 godzin od chwili przeprowadzenia testu. Każdy, kto wjeżdża do Polski i odbywa w związku z tym kwarantannę, może zostać z niej zwolniony, przedstawiając negatywny wynik testu.
 
B) bilety na mecze
Zrozumiałe jest, że klienci nie wykupią wyjazdu dopóki nie będą mieli zakupionego biletu na mecz. Bilety będą ponownie możliwe do zakupu, kiedy … soon...  na  UEFA tickets . Priorytet będzie dla osób, które wcześniej miały zakupione bilety.
 
Opcja Sewilla, mecz 19 czerwiec SO, 21:00. Badanie na covid musi być z  dnia18/06. Jakie są możliwości? też trochę komplikacji! Ale na dzisiaj wyjazd wydaje się łatwiejszy? niż  np.: Petersburg...
 
- Przelot z przesiadką przez port w Niemczech, przykład:
Wylot 19 cze (sob.) Lufthansa WAW > MUC > SVQ
06:00 → 13:30 Całkowity czas podróży: 7h 30min
Powrót 20 cze (niedz.) Lufthansa SVQ > FRA > WAW
12:40 → 22:25 Całkowity czas podróży: 9h 45min
Koszt ok. 900 zł / ceny ruchome!
         powrót krótszy koszt ok. 1000 zł /  / ceny ruchome!
         14:20 → 20:55 Całkowity czas podróży: 6h 35min, koszt ok. 1000 zł
Badanie na Covid z 18 cze, straci ważność w Polsce na powrocie
 
No coż, czasem dobre chęci nie wystarczą, podsumowanie BP GRYF:
- nie będziemy robić grupowych wyjazdów samolotem, za mało czasu, do Sewilli i Petersburga
- nie będziemy robić grupowych wyjazdów autokarem, do Petersburga,
- możemy realizować zamówienia indywidualne z zachowaniem obostrzeń jakie występują na kierunku i na wejściu na stadiony.
 
               Jak zawsze staraliśmy się robić wyjazdy dla naszych klientów / kibiców. Tym razem ponownie pokonuje nas COVID-19. Mamy same problemy z tym związane, kłopoty, stresy, brak gwarancji wyjazdu. Analiza nowych kierunków w okresie występowania w Europie COVID-19 i obostrzenia z tym związane, zmuszają nas do powyższej decyzji. Co też gorsze, to trzeba czekać, a czas działa na naszą niekorzyść! klientów i organizatora BP Gryf. Nasze wyjazdy staramy się robić i realizować też dla zadowolenia klientów, w tym przypadku tego nam trudno zagwarantować z uwagi na powyższe analizy.
 
 

Na BLOGU zobacz więcej informacji o miastach gdzie pojedziesz www wejście .

 

mecz Polska v Szwecja ME 2021, trzeci mecz

EURO 2021 mecz Polska v Szwecja 23-06 Petersburg, nowa lokalizacja.
Polska teraz w Petersburgu  rozegra 2 mecze grupowe w ramach Mistrzostw Europy w piłce nożnej 2021 r. BP Gryf ponownie chcemy zorganizować ten wyjazd na EURO piłkarskie w 2021 roku. Z uwagi na okoliczności, poniżej opisane wyjazdy będą wyłącznie indywidualne. 

Petersburg Polska v Szwecja

 

Mecz Polska v Szwecja odbędzie się 23-06-2021 tym razem w Petersburgu
 
Ciągłe zmiany to zasługa WIRUSA, 3-ci raz! chcemy zorganizować wyjazd na ten mecz,  to jakieś szaleństwo, rezerwacje / anulacje / odzyskiwanie pieniędzy itd. Dużo pracy za nami i ponownie przed nami, kłopotów i stresów ... Staramy się zrobić trzeci raz ofertę, mamy mało czasu. Podchodzimy ze zrozumieniem do naszych klientów i fanów piłki nożnej. Nigdy ich nie zawiedliśmy, tym razem tylko wyjazdy indywidualne.
 
A) obostrzenia
Wszędzie będą potrzebne aktualne badania na COVID-19 przy wjeździe do Rosji lub Hiszpanii oraz po powrocie do Polski (czyli 2 razy) : 
 
z dnia 26.04.2021 
Przy wjeździe do Polski przez zewnętrzna granicę UE obowiązuje 10-dniowa kwarantanna. Przy wjeździe z innych krajów Unii Europejskiej  obowiązuje kwarantanna 10-dniowa, niezależnie od środka transportu, którym się podróżuje, lub gdy porusza się pieszo. Obowiązek kwarantanny nie istnieje, jeśli przy wjeździe przedstawi się negatywny wynik testu na obecność koronawirusa (test PCR lub antygenowy), który nie może być starszy niż 48 godzin od chwili przeprowadzenia testu. Każdy, kto wjeżdża do Polski i odbywa w związku z tym kwarantannę, może zostać z niej zwolniony, przedstawiając negatywny wynik testu. Test będzie niezbędny dla Rosji też.
 
B) bilety na mecze
Zrozumiałe jest, że klienci nie wykupią wyjazdu dopóki nie będą mieli zakupionego biletu na mecz. Bilety będą ponownie możliwe do zakupu, kiedy … soon...  na UEFA , sprawdzamy codziennie. Priorytet będzie dla osób, które wcześniej miały zakupione bilety.
 
Petersburg, będzie potrzebny dokument FAN-ID   będzie też w języku polskim. To najmniejszy problem, wjazd może być na podstawie dokumentu w PDF, na miejscu trzeba odebrać oryginał. Wyrobienie po uzyskaniu potwierdzenia biletów z UEFA.  …. Identyfikator FAN ID może zostać wydany tylko posiadaczowi biletu na mecz UEFA EURO 2020 w Sankt Petersburgu.
 
Data biletu będzie wymagana tylko wtedy, gdy złożysz wniosek o identyfikator FAN ID. Aby odebrać FAN ID, bilet nie jest potrzebny. Jednak numer zamówienia lub numer biletu może być wymagany, jeśli w aplikacji FAN ID zostanie znaleziony błąd. Czyli zgodność nazwisk może nie być wymagane … lepiej zmieniać w UEFA na właściwe.  Na stronie będzie wszystko w języku polskim.
 
C) przelot lotniczy
Nikt nie wykupi przelotu lotniczego, pakietu nie mając biletu na mecz. Czas upływa, bilety lotnicze mimo wszystko będą tylko drożeć!
Zrobiliśmy zamówienie grupowe do LOT-u na przeloty. Oferta dla nas nie jest do przyjęcia, (1) bardzo wysoka cena od 2000 zł od osoby i (2) warunki rezerwacji grupowej też nie do akceptacji, 500 zł na już wpłata depozytu, całość do 14 maja. Czyli sytuacja jest patowa, dla nas za duże ryzyko kolejny raz płacić za przeloty. Jeszcze nie odzyskaliśmy pieniędzy za Dublin i Bilbao! Inwestycja jeszcze z 2019 roku! Przeloty i hotele. Wcześniej przenosiliśmy na 2021 rok, teraz musimy całkowicie odzyskać 100% wpłaty.
 
D) ubezpieczenie od kosztów rezygnacji. 
Będzie wymagane wykupienie polisy od kosztów rezygnacji 2,5% wartości imprezy + 50% zabezpieczenie COVID, czyli np. wartość imprezy 3000 zł , UbKR 75 zł + 37,5 zł.
 
E) wyjazdy autokarem, analiza:
Do 3 maja obowiązują obostrzenia, może podróżować 50 % pojemności autokaru. Czyli koszty przejazdu bardzo duże! Mało prawdopodobne aby coś się zmieniło? jeszcze w maju… później to już loteria czy ktoś dojdzie? Ponadto z uwagi na ważność aktualnych badań (będą wymagane (48 godzin) trzeba będzie jechać non-stop! Z KTW 1500 km / 50 km ok. 30 godzin z przerwami i granicami. Przyjazd do Petersburga musi być nie później jak o 13:00 w dniu meczu. Czyli np. 13.06 z KTW  ok. 6:00, a kiedy badania z tego dnia? 
 
Po meczu musi być nocleg w Petersburgu i tracą ważność badania na Covid. Nie sprawdzaliśmy jeszcze obostrzeń na przejeździe dla Litwy i Łotwy! Ogólnie wyjazd autokarem nieprawdopodobny na dzisiaj! przy pełnym obłożeniu koszty wynajęcia autokaru od 500 zł / osoba. Po powrocie do Polski … może być dalej wymagany test i koszt.
 
No cóż, czasem dobre chęci nie wystarczą, podsumowanie BP GRYF:
- nie będziemy robić grupowych wyjazdów samolotem, za mało czasu,
- nie będziemy robić grupowych wyjazdów autokarem, do Petersburga,
- możemy realizować zamówienia indywidualne z zachowaniem obostrzeń jakie występują na kierunku i na wejściu na stadiony.
 
   Jak zawsze staraliśmy się robić wyjazdy dla naszych klientów / kibiców. Tym razem ponownie pokonuje nas COVID-19. Mamy same problemy z tym związane, kłopoty, stresy, brak gwarancji wyjazdu. Analiza nowych kierunków w okresie występowania w Europie COVID-19 i obostrzenia z tym związane, zmuszają nas do powyższej decyzji. Co też gorsze, to trzeba czekać, a czas działa na naszą niekorzyść! klientów i organizatora BP Gryf. Nasze wyjazdy staramy się robić i realizować też dla zadowolenia klientów, w tym przypadku tego nam trudno zagwarantować z uwagi na powyższe analizy.

Petersburg VIP pakiety GOLD hospitality, też dla ludzi, jeszcze dostępne, minimum 6 osób, ceny netto. Nazwa własna EURO 2020 jest zachowana, ale dotyczy 2021 roku! daty / dni są podane dla 2021 roku!

VIP pakiety na EURO 2021, Petersburg i Polska


Pakiet GOLD obejmuje uroczystą kolację przed meczem oraz najlepsze miejsca CAT 1 na stadionie.
VIP pakiety na EURO 2021, Petersburg i Polska
 
Wyjazdy na ME 2020 z biletem za reprezentacją Polski

Wyjazdy na EURO 2021 z biletem mecze Polski

Polska zagra na EURO 2021 roku w piłce nożnej!
Trzecia zmiana!
 
14 czerwca Pn w Petersburgu, Polska ze Słowacją 18:00 ( oferta wyjazdu )
19 czerwca So w Sewilla, Polska zagra z Hiszpanią 21:00, 
23 czerwca Śr w Petersburgu, Polska zagra ze Szwecją 18:00, ( oferta wyjazdu )
 
Gryf BP organizuje wyjazdy na wszystkie mecze z Naszą reprezentacją POLSKA!

Wyjazdy na mecze z biletami za reprezentacją
 
Gryf BP już tradycyjnie organizuje wyjazdy na wszystkie mecze Naszej reprezentacji. Zobacz nasze opracowania na odpowiednich stronch.

Mamy trzecią zmianę !!!
 
Wyjazd na Finał EURO 2020 Londyn 12-07-2020

Wyjazd na Finał EURO 2021 Londyn 11-07-2021

Wyjazd na Finał EURO 2021 w piłce nożnej Londyn. Zobaczysz wielu z największych światowych talentów piłkarskich na kultowym stadionie Wembley, na którym odbędzie się mecz finałowy UEFA EURO 11 lipiec 2021. Z wyjątkową oprawą i ceremonią nagradzania zwycięzcy!
 
Turniej ME 2021 rozpoczyna się 11 czerwca na Stadio Olimpico w Rzymie, a finał miesiąc później na stadionie Wembley 11 lipca 2021 roku. Oprócz finału 11 lipca i obu półfinałów 6 lipca i 7 lipca, Londyn organizuje trzy mecze grupowe w dniach 13, 18 i 22 czerwca oraz jeden mecz w dniu 26 czerwca.

Wyjazdy na mecze z biletami i pełne pakiety

Wcześniej Polska rozegra mecze grupowe, EURO rok 2021:
14 czerwca w Dublinie, Polska zagra ze zwycięzcą barażu 18:00, [zobacz oferta]
19 czerwca w Bilbao, Polska zagra z Hiszpanią 21:00, [zobacz oferta]
23 czerwca w Dublinie, Polska ze Szwecją 18:00, [zobacz oferta]
 
Miastami gospodarzami UEFA EURO 2020 są: Amsterdam, Baku, Bilbao, Bukareszt, Budapeszt, Kopenhaga, Dublin, Glasgow, Londyn, Monachium, Rzym i Petersburg.
 
BP Gryf proponuje wyjazd na mecz finał EURO 2021 w dniu 11 lipca, pakiet z biletem kategorii 2, narożniki stadionu. Wembley, doskonały przegląd boiska i akcji. Dobra poniższa opcja ma ograniczoną ilość miejsc, każda następna będzie niestety droższa.
 
na zapytanie od osoby, pakiet:
uwaga! bardzo ograniczona ilość miejsc w dobrej cenie / pakiecie! prosimy pytać.
 
Pakiet wyjazdowy z biletem na mecz Finał EURO 2021 od osoby zawiera:
- 2 noclegi w hotelu 4*, pokój dla 2 osób ze śniadaniem 10-12 lipiec 2021 r.
- bilet na mecz kategoria 2, będzie dostarczony w Polsce przed wyjazdem!
- ubezpieczenie KL NNW, opłata na TFG.

Organizator wyjazdów na EURO 2021, pakiety.


Uwaga: termin pobytu bardzo oblegany z uwagi na finał EURO 2021 i finał Wimbledon! Mamy zabezpieczony dobry hotel 4* w centrum Londynu. Na mecz dojazd Metro, zdecydowana większość tak dojedzie na stadion. Ale jesteśmy w centrum Londynu, mecz będzie wieczorem.

Organizator wyjazdów na EURO 2021, pakiety.

Dodatkowe świadczenia w/z zamówienia:
- przelot z wybranego lotniska w Polsce, (08/2019 jeszcze są dobre, niskie ceny!),
- transfer lotnisko – hotel – lotnisko,
- inne różne świadczenia do uzgodnienia.

Wyjazd z biletem na mecz, gwarantowanym.
 
W pobliżu Wembley Stadium znajdują się trzy stacje. Najbliższa stacja Stadion Wembley obsługiwana jest przez Chiltern Railways. Jeśli podróżujesz metrem, stacja Wembley Park znajduje się zaledwie 15 minut spacerem od stadionu i znajduje się na liniach Jubileuszowych i Metropolitalnych. Alternatywnie możesz dojechać do stacji Wembley Central na liniach Bakerloo, London Overground, London Midland i Southern. Dojście do stadionu Wembley zajmuje 20 minut. W pobliżu stadionu działają także różne trasy autobusowe.

Na BLOGU zobacz więcej informacji dla Londyn EURO 2021, www wejście


Na BLOGU zobacz więcej informacji o miastach gdzie pojedziesz www wejście .

Wimbledon, Londyn od Pon. 28 czerwiec 2021 do Ndz. 11 lipiec 2021 r., zbiegły się dwa duże wydarzenia sportowe! Do wyjazdu na mecz finałowy EURO 2021 możemy zabezpeczyć wejście na mecz tenisa! Wszystko do uzgodnienia i wg. dostępnego czasu i biletów.

Od Hotelu na stadion dojazd metro.

 
 

 

 

Dublin zwiedzanie ME 2021

Polska reprezentacja narodowa w piłce nożnej zagra dwa ważne mecze w Dublinie EURO 2021 roku. Organizujemy - BP Gryf wyjazdy w tym pełne pakiety z przelotami, hotel transfery i bilet na mecz -pomagamy, doradzamy i oferujemy.
 

14 czerwca 2021 Pn w Dublinie, Polska zagra ze zwycięzcą barażu 18:00.
23 czerwca 2021 Śr w Dublinie, Polska ze Szwecją 18:00.

Zwiedzanie Dublina: Dublin zalecamy dużo zwiedzać pieszo, unikamy korków. Miasto dawno temu założyli Wikingowie, pozostałości można znaleźć w wielu miejscach miasta. Duży wpływ na rozwój miasta mieli Anglo-Normanie, w tym znaczący Anglicy, pozostawali tu mnóstwo eleganckich budowli, dzisiaj użyteczności publicznej tak jak i eleganckie georgiańskie place i ulice. Celtycki tygrys pozostawił po sobie nowoczesne budynki.

Wycieczka  1 dzień Dublin ok. 8 godzin, tak może wyglądać:
 

O’Connell Street w Dublinie każdy zwiedzający Irlandię musi znaleźć się na O’Connell Street, jednej z głównych ulic Dublina. Jej nazwa została nadana na cześć Daniela O’Connella, lidera irlandzkich nacjonalistów na początku XIX wieku, walczącego o autonomię Irlandii oraz o równouprawnienie katolików w kwestii praw wyborczych, które przeforsował w 1829 roku. Jego pomnik stoi na południowym końcu ulicy, naprzeciw mostu O’Connell Bridge. Na turystów czeka również wiele innych pomników i zabytkowych budynków na tej, jednej z najszerszych ulic Europy. Godny uwagi jest przede wszystkim budynek Głównej Poczty, służący jako siedziba przywódców powstania z 1916 roku. Monumentem, którego nie da się przeoczyć jest „Szpila” (The Spire of Dublin), będąca najwyższą rzeźbą na świecie (120 metrów), wzniesiona w 2003 roku dla uczczenia nowego tysiąclecia.
 
Dalej zobaczymy z zewnątrz Trinity College – kolegium Trójcy Świętej jest najstarszą (i najbardziej prestiżową)  uczelnią w kraju. Założona w 1592 roku przez królową Elżbietę. Większość zabudowań uczelni pochodzi z XVIII wieku, a wokół budynku znajduje się rozległy College Park. Absolwentami tej uczelni byli Oscar Wilde, Jonathan Swift i Samuel Beckett. W budynku znajduje się słynna biblioteka z Księgą z Kells (wstęp płatny) wstęp na teren Trinity College jest darmowy. Warto tam się wybrać chociażby po to by zobaczyć fasadę budynku i park.
 
Muzeum Narodowe, Biblioteka Narodowa, Muzeum Historii Naturalnej, Galeria Narodowa – trzy placówki mieszczące się w swoim bliskim sąsiedztwie, dwie pierwsze na tej samej ulicy. Muzeum Narodowe pozwoli na odbycie szybkiego kursu irlandzkiej historii, Galeria posiada wspaniałą kolekcję malarstwa irlandzkiego (w tym znakomitego malarza Jacka Butlera Yeatsa) i światowego.
 
Christ Church i Dublinia – wspaniała gotycka katedra, której początki sięgają XI wieku, znajduje się tu nagrobek Strongbowa – jednego z pierwszych normańskich rycerzy, którzy wyruszyli na podbój Irlandii, a także wspaniałe krypty z wystawą: „Skarbiec Christ Church”. W Christ Church odbyła się także premiera : „Mesjasza” Haendla. Dublinia to znajdująca się obok katedry wystawa ukazująca dzieje średniowiecznego Dublina, idealna dla młodszego turysty ze względu na ekspozycje stworzoną z mini scenek, naturalnej wielkości ludzkich figur i paneli informacyjnych, które można dotykać.
 
Katedra św. Patryka  (Saint Patrick's Cathedral )– druga z dublińskich katedr, jej korzenie związane są z patronem Irlandii św. Patrykiem, to tutaj podobno w V wieku maiła on chrzcić pogan, pamiątka po tym jest znajdującą się w parku okalającym kościół studnia. Dziekanem w katedrze był Jonathan Swift autor „Podróży Guliwera” tutaj też został pochowany.

 
Destylarnia Jameson – drugi produkt alkoholowy, z którego znana jest Irlandia, irlandzka whiskey trzykrotnie destylowana jest bardzo delikatna a Jameson jest marką, która zawojowała Świat. Destylarnię zwiedza się z przewodnikiem, krok po kroku odkrywając tajniki bursztynowego trunku a na koniec oczywiście otrzymuje się próbki do degustacji. Old Jameson Distillery   ...

 
Guinness Storehouse: wycieczka zwiedzanie browaru w tym kufel piwa Guinness Storehouse. Piętrowa ekspozycja prezentująca dzieje tego najbardziej popularnego towaru eksportowego Irlandii. Wejdziemy do baru znajdującego się na ostatnim piętrze  browaru, skąd rozciąga się wspaniała panorama miasta.Inne trasy zwiedzania do ustalenia: zaprasza BP GRYF.
 

Czarter lotniczy wyjazdy na zamówienie

Dlaczego warto wybrać przelot lotniczych dla prywatnych, grupowych wyjazdów?
 
Proponujemy czarter samolotów różnej wielkości i typów, oraz helikopterów. BP Gryf zabezpiecza pełną obsługę wyjazdu na wybrany event. Jesteśmy organizatorem turystyki nr. rejestracji 220. Oferujemy pełną obsługę podróży i usług concierge. Posiadamy własne doświadczenia organizatora od 1994 r. Nie wszystko można zrobić samodzielnie, dlatego posiadamy sprawdzonych dostawców, usług i dostęp do ekspertów w każdej dziedzinie turystyki i obsługi loniczych charterów. Transport lotniczy, autokarowy czy promowy realizujemy zagraniczne usługi i krajowe. Turystyka to nasza dewiza i z tym związane elementy, co realizujemu już od 1994 roku!.
 
Obsługujemy czarterowe wyjazdy na zamówienia, większe i mniejsze samoloty pasażerskie i helikoptery. Samoloty odrzutowe i turbośmigłowe, samoloty VIP i executiv, wąsko pokładowe i szerokokadłubowe, oraz helikoptery. Oferujemy spersonalizowaną obsługę, dostosowując każdy aspekt czarteru samolotów grupowych do Państwa konkretnych potrzeb.

Pojawia się następne wyzwanie wyjazdy na EURO 2021, mamy gotowe programy, wyjazdy www Mamy też partnerów do organizacji wyjazdów na każdy kierunek loty charterowe bez noclegów oraz mniejsze samoloty z noclegami.

Organizator VIP wyjazdy sportowe i kulturalne.

 
Wybranie planu podróży i przelotu specjalnym czarterem dla grupy.
 
BP Gryf może rozwiązać problem skomplikowanych podróży, zapewniając elastyczny harmonogram, który kontrolujesz.
 
Zaspokajamy różnorodne potrzeby, bez względu na to, czy jest to szybki przelot z uzgodnionego lotniska, czy korzystanie z wielu tras. Nasze rozwiązania obejmują wiele branż i wydarzeń, w tym:

Organizator VIP wyjazdy sportowe i kulturalne.
 
Sport - organizujemy prywatne / firmowe wyjazdy dla drużyn, kibiców lub sponsorów korporacyjnych. Wyjazdy z pełną obsługą imprez sportowych, kulturalnych, wszystko z biletami na wydarzenie, hotele i więcej usług, wg. uzgodnienia.
 
Muzyka i kultura - obsługa od organizowania lotów na trasie koncertowej po jednorazowe wyjazdy, wyloty na koncerty oraz koordynację rozkładów lotów na dłuższe trasy. BP Gryf zapewnia obsługę pobytów i zakwaterowanie oraz dodatkowy serwis.

Organizator VIP wyjazdy sportowe i kulturalne.
 
Road shows - to seria wydarzeń marketingowych obejmujących spotkania biznesowe, handlowe i konferencje. Trasy do wielu miejsc docelowych, bez względu na to, czy odbywają się na krótkich lotach do miejsc w obrębie jednego kraju, czy loty długodystansowe Europa czy Świat.

Organizator VIP wyjazdy sportowe i kulturalne.
 
Delegacje handlowe, targi - umożliwiające podróże dla biznesu.
Performing Arts - bez względu na to, czy chodzi o regionalne tournee teatralne, czy o dłuższą trasę, możemy zorganizować Twój plany podróży.

Organizator VIP wyjazdy sportowe i kulturalne.
 
Film i telewizja - aranżowanie prywatnych tras podróży dla zespołu. zaplanowanie trasy promocyjnej. Potrzebujesz czarteru na nadchodzącą trasę? Prosimy o kontakt.

Organizator VIP wyjazdy sportowe i kulturalne.
 
Przykładowe wyceny, trasy przelotów i dostępny asortyment.

Organizator VIP wyjazdy sportowe i kulturalne.

Samoloty, p
rzybliżone koszty, zależne od wielu czynników, termin, godziny, czas postoju itp. Ceny wylot i powrót w tym samym dniu.

Wielkość, pojemność samolotu do ilości:

6 osób

20 osób

33 osoby

Warszawa - Budapeszt - Warszawa

11 400 €

12 500 €

13 400 €

Warszawa - Nicea - Warszawa

18 400 €

18 800 €

20 800 €

Warszawa - Mediolan - Warszawa

16 600 €

17 800 €

19 800 €

Warszawa - Graz - Warszawa

12 600 €

13 800 €

15 800 €

Warszawa - Londyn / Luton  - Warszawa

19 400 €

22 300 €

22 300 €

Warszawa - Soczi /Adler - Warszawa

22 000 €

13 400 €

27 900 €

Możliwe inne miasta wylotów!

Cena zależy od: dostępności, czasu na start lub lądowanie, praw przewozowych i zatwierdzenia harmonogramu. Cena obejmuje usługę głównego terminalu, standardowe artykuły cateringowe, usługę stewardesy oraz wszystkie standardowe podatki PAX / lotniskowe, o ile operacja jest planowana na podstawie opublikowanych przez AIP godzin pracy w porcie lotniczym. Niektóre dodatkowe płatności mogą wystąpić, gdy operacje są planowane przy użyciu GAT / VIP i jeśli planowane są poza godzinami pracy w portach lotniczych / ATC / celnych / obsługi naziemnej. Cena nie obejmuje kosztów odladzania. Standardowy catering zawiera: napoje bezalkoholowe, sok pomarańczowy lub jabłkowy, woda, herbata, kawa, przekąska (słona lub słodka). Organizujemy chartery samolotami renomowanych przewoźników, głównie B737-800, A320/321, ERJ, Saab 340/ATR-72.
 
Helikopter: W Polsce możemy zaproponować helikoptery np.: Bell 407/427, Stawka za 1 godzinę lotu (netto) 1100 EUR netto* + 8% VAT

Poniżej wyszczególnienie kosztów wchodzących w skład stawki 1 godziny.

Parametry maszyny: - ilość pasażerów od 5 do maksymalnie 6 osób,
- załoga (ilość pilotów) od 1 do 2 pilotów,
- prędkość przelotowa 210 km/h (rzeczywista prędkość jest uzależniona od warunków atmosferycznych takich jak silny czołowy wiatr lub wiatr ogonowy),
- wysokość lotu ok. 300 m nad poziomem gruntu, - możliwość lotu po zmroku NIE,
- miejsce startu i lądowania; teren przygodny, min wymiary lądowiska 25 m x 25 m, bez przeszkód lotniczych,
- ilość km przelotu bez tankowania: 420 km, - waga maszyny MTOW 2300 kg,

Dodatkowe informacje *cena zawiera: paliwo, wynagrodzenie załogi, asystę działu operacyjnego i sprzedaży
 
*Cena nie zawiera: Kosztów nocowania załogi, ochrony śmigłowca, w przypadku lądowania i nocowania na terenie przygodnym niechronionym i niestrzeżonym, handlingu (obsługi płytowej śmigłowca). Opłat za lądowanie na lotniskach oraz na tererenach do tego przystosowanych, opłat parkingowych, opłat pasażerskich. Dodatkowych opłat za otwarcie lotniska / lądowiska poza normalnymi godzinami funkcjonowania godzinami operacyjnymi.

Wyloty z Warszawy dla helikopterów EPBC tj.: lotnisko Bemowo w Warszawie. Możliwe inne miejsca - miasta. Samolotem lotniska w Polsce do uzgodnieniai czasem niezbędne doloty.

Pełna obsługa wyjazdów, krajowe i zagraniczne.
 
Uwaga: każda wycena, dostosowane do zamówienia wymaga dużo pracy, zaangażowania wielu naszych partnerów - ich pracy i naszej. Nie realizujemy wyceny bez wstępnej zaliczki - depozytu, dostosowanego do rodzaju wyjazdu. Każdy depozyt będzie odjęty od kosztów końcowego zlecenia, zamówienia. Przyjmujemy wyłącznie realistyczne zamówienia z wstępnym depozytem. Symulacje kosztów powyżej w tabeli i uwagach.

Posiadamy kontakty i realizacje przelotów turystycznych w innych krajach na terenie Europy. Zapraszamy BP Gryf.
 
 
 
 
Piłkarskie ligi EUROPY, rozgrywki w 2022 i 2023 roku, zapraszamy.
Jedziemy na mecze piłkarskie z biletami.
 
Wyjazdy na mecze piłkarskie EUROPA i TOP kluby piłkarskie z biletem na mecze w 2022 i 2023 roku
 
 
 
 
 
 
 
ZIMA wyjazdy na narty i po zdrowie, baseny termalne, blisko Polski, dobre oferty.
Wyjazdy na narty oraz baseny termalne dobre opcje na LATO i zimę dla narciarzy
 
 
 
Austria zima narty losowe oferty z wybranych obszarów narciarskich
 
wyjazdy na narty oraz baseny termalne lato i zima
 
Wyjazdy na narty oraz baseny termalne dobre opcje na LATO i zimę dla narciarzy
 
 
 
 

Salony Motor Show wyjazdy 2022 r., wszędzie przyciągają miliony turystów! w naszej ofercie: Monachium, Dubai, Paryż, Frankfurt, Mediolan, Praga i więcej. Nowości, jazdy testowe w ramach biletu wstępu! zobacz info .

Wyjazdy na Motor Show | BP Gryf